Fotografia tetovania

Tetovanie v štýle grafiky

Tu sa môžete dozvedieť všetko najzaujímavejšie tetovanie v štýle grafiky, pozrite sa na príklady fotografií hotových návrhov tetovania, zistite funkcie a dozviete sa o možnostiach. Doplňujúce informácie tu:

  • Význam tetovania v štýle grafiky
  • Náčrtky tetovania v štýle grafiky

Tetovanie v štýle grafiky - zbierka fotografických príkladov zaujímavých návrhov tetovania

Tetovanie v štýle grafiky – zbierka fotografických príkladov zaujímavých návrhov tetovania

Všetko o funkciách kresieb a fotografií tetovania v štýle grafiky

Tí, ktorí chcú vytvoriť tetovanie na akejkoľvek časti tela, by mali jasne definovať svoj štýl. K dnešnému dňu neexistujú žiadne jasné rozdelenia štýlov. Majster podľa svojej vlastnej predstavy môže do vybraného náčrtu zahrnúť prvok úplne iného štýlu. Tetovanie v štýle grafiky však vyžaduje jasné špecifiká a nedovolíme pridanie prvkov iných štýlov..

Body art nie je náčrt uhlia. Preto je predstavená široká škála kreatívnych nápadov. V takom prípade môžete použiť akýkoľvek druh témy a nenastaviť konkrétny rámec. Majiteľ budúceho grafického tetovania ľahko nájde vhodný výkres pre seba..

fotografia kresby tetovania v štýle grafiky 14.11.2018 №118 - grafika v štýle tetovania -

fotografia kresby tetovania v štýle grafiky 14.11.2018 №014 - grafika v štýle tetovania - fotografia kresby tetovania v štýle grafiky 14.11.2018 №013 - grafika v štýle tetovania - fotografia kresby tetovania v štýle grafiky 14.11.2018 №015 - grafika v štýle tetovania -

V skutočnosti je grafika dostatočne ľahko definovateľná.. Bohatý čierny štýl má asi pätnásť rokov. Pomerne mladý štýl má hlavné rozdiely:

  1. Aplikované tiene sú oddelené čiarami s jasnými kontúrami;
  2. Podľa pravidiel sa do náčrtu nepridáva sivá farba a do čiernej sa nepridáva voda;
  3. Základné tienenie je citeľne výrazné.

Osoba, ktorá sa nevyzná v štýloch, si ľahko zamení grafiku s inými skicami. Napríklad Chicano alebo Black and Grey. Áno, nepochybne je niečo spoločné, ale skutočný majster môže poukázať na viditeľné rozdiely. Vzhľadom na špeciálnu techniku ​​vypĺňania grafického náčrtu výlučne čiernou farbou nemožno profesionálov zamieňať s množstvom ďalších techník. Obrázky netolerujú poltóny, hlavnou charakteristikou je bohatá farba.

fotografia kresby tetovania v štýle grafiky 14.11.2018 №110 - grafika v štýle tetovania -

fotografia kresby tetovania v štýle grafiky 14.11.2018 №017 - grafika v štýle tetovania - fotografia kresby tetovania v štýle grafiky 14.11.2018 №018 - grafika v štýle tetovania - fotografia kresby tetovania v štýle grafiky 14.11.2018 №020 - grafika v štýle tetovania -

Hlavné zápletky.

Dnes sa grafický štýl používa na podporu punkovej témy. Umelci pracujúci v tetovacích salónoch rozvíjajú štýl prostredníctvom klasických starožitných rytín. Vo väčšine prípadov sú zobrazené rôzne postavy alebo hmyz, ktoré sú namaľované ostrými čiarami. Najväčšia prednosť sa dáva kresbe vlkov alebo vážok.

Pre tento štýl sú relevantné aj freestylové témy. Expresivita charakteristická pre grafický štýl je teda prezentovaná v najlepšom prípade..

V dopyte sú aj grafické obrázky na tému: „Rastlinný svet“. Vďaka schopnostiam majstrov je tento druh tetovania možné vykonávať vo veľkolepých farbách. Môžu to byť kytice nádherných ruží, ozdobných paliem alebo neobvyklých stromov..

Majstri s rozsiahlymi skúsenosťami s týmto druhom skíc cvičia portréty ľudí. Dobre odvedená práca vyzerá ako majstrovské dielo. Takáto práca si vyžaduje čas, ale výsledok stojí za to..

fotografia kresby tetovania v štýle grafiky 14.11.2018 №109 - grafika v štýle tetovania -

fotografia kresby tetovania v štýle grafiky 14.11.2018 №034 - grafika v štýle tetovania - fotografia kresby tetovania v štýle grafiky 14.11.2018 №036 - grafika v štýle tetovania - fotografia kresby tetovania v štýle grafiky 14.11.2018 №038 - grafika v štýle tetovania -

Grafika je zo svojej podstaty považovaná za dosť komplexný štýl a v skutočnosti je veľmi ťažké ju implementovať na ľudskú pokožku. Geometrické princípy sú niekedy veľmi zložité a nezapadajú do kriviek ľudského tela. Celkový plán štýlu, spolu s ostatnými, je náročný. Grafické tetovanie je možné použiť na akúkoľvek časť tela: hrudník, chrbát alebo stranu tela, spočiatku je potrebné vypočítať parametre takzvaného „plátna“. A aby sa nepokazila hlavná myšlienka a kvalitná implementácia, je lepšie, aby vlastník prišiel s touto požiadavkou na profesionálneho majstra.

Tetovanie v štýle grafiky – foto ukážky kresieb zo 14.11.2018

Pozri si video:

Pripravené: didi1ud (Tolstikova Irina Nikolaevna)