Fotografia tetovania

Význam tetovania z horského popola

Tu sa môžete dozvedieť všetko najdôležitejšie význam tetovania z horského popola, pozrite sa na fotografické príklady návrhov tetovania, zistite ich význam, históriu a interpretáciu, zoznámte sa s funkciami rôznych možností. Viac príkladov tu:

 • Fotografia tetovania z horského popola
 • Skica tetovania Rowan

Význam tetovania z horského popola - zbierka fotografických príkladov zaujímavých návrhov tetovania

Všetko najzaujímavejšie o vlastnostiach obrázku a význame tetovania z horského popola

Po celom svete existuje množstvo legiend a legiend popisujúcich pôvod horského popola a jeho symbolický význam. Pre niektorých je to strom lásky, pre iných básnický symbol alebo rastlina vytvorená Satanom, zo sĺz, ktoré vyronila Eva, na mieste vyhnanstva z raja. Väčšina ho považuje za zázračnú kúzelnú rastlinu, z ktorej boli vyrobené kríže, prútiky a liečivé náhrdelníky. Rowan (Sorbus aucuparia) – „koláč“ z keltského „sor“, z latinského „aucupari“ – „chytať vtáky“ je talizman proti čarodejníctvu.

História pôvodu symbolu.

Predkovia ctili horský popol, spolu s ostatnými, posvätný strom. Verili, že blesky, ktoré poslal boh Peru, žili v jej koreňoch, červené ako bobule. Konáre boli vnímané ako symbol schopný chrániť pred čarodejníctvom a smútkom. Bolo zakázané sekanie, zber lesných plodov alebo jarabinových kvetov. Iba duchovní mohli rezať veľké konáre na palice. Na rituály sa používali vetvy s kvetmi a ovocím.

Fotografia tetovania jarabiny 27. 10. 2018 №002 - fotografia tetovania jarabiny -

Fotografia tetovania jarabiny 27. 10. 2018 №022 - fotografia tetovania jarabiny - Fotografia tetovania jarabiny 27. 10. 2018 №025 - fotografia tetovania jarabiny -

Použitie jarabiny v tetovaní.

Viac „ženských“ stromov vyberajú dievčatá na tetovanie. Obvykle zosobňujú reinkarnáciu, cyklickú povahu života, sú stelesnením sveta okolo nich. Stromová forma predstavuje určité znalosti a okrem všeobecnej sémantiky obrazu má svoju vlastnú symboliku. Rowan je posvätný strom, ochrana, amulet pred zlými duchmi a čarodejnicami. V tomto prípade sú namiesto obrazu samotného stromu veľmi obľúbené tetovanie listov, vetiev s kvetmi alebo zväzkov so šarlátovými bobuľami. Ich symbolika priamo súvisí so samotným stromom a najčastejšie vyjadruje vlastnosti človeka, jeho podstatu a charakterové vlastnosti..

Dôležitá je aj farba zobrazených listov a bobúľ. Žlté listy na tetovaní znamenajú smútok, zelené symbolizujú prosperitu a rozvoj, živé emócie, vášeň je červená. Na aplikáciu takéhoto tetovania je vhodná oblasť predlaktia, brucha, bokov a tiež ramena..

Foto príklady tetovania s horským popolom:

Význam tetovania z horského popola.

Rowan je jedným z hlavných amuletov od čarodejníc, víl a čarodejníctva. Takéto tetovanie sa stane nielen ozdobou, ale aj amuletom. Na základe etymológie rastliny pri kreslení vzoru na telo najčastejšie znamenajú:

 • Veľká láska, červená ako krv, strapce bobúľ, jej neutíchajúca sila a vernosť;
 • Chránené pred zlými silami a čarodejníctvom;
 • Symbol pohody, rodinného šťastia
 • Červené bobule sú kvapky krvi z horského popola, čo znamená odvahu a bojovnosť;
 • Na spodnej strane bobúľ môžete vidieť vzor hviezdičky. Preteky sú pre mnohých symbolom ochrany. Preto je horský popol spojený s ochrancom pred poškodením, chorobami, zlými duchmi, nešťastím a nešťastím;
 • Rowan je ženský strom, je to ona, ktorá dáva krásu a zdravie;
 • Kvety jarabiny, biele a jemné, sú chránené pred zlým okom, závisťou, kúzlami a mágiou iných ľudí v každom z jej prejavov;
 • Veniec z bobúľ a samotné bobule slúžia na zobrazenie úprimných horlivých pocitov;
 • Rowan je talizman proti čarodejniciam, je schopný odolávať čarodejníctvu a chorobám;
 • Tenký, krehký horský popol sa nebojí ani sucha, ani mrazu, preto symbolizuje pevnosť, pevnosť charakteru;
 • Je považovaná za symbol čistoty a nevinnosti;
 • Znamená prebúdzajúce sa sily.

Fotografia tetovania jarabiny 27. 10. 2018 №046 - fotografia tetovania jarabiny - Fotografia tetovania jarabiny 27.10.2018 №047 - fotografia tetovania jarabiny - Fotografia tetovania jarabiny 27.10.2018 №058 - tetovacia fotografia jarabiny -

Takýto talizman bol považovaný za najlepšiu ochranu. Mnohí to preto v dnešnej dobe používajú v umení tetovania a nežné pohlavie takýto vzor odvážne aplikuje na svoje telo..

Pozri si video: