Fotografie tetování

Henna tetování

Podívejte se na tetování hennou

Henna tetování jsou dočasné obrázky aplikované na kůži. K tomu se používá rostlina henny. Tomuto malování na kůži se také říká mehndi. Životnost takového dočasného tetování není dlouhá. V některých případech může obraz žít až tři týdny. Nejčastěji takové obrázky aplikují ženy a nejčastěji jsou aplikovány na štětec a dlaň. Malba hennou má obvykle podobu různých vzorů a ozdob. Tento dočasný vzor spodního prádla vám může pomoci rozhodnout, zda potřebujete úplné tetování nebo ne.?

Příklady hotových tetovacích prací s hennou

Na fotografii ženské ruce s klasickými vzory henny

Fotografie henna tetování

Přinášíme do vaší pozornosti výběr fotografií zobrazujících nositelné kresby hennou. Takové „pseudotetování“ může být prvním krokem k plnohodnotnému, trvalému tetování. Podívejte se blíže na práci s hennou. Možná se mezi nimi o něco postaráte..

foto ze dne 19.09.2014

Ruce s tetováním hennou Fotografie ukazuje příklad tetování hennou na dlaních Henna tetování na zádech Příklad tetování hennou na zádech – kresba s ptákem Henna tetování na břiše těhotné ženy Příklad tetování hennou, které se provádí na živé těhotné ženě – kresba: strom bez listí a pták Varianta tetování hennou na ženské ruce Na fotografii je ukázka práce tetování hennou na ženské ruce

Můžeš se dívat:

HODNOTA HENNA TATTOO

SKICS FOR TATTOO HENNA