Fotografie tetování

Fotografie rodinného tetování

Tady vidíte rodinné tetování, které jsou prezentovány v pravidelně aktualizované galerii – v dolní části stránky se dozvíte o možnostech a vlastnostech kreseb, vyberte základ pro vytvoření jedinečného designu tetování. Více informací zde:

  • Význam rodinného tetování
  • Rodinné tetování

Rodinné tetování - sbírka tetovacích kreseb na téma rodina

Rodinné tetování – sbírka tetovacích kreseb na téma rodina

Vše o vlastnostech obrázku a fotografie rodiny tetování

Lidé se stále častěji obracejí k tetovacím salonům, zdobí svá těla složitými vzory, frázemi skrývajícími životní motto, útržky slavných obrazů. Účelem tetování je neustále se vyjadřovat, předávat něco ostatním, udržovat vzpomínku na milovanou osobu nebo důležitou událost. Rodinné tetování si rychle získává na popularitě. I když vaši rodiče nesdílejí vášeň pro kreslení na těle, toto gesto lásky je osloví..

Tetovací nápisy.

Textové tetování je vhodné i pro ty, kterým je vzhledem ke svému postavení nebo profesi takové šperky zakázáno. Lze je snadno schovat pod oblečení, vzhledem k jejich velikosti nebude tetování nápadné a na otevřených částech těla..

fotografie kresby Tattoo rodina 16.11.2018 №022 - fotografie Tattoo rodina - fotografie kresby Tattoo rodina 16.11.2018 №024 - fotografie Tattoo rodina - fotografie kresby Tattoo rodina 16.11.2018 №023 - fotografie Tattoo rodina -

  • Snad nejdojemnější nápisy, jako skici se používají texty z dětských karet nebo kresby prezentované starším příbuzným. V tomto případě není uloženo písmo mladého autora, ale také doprovodné ilustrace..
  • Umírněné a smysluplné vypadají tetování se slovy „máma“ a „táta“ („máma“, „táta“) nebo jména rodičů s daty narození. Často jsou umístěny na zápěstí..
  • Originální myšlenkou může být fragment poznámky ponechané na stole nebo vtipná fráze patřící vašemu otci. Zvláštní příchuť získá, pokud zvolíte text ve svém rodném jazyce, pokud žijete v jiné zemi..
  • Datum narození milované osoby lze doplnit znakem nekonečna nebo jeho podpisem.

Takové jednoduché detaily vám umožní vyjádřit lásku ke své rodině, vždy zahřejí vaši duši teplými vzpomínkami..

fotografie kresby Tattoo rodina 16.11.2018 №026 - fotografie Tattoo rodina - fotografie kresby Tattoo rodina 16.11.2018 №029 - fotografie Tattoo rodina - fotografie kresby Tattoo rodina 16.11.2018 №030 - fotografie Tattoo rodina -

Tetování zvířat.

Některá zvířata se již dlouho stávají symboly věčné lásky a věrnosti..

  • Ženy i muži si vybírají tetování s dvojicí holubů nebo labutí, přičemž kompozici posilují datem seznámení, začátkem vztahu nebo svatbou..
  • Tetováním, které nenajdete na kůži jednoho z pěti lidí v davu, je sloní rodina. Na své skice je můžete uspořádat celoplošně, s propletenými kmeny nebo v profilu, které jdou jeden po druhém..

Při výběru tetování páry poslouchají své vlastní preference a vybírají si typ zvířat, se kterými spojují sebe a druhou polovinu. Při pohledu na takové tetování se chce člověk co nejdříve vrátit domů, aby mohl sdílet zkušenosti a získat část něžného objetí..

fotografie kresby Tattoo rodina 16.11.2018 №037 - fotografie Tattoo rodina - fotografie kresby Tattoo rodina 16.11.2018 №038 - fotografie Tattoo rodina - fotografie kresby Tattoo rodina 16.11.2018 №041 - fotografie Tattoo rodina -

Portrétní tetování.

Portrétní tetování je obvykle úplným uměleckým dílem a je přesnou replikou rodinné fotografie. Takové obrázky pokrývají velkou oblast: rameno, předloktí nebo záda. Mezi muži je rozšířená myšlenka umístit portréty matky a otce na obě ruce..

Pokud se bojíte nepřesného kopírování z fotografie, ztráty charakteristických rysů tváří postav v průběhu času, věnujte pozornost stylizovaným portrétům: vtipným karikaturám, obrazu rodiny jako dětské kresbě. Původní volba: profily lidí vám blízkých, překrývajících se na sebe nebo siluety na pozadí budovy vágně připomínající váš domov. Jako skicu můžete použít fotografii zezadu, například otce, který vede své syny za ruce.

Pamatujte, že portrétní tetování vyžaduje zvláštní pozornost. Například zvýšené cvičení v tělocvičně a zvětšené svaly mohou změnit portrét k nepoznání, napravit situaci bude i pro zkušeného mistra dost obtížné..

fotografie kresby Tattoo rodina 16.11.2018 №035 - fotografie Tattoo rodina - fotografie kresby Tattoo rodina 16.11.2018 №034 - fotografie Tattoo rodina - fotografie kresby Tattoo rodina 16.11.2018 №043 - fotografie Tattoo rodina -

Dojemné tetování, které vyjadřuje veškerou blízkost a vřelost vztahu – ruce členů rodiny vnořené do sebe nebo ruce rodičů držících nohy novorozence.

Každý člověk přistupuje k výběru tetování věnovaného rodině se zvláštními třesavými pocity. Prolistujte si album se starými fotografiemi, promluvte si s milovanou osobou – pomůže vám to najít nápad, kterého nebudete litovat, bude vám celý život připomínat lidi, kteří jsou pro vás nejdůležitější.

Fotografie rodinného tetování – příklady kreseb ze 16.11.2018

Podívejte se na video:

Připravil: yagfar99 (Yagufarova Regina Rustamovna)