Fotografia tetovania

Význam tetovania scarab

V materiáli budeme hovoriť o význame tetovania scarab, zmysle a histórii kresby, zoznámime sa s príkladmi hotových tetovaní na fotografii a náčrtoch. Ak potrebujete viac informácií, náš katalóg fotografií hotových tetovaní je pripravený ponúknuť dva materiály na tému:

  • Fotografia tetovania scarab
  • Náčrtky pre tetovanie scarab

Význam tetovania scarab - príklady hotových tetovaní na fotografiách

Význam tetovania scarab – príklady hotových tetovaní na fotografiách

Tradícia tetovania existuje už mnoho desaťročí. Účinkovala v úlohe ochrany pred zlými duchmi. Podľa starodávnych zvykov boli mladí ľudia tetovaní, keď boli zasvätení do mužov, a tak ich testovali na odolnosť..

Dnes sa úloha tetovania trochu zmenila. Teraz je ich hlavnou úlohou ozdobiť telo. Napriek tomu, že postup nanášania kresieb na pokožku je dosť bolestivý, zástupcom krásnej polovice ľudstva tiež nevadí využívať služby tetovacieho umelca. Znázornite rôzne figúrky, hmyz, zvieratá a rôzne symboly.

Aký je význam, história a význam tetovania scarab?

Nezabudnite, že každé tetovanie má svoj vlastný význam, nesie určitý význam. Pred použitím obrázka na telo si musíte dôkladne preštudovať, čo symbolizuje.

Obraz symbolov zo starovekej mytológie je veľmi populárny. Najmä tetovanie scarab, jeho význam sa od čias starovekého Egypta príliš nezmenil.

Čo je to chrobák scarab?

Mnohým bude pripadať zvláštne, že starovekí Egypťania považovali obyčajného chrobáka za božstvo. Tento hmyz spájali aj so slnkom, chrobák bol zosobnením pohybu slnka. Rovnako ako nebeské telo, aj skarabei valia gule od východu na západ. Egypťania vždy zobrazovali boha Khepriho s hlavou skarabea, ktorý valí slnko na oblohe.

Chrobák bol tiež považovaný za symbol nového jasného života. V staroveku Egypťania verili, že Khepri ich chráni aj po smrti. Preto bol scarab zobrazený na šperkoch, riade, pečatidlách. V chráme v Karnaku je obrovská socha chrobáka skarabea..

Každý vie, že tetovanie pochádza zo starovekého Egypta. Verilo sa, že posmrtný život je oveľa zaujímavejší ako pozemský. Egypťania sa od narodenia pokúšali pripraviť sa na prechod na onen svet. Práve skarabové tetovanie bolo akousi prihrávkou..

Ukážková fotografia tetovania scarab 27Ukážková fotografia tetovania scarab 27Ukážková fotografia tetovania scarab 26Ukážková fotografia tetovania scarab 26Ukážková fotografia tetovania scarab 25Ukážková fotografia tetovania scarab 25Ukážková fotografia tetovania scarab 24Ukážková fotografia tetovania scarab 24Ukážková fotografia tetovania scarab 23Ukážková fotografia tetovania scarab 23Ukážková fotografia tetovania scarab 22Ukážková fotografia tetovania scarab 22Ukážková fotografia tetovania scarab 21Ukážková fotografia tetovania scarab 21Príklad fotografie tetovania scarab 20Príklad fotografie tetovania scarab 20Príklad fotografie tetovania scarab 19Príklad fotografie tetovania scarab 19Príklad fotografie tetovania scarab 18Ukážková fotografia tetovania scarab 18Ukážková fotografia tetovania scarab 17Ukážková fotografia tetovania scarab 17Ukážková fotografia tetovania scarab 16Ukážková fotografia tetovania scarab 16Ukážková fotografia tetovania scarab 15Ukážková fotografia tetovania scarab 15Ukážková fotografia tetovania scarab 14Ukážková fotografia tetovania scarab 14Ukážková fotografia tetovania scarab 13Ukážková fotografia tetovania scarab 13Ukážková fotografia tetovania scarab 12Ukážková fotografia tetovania scarab 12Ukážková fotografia tetovania scarab 11Ukážková fotografia tetovania scarab 11Ukážková fotografia tetovania scarab 10Ukážková fotografia tetovania scarab 10Fotografia tetovania scarab na zadnej strane dievčenského krku - fotografiaFotografia tetovania scarab na zadnej strane dievčenského krku – fotografiaUkážková fotografia tetovania scarab 8Ukážková fotografia tetovania scarab 8Ukážková fotografia tetovania scarab 7Ukážková fotografia tetovania scarab 7Ukážková fotografia tetovania scarab 6Ukážková fotografia tetovania scarab 6Ukážková fotografia tetovania scarab 5Ukážková fotografia tetovania scarab 5Príklad fotografie tetovania scarab 4Ukážková fotografia tetovania scarab 4Ukážková fotografia tetovania scarab 3Ukážková fotografia tetovania scarab 3Príklad fotografie tetovania scarab 2Ukážková fotografia tetovania scarab 2Príklad fotografie tetovania scarab 1Príklad fotografie tetovania scarab 1

Význam tetovania chrobáka scarab

V modernom svete už nie je obraz skarabea spojený s posmrtným životom. Všeobecne sa uznáva, že prináša šťastie a úspech..

Scarab tlačí človeka k cieľu a umožňuje mu dobiť sa slnečnou energiou. Takéto tetovanie je ideálne pre tých ľudí, ktorí sú zvyknutí na cestu, víťazstvo a vždy to, čo chcú, a do tetovania je možné vložiť taký význam tetovania scarab..

Je bezpečné povedať, že tetovanie scarab je pre svojho majiteľa silným amuletom. Moderní znalci tetovania veria, že chrobák scarab znamená odhodlanie a vytrvalosť. Ako chrobák tvrdohlavo valí svoju dokonale guľatú guľu, takže človek vytrvalo kráča k svojmu cieľu.

Scarab tetovanie nesie časť mystiky a tajomstva. Zdôrazňuje vysokú úroveň inteligencie svojho majiteľa a jeho všestranný rozvoj. Taký človek sa cíti slobodne v akejkoľvek spoločnosti, ľahko nadväzuje kontakty a nachádza témy na rozhovor aj s cudzími ľuďmi..

Toto tetovanie je všestranné. Vyzerá to dobre na ramene alebo na hrudi. Je lepšie mať malé tetovanie na ruke alebo na krku. Vo väčšine prípadov je chrobák zobrazený s loptou a roztiahnutými krídlami, lopta symbolizuje slnko. Tetovanie môže byť jednofarebné alebo farebné.

Aby obraz priniesol šťastie, musíte úprimne veriť v jeho magické schopnosti. A potom to nebude len krásna kresba, ale skutočný amulet..

Pozrite si video so scarabovým tetovaním:

Môžete sledovať:

NARIADENIA SKARAB TATTOO

FOTO TATTOO SCARAB