Fotografia tetovania

Tetovanie Belly Thorne

Tu sa môžete dozvedieť všetko o Tetovanie Belly Thorne, pozrite sa na fotografické príklady návrhov tetovania, zistite ich význam, interpretáciu a históriu vzhľadu na tele celebrity.

Bella Thorne tetovanie - obrázok

Tetovanie Belly Thorne – všetka zábava

Čo sa týka tetovania, Bella Thorne sa rozhodne má čím chváliť. Tu a tajomné číslo „93“ na predlaktí a fúzy na prste a srdce na dlani. V 21 rokoch sa herečke podarilo získať takmer tucet tetovaní a zdá sa, že dievča sa tam nezastaví..

Je teda načase zistiť aspoň existujúce tetovanie Bella Thorne..

Preskúmať všetky tetovania bývalej hviezdy Disney Channel nebolo jednoduché. Koniec koncov, bolo potrebné popísať a veľmi malé tetovania, ktoré je možné prehliadnuť, a veľké tetovanie, ktoré je ťažké skryť (a ešte ťažšie zabudnúť).

Teraz vám dávame do pozornosti výsledok výskumu – kompletný popis zbierky tetovania Belly Thorne.

Tetovanie Bella Thorne - čísla 93

 1. Číslo 93, popravený červeným atramentom na predlaktí

Thorne si toto tetovanie nechal urobiť v roku 2017. Toto nie je rok narodenia herečky (samotná Bella sa narodila v roku 1997). 19. januára 1993 sa narodila Bellova sestra Dani Thorne. Sestry sú si veľmi blízke – toto a ďalšie tetovania, o ktorých budeme diskutovať nižšie, možno považovať za potvrdenie tohto..

Tetovanie Belly Thorne - slová divoká mačka

 1. Slová “divoký “a”mačička “ („Divoké“ a „mačiatko“) na ľavom a pravom členku

Toto tetovanie urobil Thorn v roku 2016. Bola piatou herečkou, ktorú tetoval známy tetovací umelec Daniel Winter. Toto nie je prvé Bellovo „mačacie“ tetovanie (uvidíte to neskôr). Pokiaľ ide o jeho význam, potom, ako sama herečka napísala na Instagram, „význam tetovania je zrejmý“..

Tetovanie Bella Thorne - mačací fúzy

 1. Mačacie fúzy na ukazováku ľavej ruky

V tom istom roku 2016 vyústila z Thornovej lásky k téme „mačka“ ďalšie tetovanie (tentoraz na prst), ktoré zobrazovalo mačací nos a fúzy. Herečka predviedla drobné tetovanie, pričom zverejnila selfie, na ktorej si drží prst na tvári, akoby sa snažila presvedčiť fanúšikov, že v skutočnosti má mačací nos..

Tetovanie Bella Thorne - srdce na dlani

 1. Srdce ako na dlani (na spodnej časti palca)

V roku 2016 sa Bella Thorne opäť obrátila na Daniela Wintera, aby mu do dlane pripol malý obrys srdca. Srdce je spárované tetovanie. To isté srdce zdobilo dlaň Tonyho Brewera, ktorý bol v tom čase herečkiným pravidelným kaderníkom a vizážistom. Na Instagram herečka zverejnila spoločnú fotografiu s Tanyou Brewerovou (presnejšie spoločnú fotografiu ich dlaní) s tým, že ju tetovanie malým párom potešilo a poďakovala Winterovi za prácu..

Tetovanie Bella Thorne - srdce na ramene

 1. Srdce na pleci (pod kľúčnou kosťou)

Ďalšie „srdce“ Thorne napichlo na rameno, zo strany hrudníka, vedľa pehy. Toto tetovanie, umiestnené na ľavej strane hrudníka, znamená „šťastie“ a „prijatie“. Autorom tetovania sa stal aj Daniel Winter. “Zbožňujem moje nové malé tetovanie,” napísal Thorne na Instagrame. Potom pozvala fanúšikov, aby navštívili Winterov profil, aby ešte viac videli jeho tvorbu..

