Fotografia tetovania

Význam tetovania na rakovinu

Analyzujme materiál význam tetovania na rakovinu, význam a história tohto mimoriadne neobvyklého dizajnu tetovania. Pre tých, ktorí si pred kontaktovaním tetovacieho salónu chcú zobraziť čo najviac možností pre kresbu, odporúčame, aby ste si po prečítaní materiálu prezreli nasledujúce časti nášho katalógu:

  • Fotografia tetovania s rakovinou
  • Náčrtky pre tetovanie proti rakovine

Význam tetovania na rakovinu - zaujímavé informácie a fotografie úspešných tetovaní

Význam tetovania na rakovinu – zaujímavé informácie a fotografie úspešných tetovaní

Význam, história a význam rakovinového tetovania

Rakovina je dosť neobvyklé a kontroverzné zviera. Hlavne preto, že má zvláštnosť „kráčania dozadu“, ale nie je to celkom pravda. Rak sa pohybuje, ako všetky živé veci, hlavou dopredu, ale v momente nebezpečenstva prudko ohne chvost dozadu, ako keby mal pod sebou plutvu hrabajúcu vodu, a odrazí sa späť. Toto ochranné zariadenie vyvolalo u našich predkov mnoho povier a obáv..

Vďaka tomuto ochrannému mechanizmu sa rakovina začala pripisovať nadprirodzenej schopnosti vrátiť človeka do minulosti, chaosu a neporiadku, ktorý existoval pred stvorením nášho sveta, a tiež hovorí o opatrnosti majiteľa tohto tetovania, jeho určitej zbabelosti a pasivity vo vzťahu k ťažkým situáciám – zvláštny význam rakoviny tetovania. Rakovinové tetovanie symbolizuje schopnosť predvídať budúcnosť, odklon od tradičnej viery a v niektorých prípadoch dokonca stratu viery v tradičnom zmysle. Určitý magický význam je investovaný do tetovania s rakovinou zvieraťa, ak ho zobrazíte s ďalšími atribútmi, napríklad tretie oko, čarodejnícka guľa, kvety.

Ďalšou zaujímavou fyziologickou črtou rakoviny – zmena škrupiny v priebehu jej rastu – sa stala dôvodom odlišnej interpretácie a rakovina sa začala považovať za symbol obnovy, znovuzrodenia, zlepšenia, vzkriesenia z mŕtvych. Takéto tetovanie môže znamenať novú fázu duchovného vývoja, osvietenia, nejakého druhu osvietenia a očistenia od zbytočných a nesprávnych bludov a môže byť aj ako výsmech smrti. Verí sa, že k rakovine dochádza v súlade s fázami mesiaca a môže to znamenať synchronizáciu s prírodou, určitú zvláštnu fúziu človeka a prírody, harmóniu.

Príklady fotografií:

fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 23fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 22fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 21fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 20fotografia tetovania s rakovinou za článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 19fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 18fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 17fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 16fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 15fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 14fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 13fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 12fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 11fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 10fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 9fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 8fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 7fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 6fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 5fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 4fotografia tetovania s rakovinou k článku o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 3fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 2fotografia tetovania na rakovinu pre článok o význame tetovania s obrázkom rakoviny - tatufoto.ru - 1

Ako viete, rak žije iba vo veľmi čistej vode a zmizne, keď sa voda znečistí a stane sa nepitnou. Táto schopnosť rakov rozlišovať čistú vodu od znečistenej začala byť ľuďmi veľmi využívaná a rakovám bolo udelené čestné miesto na znakoch morí a riek. Tetovanie s rakovinou teda môže znamenať čistotu myšlienok a zámerov, vyrovnanosť a mier, schopnosť rozlišovať medzi zlom a dobrom, rozpoznať emócie milovanej osoby a včas na ne reagovať. Rakovinové tetovanie symbolizuje citlivú a vnímavú osobu, ktorá podobne ako lakmusový papierik rýchlo a ľahko reaguje na vnútorný stav osoby v okolí. Takéto tetovanie robia ľudia s rozvinutou intuíciou, schopní duchovných praktík a tí, ktorí chcú jednoducho zdôrazniť svoju originalitu a jemnú, jemnú a citlivú povahu..

Video:

Raci sú od prírody dravci, môžu dlho čakať a nehybne čakať na svoju korisť a sila ich pazúrov je taká, že ľahko uhryznú rybu, palicu alebo kosť. Tetovanie s rakovinou môže znamenať schopnosť čakať na výhodný okamih, vytrvalosť a oddanosť na hranici krutosti pri dosahovaní svojich cieľov, akúsi pomalosť, ale na rozdiel od nej – neustálu pripravenosť útočiť, vytrvalosť a neochotu položiť až po zlyhania, schopnosť rýchlo riešiť vzniknuté ťažkosti, ako keby si na nich pochutnávali na silnom pazúriku rakoviny. Tiež sa majiteľ tetovania na rakovinu môže určite pochváliť ostrým jazykom a pikantnými vtipmi na hranici faulu..

Pripravené: Panteleeva Irina