Fotografie tetování

Fotografie tetování keltského uzlu

Tady vidíte tetování keltským uzlem, Seznamte se s možnostmi stávajících návrhů tetování a můžete si vybrat základ pro vytvoření vlastního, jedinečného tetování. Stránka obsahuje další informace:

  • Význam tetování keltského uzlu
  • Skici tetování keltský uzel

Fotografie tetování keltského uzlu - sbírka hotových kreseb

Fotografie tetování keltského uzlu – sbírka hotových kreseb

Vše o možnostech kresby a fotografie tetování keltského uzlu

 Odvážní a cílevědomí zástupci silnějšího pohlaví dávají přednost tetování keltského uzlu. Takový tetovací uzel pomáhá udržovat sílu ducha keltského válečníka, jeho víru ve vítězství. Význam tohoto symbolu nebyl zcela pochopen, stejně jako zmizení samotné keltské civilizace, která po sobě zanechala mnoho kulturních památek..

Symbolika keltského uzlu.

Uzel obsahuje různé kombinace nekonečných spirál, zakřivených smyček a přímých čar. Takovým strukturám se také neřekne jinak než nitky života, které jsou symboly blízkého vztahu všech živých bytostí a světových událostí. Jednotlivé části uzlu si po dlouhou dobu zachovávají neměnnost tvaru a struktury, protože Keltové věřili v božský původ těchto symbolů. Konstrukce keltského uzlu ve většině případů reprodukuje komplexní všestrannost přírody a vlákna ukazují mapu životní cesty, bohatou na složité obraty a zajímavé zápletky. Význam symbolu tetovacího uzlu lze vidět v místě, kde se sbíhají všechny síly země a nebe. Samotné tetování symbolizuje životní cestu člověka bohatou na radosti i strasti..

Keltský uzel tetování foto 13.11.2018 №157 - tetování keltský uzel -

Fotografie tetování keltským uzlem 13/13/2018 №005 - tetovací fotografie keltský uzel - Keltský uzel tetování foto 13.11.2018 №007 - tetování keltský uzel - Keltský uzel tetování foto 13.11.2018 №008 - tetování keltský uzel -

V tradičních keltských ozdobách existuje několik hlavních bodů:

  • Spojení duše a těla
  • Kontinuita celého světa
  • Věčnost existence
  • Nebojácnost a znovuzrození

Foto příklady tetování v keltském uzlu:

Moderní keltské uzly.

V současné době jsou docela populární kresby ve formě srdcí, spirál a trojúhelníků. Milenci si vybírají tradičně milostný uzel, který chrání rodinu před všemi problémy a spojuje ji. Fanoušci esoteriky si dali uzel ve formě spirály, což znamená spojení člověka s Kosmem, duchovní růst a nekonečný život. Spirálovitý vzhled uzlu může také znamenat zlepšení lidské duše – díky velkému počtu úmrtí a znovuzrození se duše stává blíže dokonalosti.

Keltský uzel tetování foto 13.11.2018 №225 - tetování keltský uzel -

Keltský uzel tetování foto 13.11.2018 №031 - tetování keltský uzel - Keltský uzel tetování foto 13.11.2018 №032 - tetování keltský uzel - Keltský uzel tetování foto 13.11.2018 №041 - tetování keltský uzel -

Ve své moderní podobě spirála znamená neúnavný seberozvoj a zdokonalování člověka, jeho znalostí světa a sebe sama, stejně jako pocit nadřazenosti nad ostatními. Se vznikem křesťanství kultura Keltů zrodila uzel triquetra (v moderním pojetí trojúhelníku). Právě kultura Keltů byla základem víry úplně prvních křesťanských církví mezi Kelty. Takový obraz byl tajným symbolem příslušnosti k církvi a označoval Trojici spojenou prstenem: Otce, Syna a Ducha svatého. V indické kultuře vzor označuje tři propojené prvky: oheň, zemi, vodu. Moderní tetování s obrazem trojúhelníku označuje sjednocení síly, harmonie a míru.

Podívejte se na video:

 Připravil: ira746 (Irina Alekseevna)