Fotografia tetovania

Význam tetovania žirafy

Na tejto stránke si môžete prečítať o tetovaní žirafy, jeho význame a samozrejme o význam tetovania žirafy. Zhromaždili sme nielen zaujímavé informácie na túto tému, ale pripravili sme aj dve sekcie, ktoré vám pomôžu vybrať ten správny vzor pre tetovanie so žirafou:

  • Fotografie hotových tetovaní žirafy
  • Skice na tetovanie žirafy

Význam tetovania žirafy NA FOTO

Význam tetovania žirafy NA FOTO

Význam, história a význam tetovania žirafy

Neobvyklosť tetovania žirafy spočíva v samotnom zvierati a jeho jedinečnosti. Existuje názor, že tento symbol priťahuje bohatstvo, znamená predvídavosť, schopnosť vypočítať výsledok udalostí a priťahuje aj úspech, prosperitu a šťastie..

Je celkom pochopiteľné, že toto tetovanie je obľúbenejšie v biotopoch zvieraťa. Napriek tomu celý svet vie o jeho dobrej povahe a poslušnej povahe. Napriek svojej dosť pôsobivej stavbe (ich výška nie je väčšia ani menšia ako 5,5 m) sú žirafy veľmi priateľské a vždy sú v kontakte s ľuďmi už dlho..

Čo znamená tetovanie žirafy??

Afričania uctievali žirafu ako totemové zviera, symbol úspechu, prosperity a šťastia vo všetkých snahách. Verilo sa tiež, že tetovanie žirafy na tele má ochranné vlastnosti, ktoré môžu vydesiť nešťastie..

význam tetovania so žirafou - príklad čo znamená tetovanie žirafy vtipné tetovanie žirafy

V Európe je preto toto zviera vnímané inak. Tu to ľuďom pripadá trochu neobvyklé, čo je pochopiteľné, pretože toto zviera nie je pre túto oblasť typické. Napríklad v ruštine bolo predtým slovo žirafa ženské, čo určite ovplyvnilo niektoré z nežného pohlavia. Ich voľba padla na toto zviera ako talizman. Žena, ktorá si vybrala toto tetovanie, je jasná a nezabudnuteľná osoba, ktorá chce ukázať svoju individualitu a snaží sa chrániť svojich blízkych pred problémami a starosťami. Majiteľ tetovania žirafy vyvoláva u ostatných súcit a pozitívne emócie, pretože sám je zdrojom dobrotivosti, priateľstva, dobrej povahy a šľachty. Muž s obrázkom žirafy na tele je rozhodne chytľavý, mimoriadny a radostný..

Výhodou takéhoto tetovania je jeho jedinečnosť a krása. Koniec koncov, škvrny na koži zvieraťa sú jedinečné ako ľudské odtlačky prstov a farebná schéma farby bude vyzerať príjemne na koži akýchkoľvek odtieňov..

Kto si vyberie tetovanie žirafy?

Tento symbol často uprednostňujú ľudia podobní svojimi charakteristikami tomuto jedinečnému zvieraťu – to určuje význam tetovania žirafy pre osobu. Tetovanie žirafy pomôže v úsilí, ktoré vyžaduje intuíciu, flexibilitu, nesprávny výpočet niekoľko krokov dopredu, ale iba vtedy, ak tieto skutky neodporujú zásadám šľachty a neponižujú dôstojnosť ani samotného človeka, ani iných ľudí. Takéto tetovanie je vhodné pre aktívneho, dobromyseľného, ​​ušľachtilého človeka s dôstojnosťou, radostným a jasným.

Tetovanie v karikatúre nie je tiež nezvyčajné, pretože žirafa sa často nachádza na obrázku populárnych kreslených postavičiek, tetovanie žirafy vyzerá nemenej veľkolepo a farebne na pozadí realistických krajín prirodzeného prostredia zvieraťa..

Vzhľadom na svoj prirodzene predĺžený tvar vyzerá tetovanie žirafy vhodnejšie na predĺžených častiach tela (ruky, nohy), ale nachádza sa aj na boku, chrbte a hrudníku..

originálna tetovacia žirafa malé tetovanie žirafy tetovanie žirafy na chrbte

Toto tetovanie vyzerá veľmi dobre na rukách a nohách, kvôli podlhovastému tvaru tela zvieraťa, ale je ho možné vidieť aj na iných častiach tela..

Stanete sa majiteľom tetovania zobrazujúceho žirafu, budete priťahovať prosperitu, šťastie, prosperitu z finančného hľadiska, vaša postava sa určite zlepší a tetovanie na vašom tele bude mimoriadnou, svetlou a atraktívnou ozdobou.

Môžete sledovať:

SKIČKY NA TATTOO GIRAFFE

FOTO TATTOO S GIRAFFE