Fotografia tetovania

Náčrtky slnečného tetovania

V tejto sekcii vám odporúčame, aby ste si vybrali návrhy tetovania na slnku, ktoré sú doplnené v našej zbierke, pretože dostávame zaujímavé návrhy na tetovanie, ktoré majú slnko. Ak potrebujete viac informácií na vytvorenie predstavy o svojom budúcom tetovaní so slnkom, po prečítaní náčrtkov vám odporúčame prezrieť si nasledujúce materiály:

  • Fotografia slnečného tetovania
  • Význam tetovania na slnku

Náčrtky slnečného tetovania - skvelé kresby pre jedinečné tetovanie

Náčrtky slnečného tetovania – skvelé kresby pre jedinečné tetovanie

Zaujímavé náčrty tetovania na slnku

Slnko je jednou z hviezd slnečnej sústavy, okolo ktorej sa Zem otáča, rovnako ako ostatné planéty slnečnej sústavy. Hlavnú úlohu v živote planéty Zem má slnko. Ide o zdroj energie, ktorý vzniká termonukleárnou reakciou.

Slnko je v tetovacom umení veľmi obľúbené. Slnko sa používa nielen ako samostatný výkres, ale aj ako doplnkový objekt pri tvorbe kresieb.

Tento symbol je súčasťou takmer každej kultúry. Slnko vyžaruje svetlo a dáva teplo, vďaka nemu je na Zemi život. Tento starodávny symbol sa od staroveku používal ako skica na vytváranie tetovania..

Slnečné tetovanie znamená teplo, svetlo, energiu. Keltské slnečné tetovanie je medzi milovníkmi tetovania veľmi obľúbené. Je zobrazený ako prelínanie jazykov plameňa a tvorí tam svietidlo. Východ a západ slnka sa interpretuje odlišne. Východ slnka symbolizuje prebudenie, nový život, úsvit. Takéto tetovanie dodá energiu a dodá silu. Hlavnými atribútmi úsvitu sú lúče, ktoré vyžarujú do strán. Západ slnka je symbolom prepojenia, cykličnosti. Ak východ slnka začína na jednej strane, potom je západ slnka na druhej strane povinný..

Tetovanie „slnko“ nesie iba to najjasnejšie a najláskavejšie, preto je vhodné pre telo akejkoľvek osoby. Toto znamenie je rovnako vhodné pre ženu aj pre muža..

Zadná časť je tá časť mužského tela, na ktorej tetovanie v podobe slnka vyzerá veľmi pôsobivo. Zástupcovia silnejšieho pohlavia si spravidla vyberajú náčrty v keltskom štýle s jasnou kresbou obrysov a najmenších detailov. Ak je na ruke tetovanie vo forme slnka, potom to hovorí o sile jeho vyvoleného. Slnko je často zobrazované s určitou grimasou, čo naznačuje, ako sa majiteľ vzťahuje na svet okolo seba..

Ženy spravidla aplikujú obraz svietidla na krk, zápästie, spodnú časť chrbta, členok atď. Veľkou láskou dievčat je vyplniť monochromatické tetovanie slnka na krk alebo za ucho. Párové obrázky na zápästí alebo na nohe vyzerajú celkom atraktívne. Dievčatá sú jemné a rafinované povahy, preto tieto znaky na ich telách dávajú hlboký význam..

Je potrebné vybrať tetovanie na základe osobných preferencií. Na aplikáciu si môžete vybrať buď hotovú kresbu, alebo vytvoriť individuálny náčrt spolu s majstrom. Nasledujú náčrty slnečného tetovania.

Náčrty tetovania na slnku zo 6. júna 2016

Pozri si video

Pripravené: anna-o (Anna)