Fotografia tetovania

Význam tetovania ohňom

História, význam, príklady a význam tetovania na oheň

Oheň bol dlho považovaný za niečo magické a nevysvetliteľné. Ľudia to vždy spájali s mágiou a okultizmom. Nie nadarmo oheň a plamene vždy sprevádzali akýkoľvek náboženský rituál alebo obrad. Napríklad v kresťanstve oheň symbolizuje svätého ducha, ale je spojený aj s peklom. Plameň v niektorých prípadoch z pohľadu kresťanstva môže znamenať pokušenie, pokušenie alebo hriech.

Oheň tetovanie znamená 1

Tetovanie démona v ohni

Oheň nám dáva teplo a svetlo, ale zároveň môže priniesť zničenie a smrť. Je to kvôli svojej antagonistickej podstate a mimoriadnej kráse, že tento jav sa často nachádza medzi tetovaniami na ľudských telách..

Čo znamená tetovanie ohňom??

Oheň tetovanie znamená 2

Plameňové tetovanie na ruke

Tetovanie znázorňujúce oheň alebo plameň môže byť buď samostatným prvkom, alebo neoddeliteľnou súčasťou konkrétnych predmetov. Títo. ako tetovanie môže oheň pochádzať z fakle, sviečky, majáka atď. a každá kresba má svoju vlastnú význam tetovania ohňom. Vo všeobecnosti, bez ohľadu na zloženie, oheň vždy symbolizoval transformáciu, znovuzrodenie, prechod z jedného stavu do druhého. Môže tiež symbolizovať múdrosť, znalosti alebo zničenie..

Oheň tetovanie znamená 3

Dračie tetovanie v ohni

Oheň alebo plameň spolu s ďalšími, vyššie uvedenými prvkami, môžu mať špecifický, odlišný význam od ostatných. Horiaca sviečka napríklad symbolizuje nádej a rozklad bytia. Pochodeň môže znamenať, že človek je v živote stratený a pokúša sa nájsť sám seba..

Oheň tetovanie znamená 4

Tetovanie s plameňom a čiernym dymom na ruke

Oheň v tej či onej podobe často figuroval medzi väzenskými tetovaniami, niekedy nadobúdal úplne iný význam. Napríklad horiaca pochodeň s ostnatým drôtom môže znamenať, že osoba bola vo väzení z nedbalosti a dúfa v rýchle prepustenie. Vyššie uvedená sviečka ako tetovanie z väzenia môže znamenať vieru v Boha alebo môže symbolizovať skutočný život väzňa, ktorý sa môže každú chvíľu odlomiť tak ľahko, ako môže sviečka zhasnúť pred slabým vetrom..

Môžete sledovať:

TETOVANÉ SKINY S OHŇOM

FOTO TATTOO POŽIAR