Fotografia tetovania

Fotografia perlového tetovania

Tu sme zbierali fotografia perlového tetovania, varianty kresieb uvedené v spodnej časti stránky pomôžu vytvoriť dojem z existujúcich kresieb a premyslieť si predstavu o vašom jedinečnom tetovaní. Stránka má ďalšie informácie o tejto možnosti tetovania:

  • Význam perlového tetovania
  • Náčrtky perlového tetovania

Fotografia perlových tetovaní - originálna zbierka zaujímavých návrhov tetovania na fotografii

Fotografia perlových tetovaní – originálna zbierka zaujímavých návrhov tetovania na fotografii

Všetko o funkciách obrázku a fotografie perlového tetovania

Perly sú špeciálnym drahokamom živočíšneho pôvodu. Zosobňuje ženskú krásu, čistotu, čistotu. V dávnych dobách mali perly iba bohatí ľudia, takže ďalším významom perlového tetovania je bohatstvo. Keďže získať tieto drahé kamene z morského dna nie je také jednoduché, obraz perly hovorí aj o odvahe, sile a odvahe majiteľa. Môže sa zdať, že perlové tetovanie môžu nosiť iba ženy. Nie je to však tak. Relevantný bude aj obraz perál na mužskom tele..

Význam perlového tetovania

škrupinové tetovanie s perlou 5 škrupina s perlovým tetovaním 3 škrupina s perlovým tetovaním 2

Existuje niekoľko interpretácií tetovania s týmto drahokamom:

  1. Vnútorná krása. Tetovanie zdôrazňuje, odhaľuje skutočnú krásu majiteľa, ktorá nie je vždy na prvý pohľad badateľná..
  2. Ak je perla umiestnená v pootvorenej škrupine a nie je úplne viditeľná, potom také tetovanie hovorí o tajomstve majiteľa. Ľudia tiež postupne skúmajú nový, neznámy svet..
  3. Ak je kresba vytvorená vo forme náramku a umiestnená na paži alebo členku, potom význam perlového tetovania je bohatstvo, luxus.

Okrem iných významov stojí za to zdôrazniť nasledujúce: čistota, rodinná pohoda, ženskosť, svetlo, narodenie, plodnosť, múdrosť.

Kde je tetované

tetovanie čiernou perlou 1 perlové tetovanie 7 perlové tetovanie 5

Umiestnenie kresby je rovnako dôležité ako jej význam. Tetovanie sa aplikuje buď tam, kde ho vidí iba majiteľ, alebo na mieste, ktoré si ostatní všimnú..

Obraz perál sa najčastejšie aplikuje na podbruško na ľavej alebo pravej strane, na kľúčnu kosť, na vnútornú stranu zápästia, na členok (kosť), na rameno, hrudník, stehno, predlaktie alebo na základňa krčnej chrbtice.

Možnosti tetovania

Existuje veľa možností pre takéto tetovanie. Perla je najčastejšie zobrazená v otvorenej škrupine..

Ďalšie obľúbené variácie sú nasledujúce:

  • morská panna držiaca v ruke perlu;
  • drak s drahokamom v labkách;
  • náramok alebo náhrdelník z perál. Takéto tetovanie sú umiestnené na členku, zápästí, okolo krku..

Fotografia perlového tetovania 13.10.2018 №006 - perlové tetovanie - Fotografia kresby perlovým tetovaním 13.10.2018 №005 - perlové tetovanie - Fotografia kresby perlovým tetovaním 13.10.2018 №011 - perlové tetovanie -

Kresbu môžu zdobiť rajské vtáky, hviezdice, krásne kvety. Perly môžu mať aj akékoľvek mýtické postavy, napríklad Poseidon alebo akékoľvek morské zviera.

Tetovanie s perlou najčastejšie robia dievčatá, pretože taký šperk zosobňuje ženskosť, nehu, šľachtu, čistotu, čistotu. Ak sa takéto tetovanie robí mužovi, jeho význam má iný význam – túžba po rozvoji, sebapoznanie, múdrosť.

Fotografia perlového tetovania – príklady návrhov tetovania z 13. 10. 2018

Pozri si video:

 Pripravené: narita (Grivina Oksana Sergeevna)