Fotografia tetovania

Očné tetovanie – mihalnice, šípky, fotografie pred a po, recenzie

V tejto sekcii sme pre vás zhromaždili nielen fotografie hotového tetovania očí, ale tiež prinášame zaujímavé informácie o postupe a jeho vlastnostiach, existujúcich metódach implementácie a technikách, ktoré sú najžiadanejšie (napríklad: tetovanie rias pred a po ).

Permanentný make -up očí foto - mihalnice, šípky, fotografie pred a po, recenzie - pripravené príklady

Permanentný make -up očí foto – mihalnice, šípky, fotografie pred a po, recenzie – pripravené príklady

Očné tetovanie na fotografii pred a po: šípky, tetovanie rias, recenzie

Fotografia tetovania očí môžete sa pozrieť na spodok stránky, pod text, ale zatiaľ sa porozprávajme o danej téme. Nebudeme hovoriť o tetovaní obočia, ktoré je spojené s vyššie uvedeným postupom, ale Tetovanie obočia – vezmeme to do samostatný materiál.

Tetovanie očných viečok je trvalý zákrok, ktorý kvalitatívne pomáha zdôrazniť alebo dokonca napraviť vzhľad, tvar a výraz vašich očí..

Postup je rozdelený na korekciu obrysov:

  • Korekcia obrysu horného viečka – šípka, ktorá sa najčastejšie vykonáva tak, aby poskytla očiam maximálny výraz..
  • Korekcia obrysu dolného viečka – dodatočné opatrenie, ktoré vám umožní dosiahnuť maximálny účinok pri použití šípky.

Ale nielen zmena obrysu môže prispieť k zatraktívneniu očí, existuje aj technika na vyplnenie priestoru medzi riasami – ktorá priaznivo zdôrazňuje líniu vlasov a umožňuje vám urobiť ženský vzhľad podmanivým a magickým..

Pre majiteľov ťažkých viečok je vhodný postup „tieňovania tieňov“, pri ktorom sa na povrch oboch viečok nanesie jemný tón farby, ktorý oči jemne vyrazí.

Výber farby pre tetovanie očí

Aby ste dosiahli maximálnu prirodzenosť, mali by ste na obrys zvoliť tmavohnedú farbu, ak je úlohou dosiahnuť maximálnu expresivitu, potom je čierna jedinou správnou voľbou.

Nepohodlie

Procedúra na vykonávanie trvalého očného make -upu dnes zahŕňa anestéziu. Vo väčšine prípadov sa injekcie nepoužívajú, ale aktívne sa používajú anestetiká vo forme kvapalín alebo gélov, ktoré sú pre túto úlohu prijateľnejšie..

Pre tých, ktorí majú extrémne vysoký prah bolesti, existujú silné masťové anestetiká, ktoré trvajú dlhšie a dokonca aj pre najcitlivejšiu osobu urobia postup bezbolestným..

Chcete vedieť viac, čítajte o tetovanie obočia v Rostove na priateľskom webe.

Fotografie tetovania očí, tetovania medzi mihalnicami a šípok zo dňa 06/11/2015:

Snímky bez licenčných poplatkov od Rubberball

????????????????????????????????????????????????

sledovať video s fotografiami tetovania očí