Fotografie tetování

Fotografie tetování karase

Zde můžete vidět pravidelně aktualizovanou sbírku fotografie tetování kapra, Přezkoumané možnosti pro kresby pomohou vytvořit představu o stávajících možnostech tetování, zamyslet se nad myšlenkou svého jedinečného nápadu na tetování. Více informací zde:

  • Význam tetování kapra
  • SKICS OF THE CARP TATTOO

Fotografie tetování karase - originální příklady hotových návrhů tetování

Fotografie tetování karase – originální příklady hotových návrhů tetování

To nejzajímavější na kresbě a fotografii tetování karase

Zvláště v orientálních kulturách si získaly tetování zobrazující karase. Kresba se provádí v jasných barvách na hrudi, zádech, předloktí a rameni, boku a stehně. Takové tetování v černé barvě se téměř nikdy nenašlo. Muži i ženy se mohou stát majiteli takového vzoru. Tetování karase, jehož význam lze interpretovat různými způsoby, má v japonské a čínské kultuře různé významy..

Význam tetování kapra v čínské kultuře

Je považován za vládce moře, proto jedním z významů je vedení, moc nad lidmi kolem něj. Tato ryba se také nazývá dračí ryba. Existuje legenda, že pokud karas dokáže překonat tok žluté řeky a plavat přes ni, pak se promění ve velkého a strašného draka.

Kapr 2 Ryba Koi 2 Fotografie kresby kapra tetování 19. 10. 2018 №009 - kresba kapra tetování - Fotografie kresby tetovacího kapra 19.10.2018 №014 - kresba kapra -

Karas je symbolem, který může motivovat a inspirovat ty, kteří si kladou obrovské cíle. Osoba, na jejímž těle je taková kresba, jako by se požehnala, aby překonala obtížnou cestu. Karas symbolizuje štěstí, úspěch. Oblast kresby také hraje důležitou roli, čím je větší, tím snáze se s nadcházejícími obtížemi vyrovná..

Kapři karasoví se vyznačují neustálým odporem k toku řeky a bojem o místo rozmnožování. Moderní interpretace takového tetování znamená lásku k životu, sílu. Kresba sděluje naději a velké plány do budoucna, chrání svého majitele před těžkými zkouškami.

Fotografie tetovacího kapra 19.10.2018 №016 - kresba tetovacího kapra - Fotografie kresby tetovacího kapra 19.10.2018 №018 - kresba tetovacího kapra - Fotografie kresby tetovacího kapra 19.10.2018 №021 - kresba tetovacího kapra -

Význam v japonské kultuře

Východní lidé nazývají karasy dlouhými játry, které jsou vybaveny nezávislostí a odvahou. V dávných dobách karas znamenal mužnost. Když se narodil chlapec, členové rodiny vyvěsili deku, na které byl vyobrazen karas, jako by všechny informoval o této události. Časem se však interpretace poněkud změnila a nyní japonský kapr znamená rodinnou pohodu..

Karas je často zobrazován ve vodě s lotosem, třešněmi, drakem nebo jinými rybami. Někdy můžete vidět hybrid v podobě karase a draka..

Fotografie obrázku tetování kapra 19.10.2018 №053 - kresba tetování kapra - Fotografie kresby tetovacího kapra 19.10.2018 №068 - kresba tetovacího kapra - Fotografie kresby tetovacího kapra 19.10.2018 №069 - kresba kapra -

Význam tetování dnes

Kapr tetování má následující významy: bohaté zkušenosti, moudrost, vitalita, duchovní síla, pravdivost, štěstí, klid v duši. Pokud existuje obraz ryby, která odolává toku, pak majitel takového tetování stojí před důležitou volbou. Ryba symbolizuje řešení problému. Pokud tetování zobrazuje 2 karasy, pak to znamená šťastné manželství, harmonii ve vztazích.

Tetování s touto rybou je vhodné pro cílevědomé, odhodlané, nezávislé jedince..

Fotografie tetování karase – ukázky fotografií z 19.102018

Podívejte se na video:

 Připravil: narita (Grivina Oksana Sergeevna)