Fotografia tetovania

Mehendi na nohe (kresby hennou)

Tu môžete vidieť mehendi na nohe (kresby hennou), dozvedieť sa o funkciách a možnostiach kresieb, ich význame a interpretácii.

Mehendi na nohe - informácie a príklady fotografií

Mehendi na nohe – informácie a príklady fotografií

Mehendi na nohe (kresby hennou) – všetka zábava

Umenie tetovania je každým dňom stále obľúbenejšie, a to nielen medzi mladými ľuďmi. Kresby sa aplikujú na takmer akúkoľvek časť tela, ale mnohí, ktorí si pre seba objednávajú tetovanie určitého ornamentu, sa veľmi často zaujímajú o význam symbolizmu..

Tajné označenia mehendi.

Na začiatku má každý vzor a symbol mehendi svoje vlastné označenie. Základom tetovacej symboliky sú rôzne vzory a tvary požičané od niektorých afrických kmeňov. Ich hlavným účelom je odolávať zlým a nepriateľským duchom. Jednou z foriem tetovania sú mehendi na nohe. Vo väčšine prípadov tieto amulety používajú ženy, ale u indických a afrických národov sa často nachádzajú u mužov. Mehendi sa rozlišuje podľa kategórií.

foto mehendi pešo 13.2.2019 №129 - fotka mehendi pešo -

foto mehendi pešo 13.2.2019 №028 - fotka mehendi pešo - foto mehendi pešo 13.2.2019 №029 - fotka mehendi pešo - foto mehendi pešo 13.2.2019 №031 - fotka mehendi pešo -

 • Formulár. Najčastejšie sa tu nachádzajú rôzne tvary s ostrými hranami. Hviezda, kríž, trojuholník, kosoštvorec, štvorec, všetky tieto symboly označujú vlastnosti osoby, ktorá má takéto tetovanie. Hviezda priložená k chodidlu znamená túžbu mať súlad dvoch zásad, ženského a mužského, krížové tetovanie naznačuje, že jeho nositeľ sa snaží poznať spojenie medzi nebom a zemou.
 • Snímky. V umení mehendi sa uprednostňujú obrázky, ktoré označujú rovnováhu, integritu a úplnosť. To sú len všetky tie vlastnosti, ktoré robia človeka dokonalým..

V umení aplikácie sa používa význam, ktorý označuje reinkarnáciu okrúhleho mehendi. Takzvaná mandala má veľa rozdielov. Najpopulárnejšie z nich sú.

 • Sféra.
 • Lopta.
 • Koleso.
 • Krajina.
 • Spoločnosť.
 • Orbita.
 • Disk.

foto mehendi pešo 13.2.2019 №135 - fotka mehendi pešo -

foto mehendi na nohe 13/13/2019 №046 - fotka mehendi na nohách - foto mehendi pešo 13. 2. 2019 №047 - fotka mehendi pešo - foto mehendi na nohe 13/13/2019 №050 - fotka mehendi na nohách -

K starodávnejším označeniam patrí spln, symbol ženského princípu a slnko, stelesnenie mužských síl. Mandala, moderne povedané, nie je nič iné ako jedna z interpretácií nášho vesmíru.

Vysvetlenie niektorých označení.

Tajomnosť orientálnych kultúr fascinuje a priťahuje svojimi tajomstvami. Mnoho známych orientálnych majstrov nielen presne prenáša obrázky, ale tiež sa naučilo sprostredkovať filozofický význam väčšiny kresieb. Niektoré z nich majú určitý význam, ktoré sú vo východnej symbolike ľahko rozpoznateľné..

 • Slon. Od staroveku boli tieto zvieratá špeciálne vycvičené na službu v kráľovských rodinách, pripravené pre šľachticov a vojenských vodcov. Inteligentné a odvážne zviera sa vyznačovalo silou a oddanosťou človeku, čo sa stalo príčinou mnohých rôznych významov. Hlavnými sú veľkosť, sila, sila, inteligencia.

foto mehendi na nohe 13/13/2019 №147 - fotka mehendi na nohách -

foto mehendi pešo 13.02.2019 №069 - fotka mehendi pešo - foto mehendi pešo 13.2.2019 №074 - fotka mehendi pešo - foto mehendi na nohe 13/13/2019 №078 - fotka mehendi na nohách -

 • Lotus. Lono ženy, vytváranie zrodu nového života, posilnenie energie nesmrteľnosti, symbol plodnosti a dlhovekosti.
 • Sova Zaujímavý a zvláštny znak, ktorý pôvodne označoval príslušnosť k vládnucim vrstvám. Kresba dnes znamená inteligenciu a múdrosť..

Tetovanie aplikované na pravú nohu naznačuje, že sa jeho majiteľ snaží ísť vpred. Osoba, ktorá sa rozhodla urobiť mehendi na nohe pravej nohy, bez ohľadu na svoje vlastné a cudzie výstrelky, potláčajúca túžbu, si stanovila za cieľ svoje vlastné zlepšenie. Tetovanie na ľavej nohe naznačuje, že jeho majiteľ nie je proti hľadaniu spoločníka, ktorý sa stane oporou v jeho živote..

Mehendi na nohe (kresby hennou) – príklady fotografií z 13. februára 2019

Pozri si video:

Pripravené: zakat019 (Nikolay Nikolajevič Pilipenko)