Fotografia tetovania

Význam tetovania vlkodlaka

Ľudia si už dlhšie zdobia telo tetovaním. Kresby, ktoré urobili predstavitelia starovekých kmeňov, mali nevyhnutne nejaký tajný posvätný význam. Teraz tetovanie okrem sémantického zaťaženia plní aj estetickú funkciu a zdobí telá ľudí rôznych pohlaví, veku a vierovyznania..

Navyše na webe:

  • Fotografia tetovania vlkodlaka
  • Náčrtky tetovania vlkodlaka

Ako viete, každému tetovaniu je priradený význam, ktorý pomáha plnšie odhaliť vnútorný svet a charakter jeho majiteľa. Mnoho ľudí si nechá urobiť tetovanie, ktorého zdrojom je mytológia. Odtiaľ prišiel symbol polovičného vlka, vlka, do kultúry tetovania..

Čo znamená vlkodlak v tetovaní - príklady na fotografii

Čo znamená vlkolak v tetovaní – príklady na fotografii

Legendy o vlkolakoch existujú takmer vo všetkých kultúrach a národoch. Starovekí Nemci mali legendu, že v noci vlkodlak lovil ľudí a zvieratá, čo v celej oblasti vyvolávalo strach a zdesenie. V stredoveku dosiahol strach z vlkodlakov, stotožňovaných s temnými silami a čarodejníctvom, svoj vrchol.

Význam tetovania vlkodlaka: pocta temným silám alebo umeniu?

Na rozdiel od vlka, ktorý symbolizuje také vznešené vlastnosti ako múdrosť, odvaha a inteligencia, význam tetovania vlkodlaka má nádych väčšieho hnevu, bezuzdnosti, divokosti. Preto výber mužského pohlavia často padá na imidž s vlkolakom, pretože sila, sila a zlosť sú už dlho považované za čisto mužské vlastnosti. Vlkodlak tiež symbolizuje „temnú“ stránku človeka, ktorú si chce uvedomiť a podmaniť si ju. Takéto tetovanie je vhodné pre jednotlivcov so silnou vôľou, vodcov s odhodlaním, pevný a nezávislý charakter..

A aj keď ste si prišli kúpiť sedmokrásky do Novosibirska, tetovanie vlkodlaka vám neublíži. Mimochodom, harmanček môžete kúpiť za najlepšiu cenu tu: http://akaciya-nsk.ru/catalog/romashki/. Nákup je možné uskutočniť online.

Ale to je všeobecné, priemerné význam tetovania vlkodlaka, existuje tiež veľké množstvo jeho variácií, ktoré symbolizujú jednotlivé jasné vlastnosti, napríklad:

– vlkolak vychádzajúci na mesiac symbolizuje samotu, nezávislosť, zradu, ktorá bola spáchaná vo vzťahu k osobe;

– úsmev vlkodlaka znamená hnev, hnev, agresivitu;

– behajúci vlkodlak znamená, že človek túži po dobrodružstve a adrenalíne, a tiež naznačuje impulzivitu a popudlivosť;

– vlkodlak vo výskoku – symbol prekonávania ťažkých životných okolností, prekážok, vnútorných aj vonkajších;

Napriek tak širokému sortimentu významy tetovania vlkodlaka, vo väčšine prípadov chce človek pri rozhodovaní urobiť práve také tetovanie buď zdôrazniť prítomnosť určitých povahových vlastností v sebe, alebo si ich „požičať“.

Čo znamená vlkolak v tetovaní - príklady na fotografiiČo znamená vlkolak v tetovaní – príklady na fotografiiTetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 21Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 21Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 20Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 20Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 19Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 19Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 18Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 18Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 17Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 17Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 16Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 16Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 15Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 15Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 14Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 14Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 13Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 13Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 12Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 12Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 11Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 11Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 10Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 10Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 9Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 9Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 8Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 8Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 7Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 7Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 6Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 6Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 5Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 5Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 4Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 4Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 3Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 3Tetovanie vlkodlaka - príklad na fotografii 2Tetovanie vlkodlaka – príklad na fotografii 2

Na získanie vysokokvalitného tetovania vlkodlakov umelci zvyčajne navrhujú používať veľké časti tela, napríklad chrbát, hrudník alebo rameno. Krásne prevedená veľká kresba na tele určite pritiahne pozornosť ostatných a poteší svojho majiteľa.

Človek, ktorý sa rozhodne dať si na telo nejaký druh kresby, spravidla pristupuje k svojmu výberu veľmi zodpovedne, pretože je výrazom jeho individuality a jedinečnosti. Vedieť význam tetovania vlkodlaka, môžete ľahko pochopiť, či je to vaša kresba a či odráža vaše „alter ego“.