Tetovanie Bella Thorne - B 2

 1. B2 na zápästí

Bella Thorne a jej najlepšia priateľka Bella Pendergast sa rozhodli zachovať svoje priateľstvo (a zároveň fakt, že pre dvoch zdieľajú rovnaké meno) tým, že si ozdobia zápästie písmenom B s indexom 2. Na svojom Instagrame Bella napísala „B2 s láskou “doplnený podpisovým hashtagom” najlepší priatelia “.

Tetovanie Belly Thorne - hviezdy a polmesiac

 1. Hviezdy a polmesiac na členku

Ďalším tetovaním venovaným Bellinej sestre je Dani. Priateľstvo sestier má tentoraz symbolizovať polmesiac s dvoma malými hviezdičkami. Dani Thorne má dvojitú planétu s prstencom na rovnakom mieste..

Tetovanie Bella Thorne - mačka za uchom

 1. Kat za uchom

Toto je Bellovo prvé tetovanie a zároveň prvé „mačacie“ tetovanie. Autorom tetovania je známy tetovací umelec Dr. Wu. Tetovanie zobrazuje mačku, ktorá sa šibalsky pozerá na každého, kto sa odváži pozrieť na ňu.

Tetovanie Belly Thorne - čiary

 1. Riadky na lakte

V roku 2017 Thorne oslovil Stona kvôli extrémne bolestivému tetovaniu lakťa. Dizajn je koncipovaný tak, že čiary a body umiestnené v kruhu trochu pripomínajú slnko (najmä keď je lakeť ohnutý). Čo toto tetovanie znamená, nie je známe. Ale zdá sa, že pre Thorna je to mimoriadne dôležité (alebo sa mi to len páči) – inak, prečo znášať takú bolesť?

Tetovanie Bella Thorne - Milujem ťa

 1.  Ja láska ty “ („Milujem ťa“) na ramene

V roku 2017 sa Bella rozhodla ozdobiť si rameno frázou „Milujem ťa“, hladko prechádzajúcou z ramena na chrbát. Thorne sa rozhodol predviesť tetovanie na Instagrame pomocou selfie. Fotografia na vrchu ukazuje, že slová, hladko sa zakrivujúce, opakujú tvar hrudníka herečky. Nápis je vyrobený pozdĺž dúhy – všetky písmená sú rôznych farieb. Tetovanie bolo naplánované ako pár k inému (nie tak roztomilému) nápisu, ktorý sa nachádza na Thornovom tele nižšie.

Bella Thorne Tattoo - hryz ma

 1. Hrýsť Ja “ („Uhryznúť ma“) takmer na zadku

Nápis „Bite me“ sa nachádza tesne pod pásom, v oblasti gluteusového svalu. Na rozdiel od parnej miestnosti „Milujem ťa“ je tetovanie vyhotovené čiernymi veľkými písmenami..

Tetovanie Belly Thorne - ak sa stratilo

 1.  “Ak stratený, Nájsť dvojča “ („Ak sa stratíte, nájdite dvojča“) na nohe

Ďalší pár tetovania Belly so sestrou (zatiaľ posledné). Slová sú napísané veľkými písmenami na jednej z Belliných nôh a na (oproti) jednej jej sestry. Keď sestry položia nohy vedľa seba, umiestnia sa pod seba dve rovnaké frázy..

Bella Thorne tattoo - tetovanie obočia

 1. Potetovaný obočie

Ďalšie (tentoraz celkom známe) tetovanie, ktoré Thorne vyrobil na … tvári. Ide o potetované obočie. V roku 2016 herečka nielenže rozjasnila obočie atramentom, ale tento (mimochodom, mimoriadne bolestivý) proces zdokumentovala vo forme série fotografií. Séria obrázkov zobrazuje všetky fázy – od aplikácie anestetického krému po konečný výsledok.

Tetovanie Bella Thorne - list na ruke

 1. List na ruke (bližšie k ohybu lakťa)

Thorn o tomto tetovaní radšej nehovorí. Mnohí však veria, že to nie je nič iné ako list marihuany – koniec koncov, herečka opakovane vyznala svoju lásku k „tráve“.

Pozri si video:

Text článku pripravili: annett-anna (Anna)