Fotografia tetovania

Fotografie tetovania zonov

Tu vidíte fotografie tetovania zonov – galéria s kresbami hotových tetovaní v spodnej časti stránky, prečítajte si zaujímavé informácie o kresbách. Viac informácií tu:

  • Význam tetovania zonov
  • Náčrtky tetovaní ZONOV

Fotografia tetovania zonov - zbierka zaujímavých kresieb na tele

Fotografia tetovania zonov – zbierka zaujímavých kresieb na tele

Všetko o kresbách, funkciách a fotografiách tetovania zonov

Existuje mnoho jedinečných a zaujímavých tetovaní a pri ich výbere vzniká otázka: čo znamenajú? Tetovanie je často zasiahnuté bez toho, aby poznalo jeho význam. To je ale obrovská chyba, pretože existujú tetovania, ktoré si dávajú ľudia s obmedzenou slobodou alebo členovia mafiánskeho gangu, aby sa odlíšili od ostatných skupín..

Po prvýkrát sa tetovanie začalo používať vo väzniciach. Väzni si bili tetovanie a naznačovali, za čo sedia alebo sedia. Predtým bolo každé tetovanie zaregistrované, aby bolo možné identifikovať vinníka..

Fotografia kresby väzenského tetovania 19. 10. 2018 №169 - kresba väzenského tetovania - Fotografia kresby tetovania z väzenia 19.10.2018 # 168 - Kresba tetovania z väzenia - Fotografia kresby tetovania z väzenia 19.10.2018 č. 167 - kresba tetovania z väzenia -

Zonovskaya tetovanie a ich význam

Najčastejším typom tetovania medzi väzňami je prsteňový vzor na prstoch. Existuje mnoho rôznych prstenových tetovaní. S každým kruhom, srdcom alebo štvorcom sa zmení význam tetovania. Môžu naznačovať nielen článok, ktorý porušili, ale aj vzťah s „kolegami“ v zóne:

  • Prsteň s čiernym obdĺžnikom označuje plne odslúžený trest bez podmienečného prepustenia.
  • Ak sa na čiernom obdĺžniku objaví diagonálna čiara, jeho vlastník bol prepustený.
  • Čierny štvorec s tromi bielymi bodkami na priečnej diagonálnej čiare znamená, že jeho majiteľ patrí k „zníženým“ alebo poníženým vo väzení..

Fotografia kresby väzenského tetovania 19.10.2018 №166 - kresba väzenského tetovania - Fotografia kresby tetovania z väzenia 19.10.2018 č. 164 - kresba tetovania z väzenia - Fotografia kresby tetovania z väzenia 19.10.2018 # 153 - Kresba tetovania z väzenia -

  • Prsteň je čiernobiely, oddelený lomítkom, v strede ktorého je vrcholová časť, potom tento väzeň v zóne stretol svoju väčšinu.
  • Ak je biely obdĺžnik rozdelený diagonálnou čiarou, v ktorej rohoch je kríž a obrátený vrchol, potom toto tetovanie označuje autoritu v zóne.
  • Tamburína na bielom pozadí charakterizuje majiteľa ako profesionálneho ostrejšieho preukazu.
  • Biele presýpacie hodiny na čiernom pozadí, kde je na vrchu napísaný výraz a nižšie uvedený počet odsúdení znamená zlodeja, ktorý dodržiava kód zlodejov.

Väzňov „zdobia“ nielen prstene, ale na prstoch nájdete dátum narodenia, meno milovanej osoby alebo jeho prezývku.

Mali by ste dávať pozor na miesto tetovania. Jedna kresba na rôzne časti tela môže znamenať úplne opačné významy. Koruna alebo lebka, korunovaná ňou, charakterizuje väzňa ako väzňa usilujúceho sa o moc a koruna plnená na chrbte je znakom poníženia v zóne..

Fotografia kresby väzenského tetovania 19.10.2018 №151 - kresba väzenského tetovania - Fotografia kresby väzenského tetovania 19. 10. 2018 №144 - kresba tetovania z väzenia - Fotografia kresby tetovania z väzenia 19.10.2018 # 134 - Kresba tetovania z väzenia -

Väzni často zasiahnu frázy, ktoré odrážajú motto života, alebo slová, ktoré dotvárajú obraz a majú nejaký význam. Nielen kresby majú rôzny význam, ale aj skratkové tetovanie. KOT napríklad znamená „aké ťažké je to pre jedného“ alebo „hlavné sídlo väzenia“. Najpopulárnejšie skratky: SOS – „zachrániť pred súdom“ a SLON – „smrť policajta z noža“.

Fotografie tetovania zonov – príklady kresieb z 20.10.2018

Pozri si video:

 Pripravené: miller_t135 (Miller Tatiana Igorevna)