Fotografia tetovania

Význam tetovania Jin-Jang

V článku budeme hovoriť o kresbe, symbole a jeho histórii. Skúsme na to prísť a zistiť Význam tetovania Jin-Jang v minulosti a dnes. Pre ľudí, ktorí sa chystajú urobiť „tetovanie jin-jang“, sme pripravili:

Fotografie hotových tetovaní „Yin Yang“

Yin -yang – obrázky a skice na tetovanie

Aký je význam, história a význam tetovania Yin-Yang

Význam tetovania Yin Yang - fotografia

Význam tetovania Yin Yang – fotografia

Dnes je taký známy a často používaný symbol ako Jin-Jang vnímaný ako niečo celkom bežné, aj keď je tento symbol starý viac ako tisíc rokov a pochádza zo starovekej čínskej mytológie. V skutočnosti je symbol Jin-Jang harmonickým spojením dvoch protikladov, symbolom boja a rovnováhy. Jin je ženský princíp, symbol smrti, zeme, mesiaca a párnych čísel, tmy, pasivity, vlhkosti atď..

Yang je symbolom mužskosti, aktivity, života, oblohy, slnka a nepárnych čísel, svetla atď..

Nedeliteľné a jediné znamenie jin-jang je symbolom svetovej rovnováhy, ktorý pomáha riešiť akékoľvek problémy a rozpory, dodáva vnútornú silu na prekonanie akýchkoľvek ťažkostí a posilňuje životnú energiu človeka..

Význam tetovania Yin-Yang 1212 krásne tetovanie so symbolom jin -jang na chrbte dievčaťa čo znamená tetovanie jin -jang - foto príklad

Je dôležité poznamenať, že tento symbol je vždy zobrazený vo vnútri kruhu, ktorý je sám osebe symbolom nekonečna a hovorí, že opozícia Jin-Jang je tiež večná. Staroveký Guenon považuje symbol Jin-Jang za obraz univerzálneho víru, ktorý krúži a kombinuje protiklady, ktoré spôsobili jeho večný pohyb.

Čo znamená jin a jang v tetovaní?

V starovekom umení Feng Shui symbol jin-jang označuje boj a zároveň zjednotenie dvoch protikladných energií. Napriek svojmu úplnému opaku tieto energie nedokážu existovať jedna bez druhej a dokonca sa môžu navzájom vytvárať. Táto neustála interakcia a opozícia je základom všetkého živého, vytvára a formuje samotný život. Absolútna harmónia je podstatou tejto opozície. Všetko sa zrúti, ak jedna zo síl presiahne druhú.

Jin-jang je akýmsi dôkazom nejakého poriadku v prírode. Hovorí o dualite všetkých vecí v prírode, hovorí o rovnováhe a rovnováhe. Táto rovnováha označuje správny priebeh vecí a zákony života založené na extrémoch a protikladoch – narodenie a smrť, svetlo a tmu, dobro a zlo, smútok a radosť atď..

Symbol Jin-Jang obsahuje aj určité centrum, v ktorom sa nič nedeje, čo symbolizuje mier, neexistuje žiadny boj, žiadny pohyb, žiadne zmeny. Osoba, ktorá nosí tetovanie Yin-Yang, akoby akoby vyhlásila, že je v harmónii s celým svetom a súhlasí s akýmikoľvek prejavmi života, či už je to biely alebo čierny prúžok, smútok alebo radosť a nič mu nebráni. od šťastia.

čo znamená tetovanie jin -jang - foto príkladčo znamená tetovanie jin -jang – foto príkladpríklad náčrtu tetovania jin jang so zvieratamipríklad náčrtu tetovania jin jang so zvieratamimalé tetovanie jin -jang za uchom mladého dievčaťamalé tetovanie jin -jang za uchom mladého dievčaťakrásne tetovanie so symbolom jin -jang na chrbte dievčaťakrásne tetovanie so symbolom jin -jang na chrbte dievčaťaAký zmysel má tetovanie jin -jangAký zmysel má tetovanie jin -jangVýznam tetovania Yin-Yang 1212Význam tetovania Yin-Yang 1212Význam tetovania Yin Yang - fotografiaVýznam tetovania Yin Yang – fotografia

Symbol Jin-Jang je jedným z najjasnejších a najvýznamnejších symbolov, ktoré nám východná kultúra dala. Každý človek si môže sám určiť význam a obsah tohto symbolu a môže v ňom nájsť niečo dôležité pre seba..

A nezabudnite, že je mimoriadne dôležité správne pripraviť miesto na tetovanie. Pomôžte s tým, možno laserová epilácia, vyrobené v dobrom salóne, majstrom – na slušnej úrovni. Krásne telo – krásne tetovanie!

Môžete sledovať:

SKICS TATTOO S YIN-YAN

FOTO TATTOO JIN-JAN