Fotografia tetovania

Fotografia tetovania lásky

Na tejto stránke si môžete prezrieť fotografie tetovania o láske, ktoré sú pravidelne aktualizované v galérii – v spodnej časti stránky. Z materiálu sa môžete dozvedieť o možnostiach a funkciách návrhov tetovania, ktoré môžu hovoriť o láske, ďalšie príklady a informácie tu:

 • Význam tetovania o láske
 • SKICS TATTOOS O LÁSKE

Fotografia tetovania o láske - informácie a fotografické príklady hotových návrhov tetovania

Fotografia tetovania o láske – informácie a fotografické príklady hotových návrhov tetovania

Fotografia tetovania o láske – zaujímavé skutočnosti

Láska tetovanie: zaujímavé momenty.

Význam slova „láska“ je mnohostranný. Správať sa k sebe navzájom s obavami a rešpektom, cítiť ľahkú lásku alebo horlivú vášeň – to všetko je prejavom lásky. V závislosti od vyjadrenia svojich pocitov si ľudia vyberú vhodné obrázky, aby tieto emócie zachytili pre pamäť. Zároveň by ste nemali zabúdať, že niektorí ľudia vnímajú lásku ako blaženosť a iní ako chorobný stav. Aj obraz lebky a ruže môže znamenať lásku. Každý vníma lásku po svojom a pri výbere obrázku zameriava svoju pozornosť na to, čo v konkrétnom momente prežíva. Také pocity si samozrejme chcete udržať v pamäti dlho a najlepšie to urobíte tak, že navštívite tetovací salón. Vytvorené tetovanie vám deň čo deň pripomenie najlepšie momenty života a dodá pozitívne emócie..

Fotografia tetovania o láske 03.02.2020 №015 -love tetovanie - Fotografia tetovania o láske 03.02.2020 №008 -love tetovanie - Fotografické tetovanie o kresbe láskou Srdce 03.02.2020 №343 -tetovanie srdca -

Možnosti obrázka pre obľúbené tetovanie.

Najpopulárnejšie tetovanie sa považuje za spárované, ktoré je často vyobrazené na členku, prstoch alebo zápästí, ako aj na iných častiach tela..

Existujú dva typy takýchto tetovaní:

 • Každý z dvojice má rovnaký hotový obrázok. Takáto maľba na telo však môže byť stále iná. V prípade, že sa milenci rozhodnú zobraziť na svojich telách korunu a nápis, potom bude dievčenská koruna vyzerať elegantnejšie ako u mladého muža; a ak sa manželia rozhodli prebodnúť srdce, potom bude srdce dámy menšie ako srdce mladého muža. Mladý muž bude mať väčšie a drsnejšie srdce..
 • Každý z milencov má polovicu obrazu, ale ak ich spojíte, získate jednu celú kresbu (polovice srdca, puzzle, vtáky na konári stromu).

Fotografické tetovanie o kresbe láskou Srdce 03.02.2020 №336 -tetovanie srdca- Fotografické tetovanie o kresbe láskou Srdce 03.02.2020 №341 -tetovanie srdca- Fotografické tetovanie o kresbe láskou Srdce 03.02.2020 №339 -tetovanie srdca-

Druhým najobľúbenejším sú tetovania vo forme nápisu. Nápis môže byť zobrazený v rôznych jazykoch, všetko závisí od túžby osoby. Ide predovšetkým o ruštinu, taliančinu, latinčinu, arabčinu a francúzštinu. Rovnako nemenej populárne sú hieroglyfy Číny a Japonska. O takom pocite ako láske môžete dlho hovoriť, pričom z obyčajných slov urobíte nezabudnuteľné citáty, ktoré odrážajú skutočnú podstatu milujúceho človeka..

