Fotografia tetovania

Význam tetovania „Polynézia“

V článku budeme analyzovať populárne dnešné tetovanie v štýle “POLYNÉZIA”, zistiť význam tetovania „Polynézia“ a korene týchto kresieb v tetovaní.

Pre tých, ktorí to potrebujú, sme pripravili dva materiály, ktoré vám pomôžu vybrať si tetovanie:

  • Fotografie polynézskych tetovaní
  • Skice na tetovanie „Polynézia“

Aký je význam, história a význam tetovania „Polynézia“

Význam tetovania „Polynézia“ FOTKY

Význam tetovania „Polynézia“ FOTKY

V Tichom oceáne sa nachádza skupina ostrovov nazývaná Polynézan. Patria sem Havaj, Tonga, Veľkonočný ostrov, Samoa, Tahiti, Cookový ostrov. Ľudia žijúci v týchto oblastiach sa radšej venujú umeniu, ako je tetovanie. Ich jedinečný ornament má niekoľko poddruhov, čo vám umožňuje nájsť niečo špeciálne pre seba. Mnoho ľudí z celého sveta prichádza na tieto ostrovy, aby si na svojom tele vytvorili polynézske tetovanie, pretože tento druh tetovania sa nedá robiť nikde inde. Tento typ kreativity ohromuje jasnosťou prerušovaných a rovných geometrických čiar, tvarov, vĺn a špirál. Konečným výsledkom je neuveriteľne krásna kresba, akoby vyrezaná z dreva. Skúsení remeselníci pri svojej práci používajú obrázky zvierat (korytnačky, žraloky, vtáky), slnka, mesiaca a papradí. Šikovne ich umiestnia na ľudské telo (napríklad na hrudník, jazyk, zápästia, intímne oblasti), pričom zohľadnia priania klienta. Technika tetovania sa líši aj svojou rozmanitosťou. Napríklad tento typ tetovania ako samojské tetovanie sa robí žraločím alebo prasacím zubom. V priebehu tohto procesu je človek vystavený nepríjemným pocitom, a preto, keď ste sa rozhodli urobiť si podobné tetovanie, musíte mať značnú vytrvalosť. Ak človek prestane tetovať, nedokončený vzor na jeho tele bude znakom hanby pre jeho rodinu. Je zaujímavé, že v dávnych dobách mohli Polynézania tetovať iba pre mužov. Miesto ich lokalizácie záviselo od sociálneho postavenia muža. A iba špeciálne vyškolené kňažky mali právo použiť ozdobu..

tetovanie „Polynézia“ 2 tetovanie „Polynézia“ 3 tetovanie „Polynézia“ 5

Čo znamená „tetovanie-POLYNÉZIA“??

Polynézske tetovanie je indikátorom vnútorného sveta človeka, takzvanej vizitky. Symboly zobrazené na tele vyjadrujú podstatu človeka, jeho životnú históriu a rysy správania. Miestni majstri sa domnievajú, že tetovanie možno vnímať ako rozlúčkové slová, ochranu, motto alebo životné krédo. Pri výbere ornamentu dávajte pozor na jeho význam. Žraločí vzor je interpretovaný ako sila, sila, vytrvalosť. Majiteľ takéhoto symbolu je chránený pred vplyvom nepriateľov a nepríjemných hrozieb. Polynézske masky majú podobný význam. Chránia pred zlými duchmi a zlým okom. Korytnačia ozdoba je znakom plodnosti a pohody v rodine. A kombinácia mesiaca a slnka je symbolom toho, že nemožné je možné. Tento obrázok tetovania je vhodný pre cieľavedomých a ambicióznych jednotlivcov. Ak chcete na svoje telo aplikovať kresbu jašterice, gekona alebo leguána, potom majte na pamäti, že tieto zvieratá charakterizujú svojho majiteľa ako osobu s nadprirodzenými schopnosťami. Chcete začať nové podnikanie a zachytiť udalosť tetovaním? Potom zastavte svoj výber na obrázku špirály. Symbolizuje začiatok života a nádej na to najlepšie..

Význam tetovania „Polynézia“ FOTKYVýznam tetovania „Polynézia“ FOTKYtetovanie „Polynézia“ 6tetovanie „Polynézia“ 6tetovanie „Polynézia“ 5tetovanie „Polynézia“ 5tetovanie „Polynézia“ 4tetovanie „Polynézia“ 4tetovanie „Polynézia“ 3tetovanie „Polynézia“ 3tetovanie „Polynézia“ 2tetovanie „Polynézia“ 2tetovanie „Polynézia“ 1tetovanie „Polynézia“ 1

Polynézske tetovanie je niečo, čo vám umožní vyjadriť jedinečnosť vašej osobnosti. Nebojte sa dať o sebe vedieť. Vyberte si ten správny ornament a dajte voľnosť svojim túžbam!

Môžete sledovať:

Náčrtky tetovania „POLYNÉZIA“

FOTO TATTOO “POLYNÉZIA”