Fotografie tetování

Mehendi pro děti (kresby hennou)

Zde se dozvíte vše o mehendi pro děti (kresby hennou), budete moci vidět fotografické příklady hotových možností, seznámit se s jejich funkcemi, získat tipy k aplikaci a péči.

Mehendi pro děti - informace o funkcích a fotografická sbírka příkladů hotových kreseb

Mehendi pro děti – informace o funkcích a fotografická sbírka příkladů hotových kreseb

Mehendi pro děti (kresby hennou) – veškerá zábava

Děti často sní o tetování. Někteří napodobují dospělé, jiní mají rádi neobvyklé vzory na těle. Mehendi je speciální technika pro nanášení obrázků na kůži. K tomu se používá přírodní henna. Tato technika je populární po celém světě. Vzhledem k tomu, že v barvě nejsou použity žádné chemikálie, mohou ji používat děti.

Vlastnosti Mehendi.

Mehendi pro děti má řadu funkcí:

  1. Kresby jsou vyrobeny z přírodní henny. Jeho složky jsou naprosto bezpečné pro zdraví dítěte..
  2. Mistr bude schopen udělat obraz na kůži objemný.
  3. Chlapci i dívky se mohou ozdobit obrázkem..
  4. Skvělá alternativa k tetování.

foto Mehendi pro děti 16.12.2018 №112 - foto Mehendi pro děti - foto foto Mehendi pro děti 16.12.2018 №114 - foto Mehendi pro děti - foto foto Mehendi pro děti 16.12.2018 №115 - foto Mehendi pro děti -

Kdo nejčastěji používá techniku ​​Mehendi.

Mehendi je bezpečný způsob, jak ozdobit své tělo. Mnoho dětí, zejména teenagerů, chce vidět vzory na svém těle. Tuto techniku ​​nejčastěji používají dívky. Vytvářejí neobvyklé kresby.

Mnoho lidí si nechává tento druh dočasného tetování během dovolené u moře. Střediska často nabízejí, aby se ozdobili nějakým vzorem..

Přípravná fáze, před nakreslením obrázku.

Mehendi pro děti je speciální technika, na kterou je třeba připravit kvalitní materiály. Důležitým bodem bude bezpečnost pro zdraví dítěte během a po zákroku. Při nákupu henny byste měli věnovat pozornost jejímu datu spotřeby a místu skladování. Suchý prášek musí být udržován v chladu. V opačném případě produkt ztratí své základní vlastnosti..

foto foto Mehendi pro děti 16.12.2018 №001 - foto Mehendi pro děti - foto foto Mehendi pro děti 16.12.2018 №002 - foto Mehendi pro děti - foto foto Mehendi pro děti 16.12.2018 №003 - foto Mehendi pro děti -

Barevné vlastnosti.

Mehendi pro děti je nejčastěji zaměňována za skutečné tetování kvůli svému zvláštnímu odstínu. V každé oblasti bude barva jiná.

Africká henna se často používá k práci. Kresba bude červená. Kompozice je vhodná pro získání tenké linie kresby..

Pokud chce dítě tetování sytě červené barvy, pak lze použít perskou hennu. Je vhodné použít k aplikaci různých prvků..

Proces malování.

foto foto Mehendi pro děti 16.12.2018 №008 - foto Mehendi pro děti - foto foto Mehendi pro děti 16.12.2018 №013 - foto Mehendi pro děti - foto foto Mehendi pro děti 16.12.2018 №016 - foto Mehendi pro děti -

Proces aplikace Mehendi na dítě se skládá z následujících fází:

  1. Kůže je ošetřena mýdlem a poté ošetřena antiseptikem.
  2. Dítě si vybere kresbu, která se mu líbí, a místo, kde chce získat dočasné tetování.
  3. Pro přesnou aplikaci můžete použít šablony. Šablona je aplikována na místo, kde je obrázek aplikován, a pečlivě natřena pastou. Čím je vrstva silnější, tím bude kresba jasnější. Šablonu je třeba pečlivě namalovat a počkat, až kresba zaschne. Obvykle obraz zaschne za hodinu.

Jaký je rozdíl mezi pastou pro děti a složením pro dospělé.

Pasty se vyznačují přítomností silic v kompozici. V dětské heně chybí, protože tyto složky mají špatný vliv na stav pokožky dítěte..

foto foto Mehendi pro děti 16.12.2018 №024 - foto Mehendi pro děti - foto foto Mehendi pro děti 16.12.2018 №027 - foto Mehendi pro děti - foto foto Mehendi pro děti 16.12.2018 №028 - foto Mehendi pro děti -

Jak vyrobit hennu.

Henna prášek se smíchá s citronovou šťávou. Poté se do výsledné kompozice přidá jedna čajová lžička cukru. Kompozice je ponechána na teplém místě. Po 12 hodinách lze použít k dočasnému tetování.

Mehendi pro děti (kresby hennou) – příklady fotografií ze dne 16.12.2018

Podívejte se na video:

Připravil: lalya164 (Valentýn)