Fotografické tetovanie o kresbe láskou Srdce 03.02.2020 №322 -tetovanie srdca - Fotografické tetovanie o kresbe láskou Srdce 03.02.2020 №307 -tetovanie srdca- Fotografické tetovanie o kresbe láskou Srdce 03.02.2020 №308 -tetovanie srdca-

Konvenčné obrázky spojené s pocitom „lásky“:

 • Srdce. Najstarší symbol predstavujúci hlavne lásku a romantiku. Okrem pozitívnych emócií môže tetovanie v podobe srdca znamenať aj bolesť a sklamanie. Všetko závisí od osoby, na ktorej tele je také tetovanie, od jeho postoja k takémuto obrazu. V dnešnej dobe radšej zobrazujú srdce s nejakým nápisom. Nápis môže byť buď v strede samotného srdca, alebo na stužke okolo srdca. Najčastejšie je takýmto nápisom meno milovaného alebo milovaného. Srdce s krídlami znamená lietať nad zemou kvôli láske. Zlomené srdce, tiež bežný obraz ako tetovanie, ale znamená to úzkosť a utrpenie. Srdce prepichnuté dýkou je zrada. Obraz srdca prepichnutého šípom znamená sladkú horkosť lásky. Srdce zlatej farby symbolizuje Boha, jeho vitalitu. Čierne srdce hovorí o veľkom smútku v živote človeka. Biele srdce je považované za znak starostlivosti o chorého človeka..

 • Anjel je akýmsi nebeským amuletom. Takéto tetovanie hovorí o spiritualite a viere človeka. Anjeli sú spravidla vyobrazení v snehobielom oblečení s roztomilou tvárou a krásnymi krídlami. Pozoruhodným príkladom je Amor – anjel s kučeravými vlasmi, mašľou a šípmi, ktorého začali zobrazovať v období renesancie..

 • Javorový list v modernej dobe je považovaný za symbol jesenného obdobia a smútku. Tetovanie vo forme malého javorového listu alebo kytice hovorí o oddanosti medzi milencami.

 • Vták. Na ľudskom tele sa najčastejšie nachádzajú holuby, lastovičky, pávy a kolibríky. Dove je krása, neha a symbol dobra. Holubica s olivovou ratolesťou znamená odpustenie a nádej. Holubica s palmovou ratolesťou hovorí o víťazstve smrti. Obraz bielej holubice predstavuje zachránenú ľudskú dušu. Dve hrdličky symbolizujú silnú rodinu a kŕdeľ holubíc veriacich.

Lastovička znamená slobodu, mladosť, nádej, pohodlie domova a šťastie..

Páv je kráľovská hodnosť, krása, vznešenosť a veľkosť.

Obraz kolibríka znamená úctu, krásu a nehu..

 • Perie. Perové tetovanie symbolizuje jemný a ľahký vzťah medzi milencami.

 • Delfín. Tetovanie delfína je vhodné pre mužov i ženy a význam takéhoto tetovania je vždy pozitívny, bez ohľadu na symboliku. Takýto obraz hovorí o šťastí a šľachte..

 • Lienka je veľmi jasný hmyz, ktorý spôsobuje radosť a obdiv. Význam takého tetovania je rozmanitý, je vhodný pre mužov a ženy. Často tetovanie vo forme lienky vyžaruje pre ostatných pozitívne, ako aj silu života pre toho, kto také tetovanie nosí..

 • Nekonečno je obrátená osmička. Obraz tetovania so znakom nekonečna znamená lásku k šialenstvu, lásku bez hraníc. Verí sa tiež, že človek, ktorý si robí také tetovanie na prst určený na svadobný prsteň, k sebe bude priťahovať lásku mnoho rokov..

Samostatne existuje kategória tetovania, kde je možné lásku prejaviť vo forme portrétu (obrázku) vašej polovičky. V tomto prípade platí, že čím je človek drahší, tým je tetovanie bližšie k oblasti srdca..

Pri výbere tetovania ako prostriedku na vyjadrenie svojich úprimných pocitov stojí za to pamätať na vážnosť takejto voľby. Každý obrázok má predsa obrovskú energiu a môže zmeniť život človeka..

Fotografia tetovania o láske – zbierka kresieb z 02.03.2020 (2315 fotografií)

Pozri si video:

Pripravený na: ROMANOVA_JULIA (Romanova Julia)