Fotografia tetovania

Význam tetovania „Carpe diem“

Tu sa môžete dozvedieť všetko o význam tetovania „Carpe diem“, možnosti a vlastnosti kresby tohto tetovacieho písma, jeho interpretácie, významu a histórie. Viac príkladov tu:

 • Fotografia tetovania „Carpe diem“
 • Náčrtky tetovania „Carpe diem“

Význam tetovania Carpe diem - zbierka fotografických príkladov zaujímavých kresieb tetovania s nápisom

Význam tetovania Carpe diem – zbierka fotografických príkladov zaujímavých kresieb tetovania s nápisom

Všetko o vlastnostiach obrázku a význame tetovania „Carpe diem“

V dnešnej dobe si tetovanie s nápismi získava veľkú obľubu. Predtým ľudia radi vypĺňali nejaký obraz, plný významu a krásne vyzerajúceho na tele, ale postupom času jednoduché uštipačné frázy dokázali vytlačiť kresby zo svojho popredného miesta medzi tetovaniami. Ide predovšetkým o aforizmy alebo chytľavé frázy v rôznych jazykoch. V Rusku sú veľmi žiadané ruské, anglické, arabské a latinské frázy. K tomu druhému patrí aj „Carpe diem“. Vyplnený rôznymi druhmi písma a spojený s niektorými obrázkami alebo inými frázami vyniká medzi všetkými týmito druhmi tetovania..

Význam tetovania.

„Carpe diem“ je doslovne preložené z latinčiny ako „chop sa dňa“ a interpretuje sa ako „ži v okamihu“, „chop sa okamihu“, „ži v jeden deň“. To je, doslova, význam tohto aforizmu možno interpretovať ako „žiť každú sekundu“, „žiť naplno“. Existuje tiež ďalšia chytľavá latinská fráza, s ktorou sa „Carpe diem“ často porovnáva – „Memento mori“, čo znamená „pamätajte na smrť“. Zdá sa, že je to to isté, ale význam, ktorý je do neho vložený, je úplne opačný k tomu, čo je vložené do nášho aforizmu. Povzbudzuje vás, aby ste žili čo najskromnejšie, pretože počas života musíte myslieť na to, čo vás po smrti predbehne. Keď si tieto frázy spojíte na tele, mali by ste pochopiť, že ich významy sú opačné a také tetovanie bude niečo ako krásny nápis..

fotografia tetovania nápisu Carpe diem 16.11.2018 №001 - tetovanie carpe diem - fotografia tetovania nápisu Carpe diem 16.11.2018 №002 - tetovanie carpe diem - fotografia tetovania nápisu Carpe diem 16.11.2018 №004 - tetovanie carpe diem -

Možnosti tetovania.

Nápisy sú oveľa jednoduchšie ako kresby, preto nie je toľko možností pre takéto tetovanie, líšia sa hlavne písma, veľkosti a náčrty kombinované s obrázkami. Tetovanie „Carpe diem“ je symbolom slobody, takže bude pekné kombinovať ho s lastovičkou alebo iným vtákom. Existujú aj kombinácie tejto frázy s perím alebo motýľmi (symbol ľahkosti), úsvitu alebo len tak slnko (symbol nového dňa), presýpacie hodiny alebo obyčajné hodiny (symbol plynúceho času). To znamená, že toto tetovanie bude hovoriť o láske k slobode, ľahkosti, radosti zo života nositeľa..

Foto príklady tetovania s nápisom „Carpe diem“:

Hlavné miesta aplikácie.

Frázy, najmä tie, ktoré pozostávajú z niekoľkých slov, je možné použiť na akékoľvek miesto na tele, od zápästia po skicu na celom chrbte, preto budeme brať do úvahy iba najbežnejšie polohy tetovania „Carpe diem“:

 • Zápästie.

V zásade existuje čisto nápis alebo malý náčrt s ním v rôznych písmach a variáciách.

 • Predlaktie.

Častejšie je na predlaktie umiestnená fráza veľkej veľkosti, vyrobená v gotickom alebo štandardnom tlačenom písme. Existujú aj kresby podpísané „Carpe diem“ a významom, významom sú im blízke.

fotografia tetovania nápisu Carpe diem 16/16/2018 №017 - tetovanie carpe diem - fotografia tetovania nápisu Carpe diem 16.11.2018 №021 - tetovanie carpe diem - fotografia tetovania nápisu Carpe diem 16/16/2018 №022 - tetovanie carpe diem -

 • Krk.

Malá, krásne vykonaná, úhľadná fráza, často bez dodatkov vo forme obrázkov, ale existujú tetovanie s perím (ženská verzia) alebo nápis, ktorý sa zmení na kŕdeľ vtákov.

 • Kľúčna kosť.

Tetovanie je v zásade rovnaké ako na krku: úhľadné, malé, rôznych vzorov, niekedy sa menia na kresby.

 • Žalúdok.

Veľký nápis s hromadou možných kombinácií s rôznymi kresbami a obrázkami.

 • Členok.

Jednoduchý nekomplikovaný nápis.

 • Shin.
 • Nohy.

Najčastejšie je tetovanie umiestnené na lýtko alebo na stehná..

fotka tetovania nápisu Carpe diem 16/16/2018 №038 - tetovanie carpe diem - fotografia tetovania nápisu Carpe diem 16.11.2018 №039 - tetovanie carpe diem - fotografia tetovania nápisu Carpe diem 16.11.2018 №042 - tetovanie carpe diem -

 • Hrudník (tetovanie pre ženy).

Úhľadný nápis pod hrudníkom, v oblasti 6. – 7. rebra.

Tetovanie “Carpe diem” je veľmi obľúbené medzi dievčatami aj mužmi kvôli jeho hodnote, rozmanitosti možností dizajnu a estetickým špecifickým vlastnostiam. Skvelá voľba, ak je to vaše prvé tetovanie. Náčrty tohto tetovania nájdete takmer v každom tetovacom salóne. Pokiaľ ide o vzhľad, voľba je na vás..

Pozri si video:

Pripravené: vito_vinci (Vladimir Alekseevich)