Fotografie tetování

Kotevní tetování

Kotevní tetování – příklady hotových tetování, fotografie různých možností

Jedním z nejpopulárnějších je tetovací kotva. Tento symbol původně používali jako tetování námořníci, rybáři a piráti. Dnes jsou taková tetování plněná, aniž by patřila do jedné z výše uvedených kategorií. Různé designy, které obsahují tento prvek, nejsou specifické pro pohlaví. Taková tetování jsou vycpaná chlapi i dívkami..

Kotevní tetování je módní!

Kotevní tetování – materiál, který tetování prozradí a ukáže

Symbolika tetování

Snad každý z nás viděl tetování zobrazující kotvu, ale ne každý to ví, co znamená kotevní tetování. V nejširším smyslu představuje tetování, které znamená kotva, stabilitu, náklonnost, štěstí a tak dále. To je způsobeno skutečností, že první tetování zobrazující kotvy provedli námořníci a piráti. Takové tetování znamenalo jejich připoutanost k moři a s tím spojený životní styl. Kotva by také mohla znamenat vazbu na domov navigátora.

Kotva jako symbol však ještě před tím, než ji námořníci vzali do služby, mohla být spojována s různými božstvy. Například ve starověku byla kotva spojena s bohem moře Poseidonem a později Neptunem..

Význam tetování kotvy může mít také křesťanský podtext. První přívrženci nového náboženství často dávali tento obraz na náhrobky..

Dnes tetování kotvy provádí široká škála lidí. Navíc jsou to nejčastěji lidé, buď žijící v blízkosti moří nebo oceánů, nebo lidé, jejichž život je jinak spojen s mořem..

Typy kotevního tetování

Kotevní tetování jsou nacpaná na různých částech těla a v různých stylech. Docela běžné kotevní tetování na zápěstí, mimochodem, fotografie takových děl si můžete prohlédnout v prezentované galerii. Pokud jde o pracovní styl, nejčastěji tetovací kotva zobrazeno v americkém tradičním stylu, takzvané staré škole. Ve skutečnosti je pro tento styl kotva jedním z nejběžnějších prvků. Zpravidla je zobrazen jako součást kompozice, která může zahrnovat květiny, stuhy s různými nápisy, ženy, lodě nebo mořský život. Samotná konkrétní kompozice může dát tetování zvláštní, odlišný od obecně přijímaného významu. Například kotva s odpovídajícím nápisem může znamenat stesk po domově, touhu vrátit se do rodných zemí atd. Žena vyobrazená na kotvě nebo s ním může znamenat touhu po dámě srdce nebo ztracenou lásku..

foto z 24.11.14

Kotevní tetování na noze - ženská verze tetování Kotevní tetování na dívčí noze – kresba je provedena v jasných barvách, komplex obsahuje nápisy. Barevná verze tetování pro kotvy pro dívky Příklad tetování pro dívky kotva na noze. kotevní tetování na paži s peřím Hotové kotevní tetování na paži. Pěkné kotevní tetování na prst Fotografie ukazující tetování kotvy na prstu.

kotevní tetování na zápěstí - příklad hotového tetování na fotografii Fotografie ukazující kotevní tetování na zápěstí kotevní tetování - fotografie s příklady hotového tetování Originální tetování kotvy provedené ve velké velikosti s jasnými barvami. Příklad, který ukazuje, jak vytvořit tetování skici kotvy Na fotografii skica tetování kotva Zajímavá fotka kotvy tetování Fotografické kotevní tetování – jako varianta neobvyklého přístupu ke známému tetování

Můžeš se dívat:

HODNOTA TATTOO KOTVY

SKATETY KOTVOVÉHO TATTA