Fotografia tetovania

Význam tetovania krídel na chrbte

Krídla sú vždy spojené s niečím vznešeným, ľahkým a majestátnym súčasne, preto stojí za to vedieť význam tetovania krídel na chrbte. Človek pohltený každodenným zhonom niekedy upiera zasnený pohľad na vtáky vznášajúce sa na oblohe, ktoré sa ľahko presunú na požadované miesto. Nerobia si starosti s dopravnými zápchami, nepotrebujú pýtať povolenie na manévrovanie v prúdoch vzduchu hore a dole, sú slobodní.

Krídla sú tiež základnou vlastnosťou anjelov v ľudskej predstavivosti. Sú to hrdé figúrky nádherných, humanoidných tvorov, za ktorých chrbtom obrovské biele krídla buď pokojne spočívajú alebo sú otvorené dokorán..

Význam tetovania krídel na zadnej strane 10

Príklad tetovania s krídlami na zadnej strane 10

Čo znamená tetovanie na krídle na chrbte?

Tetovanie krídel v prvom rade znamená, že ich nemôže mať každý. Toto je druh symbolu povýšenia nad márny, začarovaný svet. Tým, že si človek urobí takéto tetovanie, odhodí všetky predsudky, postaví sa nad pochybnosti..

Význam tetovania na krídle má najhlbší symbolický význam. Spravidla závisí od miesta, kde je tetovanie aplikované, ako aj od typu krídel samotných. Niekedy môžete nájsť obrázok vo forme ostrihaných alebo spálených krídel, čo je znakom veľkého pádu, márnosti. Toto je atribút padlých anjelov a predovšetkým Lucifera.

Význam tetovania krídla na zadnej strane 9

Príklad tetovania s krídlami na chrbte 9

Medzi rôznymi subkultúrami, najmä medzi Gótmi, je veľmi obľúbené tetovanie vo forme čiernych krídel alebo netopierích krídel, ktoré sú spojené so zlom, temnotou a nebezpečenstvom. Tetovanie vo forme krídel sa často robí na chrbte, aby sa priblížil k obrazu anjelov. Môže byť buď malý, v oblasti lopatiek, alebo na celom chrbte. Existujú aj tetovanie vo forme motýlích krídel. Takýto obraz môže symbolizovať niečo ľahké a krásne alebo sa dá stotožniť s ľudskou dušou, ktorá túži po vystúpení do neba..

Ako už bolo spomenuté, tetovanie krídel na chrbte znamená v prvom rade povýšenie nad bežný svet. Obraz krídel anjela, tak široký a veľký, je znakom duchovnej sily, čistoty myšlienok a vysokých ašpirácií, ako aj čistoty. Krídlové tetovanie pre dievčatá má poetický význam, pretože symbolizuje nedotknuteľnosť, krásu a nehu ženského obrazu. U mužov môže takéto tetovanie slúžiť ako symbol láskavosti a skvelý spôsob, ako vyniknúť z davu..

Existujú aj obrázky krídel pokrytých šupinami – dračie krídla. Sú znakom sily a rebélie. V staroveku používali egyptskí umelci obraz krídel ako znak veľkosti a sily faraónov..

Tetovanie na krídle môže byť okrem identifikácie s anjelmi aj poctou rôznym okrídleným božstvám a mýtickým tvorom. Môže sem napríklad patriť posol starovekých gréckych bohov Hermes alebo jeho starorímsky náprotivok Merkúr.

Tetovanie krídel s perím padajúcim alebo lietajúcim vo vetre je znakom toho, že nositeľ je extrémne unavený z ťažkostí pozemského života..

Napriek tomu, že krídla sú často aplikované v oblasti chrbta, pri výbere veľkosti, tvaru a farby obrázku budú vyzerať skvele v dolnej časti chrbta, krku a ramien, čo dievčatá často preferujú.

Význam tetovacích krídel na zadnej strane 8 Príklad tetovania s krídlami na zadnej strane 8 Význam tetovacích krídel na zadnej strane 1 Príklad tetovania s krídlami na chrbte 1 Význam tetovacích krídel na zadnej strane 2 Príklad tetovania s krídlami na chrbte 2 Význam tetovacích krídel na zadnej strane 3 Príklad tetovania s krídlami na chrbte 3

Význam tetovania krídla na zadnej strane 4 Príklad tetovania s krídlami na chrbte 4 Význam tetovania krídla na zadnej strane 5 Príklad tetovania s krídlami na chrbte 5 Význam tetovacích krídel na zadnej strane 6 Príklad tetovania s krídlami na chrbte 6 Význam tetovania krídla na zadnej strane 7 Príklad tetovania s krídlami na chrbte 7

Môžete sledovať:

SKICS TATTOO WINGS NA ZADE

FOTO TATTOO KRÍDLA SPÄŤ