Fotografia tetovania

Význam kvetinového tetovania (voliteľné)

V materiáli budeme analyzovať význam kvetinového tetovania, význam a história kresby tohto tetovania. Odpovedzme na hlavnú otázku každého, kto si myslí o takom tetovaní: „Čo znamená ten alebo ten kvet v tetovaní?“.

Samozrejme, ako vždy, ponúkneme vám možnosť vidieť fotografie hotových tetovaní s kvetom a náčrtky pre také tetovanie, ktoré si našli svoje miesto v nasledujúcich tematických častiach nášho katalógu tetovania:

  • Fotografia tetovania so vzorom kvetu
  • Skice na tetovanie s kvetom

Význam kvetinového tetovania - súvisiace fotografie

Aký je význam, história, interpretácia a význam kvetinového tetovania

Dokonca aj starovekí ľudia hľadali spôsob, ako zdôrazniť krásu svojich tiel pomocou kresieb na tele. Takéto obrázky sa líšia od estetickej funkcie. Vykonali aj symbolický: každý výkres niesol určité informácie. V modernom svete je záujem o tetovanie veľmi významný a stále majú estetickú funkciu, ale ľudia začali zabúdať na potrebu určiť význam ich zvoleného symbolu..

Populárne miesta na tetovanie kvetov

tetovanie kvet na nohe

kvetinové tetovanie na chrbte

kvetinové tetovanie na rameno

kvetinové tetovanie na stehne

kvetinové tetovanie na bruchu obľúbené kvetinové kombinácie v tetovaní bielych kvetov

tetovanie lotosového kvetu

tetovanie kvetov sakury

tetovanie kvetu hennou

tetovanie ľalieho kvetu

tetovanie ružového kvetu

tetovanie motýľových kvetov

tetovanie akvarelovým kvetom

japonské kvety tetovanie

Zástupcovia spravodlivého sexu sa radšej zdobia tetovaním rôznych farieb a nie je prekvapujúce, pretože práve kvety spôsobujú pre ženu asociácie s tak dôležitými vlastnosťami, ako je milosť, krása, neha, krehkosť..

možný význam kvetinového tetovania - fotografovanie diela; možný význam kvetinového tetovania - fotografovanie diela tetovanie s farebnými kvetmi a motýľom na boku kvetinové tetovanie na ramenách dievčaťa

Ak sa rozhodnete urobiť tetovanie vo forme kvetu, je lepšie sa zoznámiť so symbolikou týchto nádherných rastlín pred kontaktovaním majstra. V našom materiáli zistíte najobľúbenejšie kvety na tetovanie, zistíte ich význam a tiež pochopíte, ktorá kvetina môže zdôrazniť vašu individualitu..

Čo znamená kvetinové tetovanie v rôznych odrodách a kultúrach?

Rose je obľúbenou kvetinou miliónov žien, a preto je najmódnejšou kvetinou na tetovanie. Symbolika tohto romantického kvetu bola v priebehu stáročí rôzna. V stredoveku ho nosili odsúdení na smrť a alchymisti, ktorí považovali tento kvet za symbol oslobodenia od ľudských vášní. Ale hlavný význam ruže je prvotná, čistá láska. Tŕnistá ruža vždy nesie negatívne informácie – je to symbol straty a nerozvážnosti..

Lotosový kvet je veľmi obľúbený medzi milovníkmi východnej filozofie. Jeho význam je nielen múdrosť Východu, ale aj dualizmus vesmíru: hriech a dobrý skutok, zlo a dobro, tieň a svetlo. To všetko je veľmi symbolické, pretože napriek všetkému šarmu tejto kvetiny lotos s koreňmi ide ďaleko do hlbín tmavého jazera..

kvety v tetovaní na chrbte a lopatke tetovanie čiernymi kvetmi na hrudi a ramene čo znamená kvetinové tetovanie - príklad na fotografii

Sakura je kvetina, ktorá sa stala hlavným symbolom japonskej filozofie. Zosobňuje pominuteľnosť všetkého, čo existuje, a predovšetkým mladosti a lásky. Je úžasné, že sakura bola kedysi iba kvetom vyššej spoločnosti v Japonsku, bez akejkoľvek filozofie..

Japonská elita si rovnako vážila chryzantému, ktorá bola tiež symbolom šťastia a lásky na celý život..

Medzi dievčatami je veľmi obľúbené vybrať si orchideu na tetovanie ušľachtilého kvetu, ktorý navonok vyzerá veľmi krehko a žensky. Japonskí bojovníci ale považovali orchideu za kvet hrdinstva a odvahy. V Číne priniesol šťastie, prosperitu.

Najrozmanitejším kvetom v jeho zmysle je ľalia: mladosť, bezhriešnosť, čistota a krása. Ale farba má rovnako dôležitú symboliku. Ženskú čistotu symbolizuje svetlo biely alebo ružový kvet. Tmavé ľalie sú zároveň kvetmi vášnivej osoby, oranžové – zadarmo a celé. Všetci si pamätáme Troch mušketierov od A. Dumasa, kde ľalia na tele Milady znamenala, že je prístupnou ženou. Pred použitím kresby sa preto pripravte, že tento symbol môže byť spojený s ľahkým správaním..

Význam kvetinového tetovania - súvisiace fotografieVýznam kvetinového tetovania – súvisiace fotografiečo znamená kvetinové tetovanie - príklad na fotografiičo znamená kvetinové tetovanie – príklad na fotografiitetovanie čiernymi kvetmi na hrudi a ramenetetovanie čiernymi kvetmi na hrudi a ramenekvety v tetovaní na chrbte a lopatkekvety v tetovaní na chrbte a lopatkekvetinové tetovanie na ramenách dievčaťakvetinové tetovanie na ramenách dievčaťatetovanie s farebnými kvetmi a motýľom na bokutetovanie s farebnými kvetmi a motýľom na bokuMožný význam kvetinového tetovania - pracovná fotografiaMožný význam kvetinového tetovania – pracovná fotografia

Milovníci tetovania tulipánov na jar tiež nezabúdajú. Jeho hodnota sa môže líšiť v závislosti od farby. Scarlet je vášeň, zmyselnosť, emocionalita a žltá je rozchod, sklamanie a podlosť.

Pomerne často sa na tetovanie vyberá ďatelina, pretože táto rastlina bola vždy tajomná a záhadná. Trojlístok symbolizuje jednotu ducha, duše a tela. Štvorlístok je talizman, ktorý chráni a prináša šťastie..

Najdôležitejšou vecou, ​​ktorú musíte vedieť pri výbere tetovania, ste vy. Ak sa dostatočne poznáte, potom pre vás nebude ťažké vybrať si kvetinu, ktorá dokonale doplní váš imidž a stane sa vašou vizitkou..

Môžete sledovať:

SKICS TATTOO FLOWER

FOTO TATTOO KVET