Fotografia tetovania

Tetovacia fotka

Fotografie tetovania zoradené podľa kategórií a sekcií

Zvlášť pre tých, ktorí sú spojení s tetovaním alebo pre tých, ktorí hľadajú možnosť budúceho tetovania, sme vytvorili katalóg s tetovacia fotka, ktoré boli zoradené podľa kategórií a neskôr rozdelené do sekcií, čo uľahčuje navigáciu a nájdenie vhodnej fotografie.

Fotografie tetovania sú mimoriadne dôležité pre budúceho majiteľa aj pre majstra tetovania, ktorý sa neustále zdokonaľuje a nemôže sledovať všetky novinky tetovacieho sveta, diela iných majstrov a len moderné trendy v tetovacom svete..

Náš katalóg sme rozdelili do 6 hlavných sekcií:

VÝKRESY - KATALÓG - obrázok do katalógu s foto ukážkami návrhov tetovania zoradených podľa abecedy

OBRÁZKY

Táto sekcia obsahuje kategórie: tetovanie vlka, tetovanie ruže, tetovanie lastovičky a tak ďalej. Kresby tetovania v sekcii sú zoradené podľa obrázku.

PREJSŤ DO SEKCIE

STYLES - KATALOG - obrázok pre katalóg tetovaní v rôznych štýloch zoradených podľa abecedy

ŠTÝLY

Sekcia obsahuje nasledujúce tematické kategórie: Japonsko, chikano, realizmus, akvarel atď. Fotografie tetovania sú zoradené podľa kritéria štýlu, v ktorom boli tetovacie práce vykonané.

PREJSŤ DO SEKCIE

MIESTO NA TELE - KATALÓG - obrázok do katalógu s fotografiami tetovaní na rôznych častiach tela zoradených podľa abecedy

TELOVÉ MIESTO

Sekcia obsahuje kategórie, ktoré sú zoradené podľa princípu miesta, kde bolo tetovanie použité: tetovanie na ruke, tetovanie na nohe, tetovanie na zápästí, krku, prsta, chrbta atď.

PREJSŤ DO SEKCIE

PRÍSLUŠENSTVO - KATALÓG - obrázok pre katalóg s fotografiou tetovania podľa príslušenstva zoradeného podľa abecedy

PRÍSLUŠENSTVO

Táto sekcia obsahuje galérie zoradené podľa vlastníctva: tetovanie pre ženy, tetovanie pre mužov, párové tetovanie, armádne tetovanie atď.

PREJSŤ DO SEKCIE

TATTOO SLÁVNOSTÍ - KATALÓG - zbierka fotografií tetovaní známych ľudí zoradených podľa abecedy

SLÁVNOSTI

Tu nájdete galérie fotografií s tetovaním a zaujímavé informácie o tetovaní známych osobností. Napríklad: tetovanie Toma Hardyho, Ariany Grande, Dmitrija Nagijeva a ďalšie.

PREJSŤ DO SEKCIE

MEHENDI - KATALÓG - katalóg príkladov fotografií kresieb mehendi zoradených podľa abecedy

MEHENDI

Tu nájdete zbierku fotografií tetovania a zaujímavé informácie o rôznych vzoroch mehendi (henna). Napríklad: mehendi na ruke, nohe, vzory mehendi alebo lotos pod hrudníkom iné.

PREJSŤ DO SEKCIE

Sekcie obsahujú tematické kategórie s fotografiou tetovania. Ak napríklad prejdete do sekcie „Návrhy tetovania“, v jej rámci nájdete tieto kategórie:

  • Tetovacie nápisy
  • Tetovanie orla
  • Nekonečné tetovanie

Atď..

A v sekcii „Štýly tetovania“ vám budú ponúknuté kategórie:

  • Tetovanie zo starej školy
  • Biomechanické tetovanie
  • Odpadkové polka tetovanie

A pod.

Na druhej strane každá z kategórií bude obsahovať fotografiu tetovania zoradenú podľa daného kritéria. Snažíme sa pravidelne pridávať fotografie, čo nám umožňuje vytvoriť pre vás rozsiahly, veľký a pohodlný katalóg s fotografiami hotových tetovaní.

Fotografie tetovania sú kľúčom k úspešnej práci s tetovaním

Prirodzene, každé tetovanie by malo byť čo najviac jedinečné, ale nezabúdajte, že učenie sa z chýb druhých je praktické. Práve s touto axiómou by ste sa mali vyzbrojiť pred nanesením tetovania na telo. Pri výbere náčrtu tetovania a premýšľaní nad jeho budúcou kresbou bude mimoriadne správne zoznámiť sa s pôsobivým počtom fotografií tetovaní, ktoré už boli vyrobené. Takže môžete vylúčiť negatívne momenty pre seba a vyzdvihnúť niečo neobvyklé, originálne a štýlové pre svoje vlastné tetovanie..

Dúfame, že náš systematizovaný katalóg tetovaní vám pomôže nielen nájsť kresbu k tetovaniu a skopírovať ju, ale poskytne vám príležitosť zozbierať čo najviac informácií a vytvoriť jedinečné a originálne tetovanie, ktoré rozhodne prispeje k naša zbierka v budúcnosti..

Úspešný výber a vyhľadávanie – pracujeme pre vás!