Fotografia tetovania

Tetovanie draka

Dračie tetovanie – najlepšie tetovanie stovky rokov

Tetovanie draka Je výber veľkého počtu ľudí na celej planéte bez ohľadu na vek, rasu a pohlavie. Napriek tomu, že tetovanie draka je mimoriadne bežné, táto kresba v každej jednotlivej verzii nie je podobná predchádzajúcej..

Už sme pre vás pripravili materiál s názvom „Význam tetovania draka», Ktoré nájdete na stránkach webu tatufoto.ru, a v tomto materiáli, o niečo nižšie, sme pre vás zostavili zbierku dračie tetovanie, ktorý vám pomôže zoznámiť sa s existujúcim tetovaním, aby ste sa v budúcnosti oboznámili s možnosťami vykonania, vytvorili si vlastný náčrt s tetovaním draka a unikátnym tetovaním draka. Mimochodom, výber “skice s drakmi na tetovanie“, Tiež sme si pre vás pripravili.

Tetovanie draka

Niektoré zaujímavé veci o slove „DRAK“

Verí sa, že moderné slovo „drak“ pochádza z dvoch rôznych slov v gréckom jazyku, a to:

Drakon a Drakein

Prvý bol preložený ako – „Obrovský jedovatý had“, a druhé je „Všetko vidím jasne“.

Čo dnes znamená drak v tetovaní?

Drak je vymyslené stvorenie, ktoré sa väčšine javí ako obrovský okrídlený had. Obrovské množstvo ľudí a kultúr spája s týmito tvormi mnohé presvedčenia a legendy. Drak je koncentráciou neobmedzenej sily, za ktorou stojí rovnaká múdrosť a pokoj..

O tom, že význam tetovania draka je pre každý národ iný, nie je ani potrebné hovoriť, stačí sa pozrieť na históriu západných krajín, v ktorých je drak, takmer bez výnimky, tvor s negatívnou farbou a v opačným smerom sa pozrieť na ázijské krajiny, pre ktoré drak zosobňoval niečo úplne iné.

Kde si dať vytetovať draka?

Dračie tetovanie sa aplikuje na širokú škálu oblastí tela, ale z celkového počtu možností popravy je možné rozlíšiť obzvlášť obľúbené oblasti:

  • dračie tetovanie
  • tetovanie draka na ramene
  • dračie tetovanie

A teraz vás pozývame, aby ste sa zoznámili s fotografiami dračieho tetovania, ktoré sme pre vás nielen zhromaždili do našej zbierky, ale pravidelne aktualizujeme aj o čerstvé kreácie z tetovacích strojov od skúsených tetovacích salónov z celého sveta..

fotografia dračieho tetovania z 28. januára 2015

Môžete sledovať:

HODNOTA TATTOO DRAKA

NÁVRHY DRAKOVÉHO TETA