Fotografia tetovania

Náčrtky tetovania kosatky

Tu sme zhromaždili na kontrolu vzory tetovania zabíjačiek, navrhované kresby je možné použiť na prenos do tela, ale dôrazne ich odporúčame použiť iba na vytvorenie predstavy a základu tetovania, na kreslenie vlastného jedinečného náčrtu tetovania od umelca v budúcnosti podľa požiadaviek a nie na výrobu kópie existujúcich výkresov. Viac informácií tu:

  • Význam tetovania zabíjačiek
  • Fotografia tetovania kosatky

Skici tetovania kosatky - zbierka kresieb pre tetovanie kosatky a zaujímavosti

Skici tetovania kosatky – zbierka kresieb pre tetovanie kosatky a zaujímavosti

Náčrtky tetovania kosatky – všetka zábava

Návrhy tetovania zabíjačiek sú veľmi obľúbené medzi mladými ľuďmi a dievčatami. Dospelí muži a ženy si vyberajú takéto kresby oveľa menej často. Len pred pár rokmi bola kosatka jedným z najžiadanejších tetovaní. Tetovacie salóny ponúkali svoje služby a upútali pozornosť potenciálnych klientov už zabalenými dielami s týmto zvieraťom..

Popularita kosatky: prečo majú všetci tínedžeri radi tetovanie?

Ocenené boli najmä tetovania s geometrickými tvarmi – v strede skice bola kosatka v pohybe a okolo nej boli čiary, kocky, škvrny. Abstrakciu hrali rôzni majstri: niekto do kresby vniesol niečo nové, zodpovedajúce jeho vlastnému štýlu a niekto prekreslil prácu iných ľudí.

Náčrt tetovania kosatky 05/31/2019 №030 - skica tetovania kosatka -

Ilustrácie a fotografie hotových tetovaní sa rýchlo rozšírili po internete a upútali pozornosť teenagerov. Väčšina ľudí, ktorým sa to páči, to považuje za krásne bez toho, aby do náčrtu vložili nejaký špeciálny význam. Iní nazývajú kosatku symbolom vernosti, dodržiavania zásad, vnútornej sily..

Stylistika a farebné zameranie

Ako bolo uvedené vyššie, kosatka je plnená abstraktnými štýlmi. Menej časté sú dotwork, akvarely, jednoduchá grafika. Ostatné štýly, ako je smetná polka alebo realizmus, sú vôbec nepopulárne – prinajmenšom pokiaľ ide o myšlienku s morskými živočíchmi..

Z hľadiska farby je najobľúbenejšia čierna. Remeselníci vypĺňajú kontúry kosatky a predmetov, ktoré ju obklopujú. Existujú aj farebné skice, ale stále je ich menej ako monochromatických. Napriek tomu to vyzerá úhľadne, neexistuje pocit, že by práca majstra nebola dokončená..

Náčrt tetovania kosatky 05/31/2019 №029 - skica tetovania kosatka -

Miesta tetovania

Obyvatelia mora sú nacpaní takmer na všetkých miestach, okrem tváre, krku a rúk. Tetovanie vyzerá skvele na stehnách, lýtkach, stehnách, ramenách. Kosatky sú tiež plnené na hrudi a chrbte, ale v oveľa menšom pomere. Môžu byť tiež viditeľné pod rebrami – mnoho dievčat uprednostňuje toto konkrétne miesto.

Odporúča sa vybrať oblasť na kreslenie ilustrácie, aby pri jazde „nebehala“. Inými slovami, je lepšie pozrieť sa na tie miesta na tele, kde sa koža neohýba. Nemôžete poraziť tetovanie zospodu pod kolenami alebo blízko chodidla – vybledne, vo všeobecnosti bude vyzerať zle.

Náčrt tetovania kosatky 05/31/2019 №028 - skica tetovania kosatka -

Je dôležité mať na pamäti, že príliš malé skice s veľkým počtom detailov sa v budúcnosti stanú šmuhami. Preto stojí za to vybrať obrázky od 10 cm na menšiu stranu.

Skica tetovania kosatka – zbierka kresieb na tetovanie z 31.05.2019 (74 skíc):

Pozri si video:

Pripravené: protiv2018 (protiv2018)