Fotografie tetování

Pánské tetování na celé paži

Podívejte se na tetování na celé paži pro muže

Ruce jsou jedny z nejoblíbenějších tetovacích stránek. Na jedné straně je místo prominentní a na druhé straně může být kresba vždy zakryta oděvem. Pánské tetování na plné ruce je velmi běžné. Někdy muži cíleně „zatloukají“ celou paži najednou a někdy to všechno začíná jedním malým tetováním na rameni nebo na zápěstí a za ty roky je ruka stále více zarostlá novými kresbami. „Rukávy“ pro muže mohou být buď barevné, nebo černobílé. To částečně závisí na konkrétním složení, stylu výkonu a samozřejmě vkusových preferencích..

tetování na celé paži pro muže - příklady na fotografii

tetování na celé paži pro muže – příklady na fotografii

Fotografie mužských tetování na celé paži

Pokud nevíte, jak esteticky vypadá mužská ruka zcela pokrytá tetováním, doporučujeme vám podívat se na fotografie v této sekci. Zde najdete různé variace mužských tetování na celou paži. Možná, že díky jedné z fotografií v této galerii budete chtít překročit rámec malého tetování a zahrnout jej do velké kompozice s jediným nápadem..

tetování na celou paži pro muže 59tetování na celou paži pro muže 59tetování na celou paži pro muže 58tetování na celou paži pro muže 58úplné tetování pro muže 57úplné tetování pro muže 57tetování na celou paži pro muže 56tetování na celou paži pro muže 56tetování na celou paži pro muže 55tetování na celou paži pro muže 55tetování na celou paži pro muže 54tetování na celou paži pro muže 54tetování na celou paži pro muže 53tetování na celou paži pro muže 53pánské tetování na celou paži 52pánské tetování na celou paži 52tetování na celou paži pro muže 51tetování na celou paži pro muže 51tetování na celou paži pro muže 50tetování na celou paži pro muže 50mužské tetování na celou paži 49mužské tetování na celou paži 49mužské tetování na celou paži 48mužské tetování na celou paži 48mužské tetování na paži 47mužské tetování na paži 47tetování na celou paži pro muže 46tetování na celou paži pro muže 46tetování na celou paži pro muže 45tetování na celou paži pro muže 45tetování na celou paži pro muže 44tetování na celou paži pro muže 44tetování na celou paži pro muže 43tetování na celou paži pro muže 43tetování na celou paži pro muže 42tetování na celou paži pro muže 42tetování na celou paži pro muže 41tetování na celou paži pro muže 41tetování na celou paži pro muže 40tetování na celou paži pro muže 40

Fotografie mužských tetování na celé paži ze 14. 4. 2015

Můžeš se dívat:

HODNOTA TATTOO NA CELÝCH RUČNÍCH MUŽECH

Tetování PLNĚ RUČNÍ MUŽI