Fotografia tetovania

Tetovanie Victoria Dayneko

Tu sa môžete dozvedieť všetko o výkresoch. Tetovanie Victoria Dayneko, pozrite si príklady fotografií, naučte sa zaujímavé skutočnosti a históriu vzhľadu.

Tetovanie Victoria Daineko – všetka zábava

Postoj k tetovaniu bol vždy nejednoznačný. Niektorí ľudia veria, že vedú k nevratnému „poškodeniu“ vlastného tela, zatiaľ čo druhá časť zastáva názor, že v mnohých prípadoch tetovanie vyzerá krásne a esteticky a niekedy je vo všeobecnosti umeleckým dielom..

Každé tetovanie, tak či onak, obsahuje určitú symboliku. Môžu to byť obrázky, písmená alebo celé frázy, ktoré môžu veľa povedať o osobnosti ich nositeľa. Tetovanie celebrít môže pre svojich fanúšikov odhaliť aj tajomstvo..

Tetovanie Victoria Dayneko - fotografické príklady návrhov tetovania celebrít

Tetovanie Victoria Dayneko – fotografické príklady návrhov tetovania celebrít

Publikované vďaka stránke online objednávania kvetov, ktorá predstavuje široký sortiment a najrozumnejšie ceny. Získajte informácie o ponuke a cenách – isť cez.

Tetovanie Victorie Dayneko

Víťazka „Star Factory – 5“ Victoria Daineko má štyri tetovania. Toto je relatívne malé, ale nie malé. Stojí za zmienku, že všetky sú vyrobené v rovnakom štýle a vyzerajú veľmi organicky. Teraz o každom z nich podrobnejšie.

Vika urobila svoje prvé tetovanie so súhlasom svojho najbližšieho a nemenej slávneho priateľa Laysana Utyasheva. Speváčka nechcela vyplniť kresbu, ale symbolickú frázu, ako jej idol Christina Aguilera. Koniec koncov, je to presne také symbolické tetovanie, ktoré môže zmeniť osud. Majster však Victoriu presvedčil, aby si urobila tetovanie na zápästí a bielu farbu z dôvodu kvality ponožiek. Konečnou verziou preto bolo tetovanie v oblasti krku s vetou: „Užite si každú chvíľu“, čo znamená: „Užite si každú chvíľu“. Je pozoruhodné, že toto tetovanie bolo vyrobené po rozlúčke so svojim milovaným, ale samotná Vika verí, že takáto fráza sa stane vynikajúcim sprievodcom životom. Ako speváčka poznamenáva, po použití prvého tetovania sa veľa v jej živote skutočne zmenilo k lepšiemu..

fotografia Victoria Daineko Tattoo zo dňa 02.07.2018 №007 - Victoria Daineko Tattoo -

Druhé tetovanie Victorie Dayneko sa objavilo kvôli jej sporu s najlepšou priateľkou. Bolo to nasledovne. Artem Perminov presvedčil Viku, že môže vyhrať „Továreň. Návrat “, aj keď samotná speváčka neverila v jej opakovaný úspech. Možno aj preto Daineko s touto stávkou súhlasil. Výsledkom bolo, že Vika sa stále stala víťazom show, ale prehrala hádku. Preto je pod jej prvým tetovaním na krku aj ďalšie – latinské písmeno V. Má niekoľko interpretácií: toto je prvé písmeno jej mena a fráza Vi Veri Veniversum Vivus Vici, ktorá je obzvlášť dôležitá pre spevák – „Počas svojho života som dobyl vesmír silou pravdy“.

Tretie tetovanie Viktórie bolo urobené aj v jednom zo zlomových okamihov jej života. Speváčka sa chystala nahrať svoj album, dohodla sa s jedným z najznámejších producentov vo Veľkej Británii, ale na poslednú chvíľu sa zľakla a nahrávanie pozastavila. V tejto ťažkej chvíli bol jej blízky priateľ vedľa hviezdy. Práve s ním Daineko zdieľal myšlienku, že tetovanie s dôležitými slovami pomôže prekonať strach. Nie skôr povedané, ako urobené. A teraz má hviezda nápis pod srdcom: „Aut Viam Inveniam, Aut Faciam, čo znamená:„ Buď nájdem cestu, alebo si ju vyrobím sám ”. Tieto slová boli len stimulom, ktorý spevák potreboval.

Ak je pri prvých troch tetovaniach všetko viac -menej jasné, potom odmieta interpretovať dôvody vzhľadu štvrtej hviezdy. V lete 2013 začala zdobiť telo Viktórie. Tetovanie je vyrobené v rovnakom štýle ako ostatné tri a pozostáva z dvoch prepletených písmen: „AR“. Mnohí si tieto iniciály spájajú s menom bývalej milenky Vicki.

Tattoo Victoria Daineko – foto ukážky tetovacích kresieb od 02.07.2018

fotografia Victoria Daineko Tattoo zo dňa 02.07.2018 №010 - Victoria Daineko Tattoo - fotografia Victoria Daineko Tattoo zo dňa 02.07.2018 №009 - Victoria Daineko Tattoo - fotografia Victoria Daineko Tattoo zo dňa 02.07.2018 №008 - Victoria Daineko Tattoo -

fotografia Victoria Daineko Tattoo zo dňa 02.07.2018 №007 - Victoria Daineko Tattoo - fotografia Victoria Daineko Tattoo zo dňa 02.07.2018 №006 - Victoria Daineko Tattoo - fotografia Victoria Daineko Tattoo zo dňa 02.07.2018 №005 - Victoria Daineko Tattoo -

fotografia Victoria Daineko Tattoo zo dňa 02.07.2018 №004 - Victoria Daineko Tattoo - fotografia Victoria Daineko Tattoo zo dňa 02.07.2018 №003 - Victoria Daineko Tattoo - fotografia Victoria Daineko Tattoo zo dňa 02.07.2018 №002 - Victoria Daineko Tattoo -

fotografia Victoria Daineko Tattoo zo dňa 02.07.2018 №001 - Victoria Daineko Tattoo -

Pozri si video:

Pripravené: ivanik1 (Godunov Ivan Sergejevič)