Fotografie tetování

Pánské tetování na předloktí

Moderní tetování na předloktí Je to skvělý nástroj pro člověka, který chce vyniknout a zviditelnit se. Shromáždili jsme pro vás v našem katalogu hotových tetování ty nejlepší příklady hotových tetování na předloktí mužů, které se mohou stát základem pro vytvoření vlastního tetování. Pokud fotografie tetování nabízené ve spodní části stránky nestačí, jsme připraveni vám nabídnout dva tematické materiály:

  • Význam tetování mužského předloktí
  • Skici pro tetování na předloktí muže

Mužské tetování na předloktí na fotografiích nejlepších děl předních tetovacích umělců

Pokud odložíme krk a obličej (jako místo pro tetování), pak je nesmírně obtížné přijít s nápadnějším místem než předloktí. Pánské tetování aplikované na předloktí není moderní módní prvek, ale druh klasiky, který po mnoho let neztratil svůj význam.

Tetování na předloktí pánské fotografie hotových děl od nejlepších mistrů

Tetování na předloktí pánské fotografie hotových děl od nejlepších mistrů

Originalita mužského tetování není vůbec v místě jeho aplikace, ale ve výkresu, se kterým bude představen. Z tohoto důvodu byste se neměli obtěžovat nějakým (vykonstruovaným) „popovým“ tetováním na předloktí. Pokud je kresba zajímavá, můžete se nechat tetovat kdekoli!

Nejlepší tetování na mužském předloktí!

Nejlepší tetování bude to, které provede profesionální umělec, kterému jasně vysvětlíte, co na tetování chcete vidět a co by toto tetování mělo znamenat pro vás a vaše okolí. Nejlepší možností by bylo použít obrázek a vytvořit jej jedna osoba (kdokoli zasáhne, nakreslí).

Oblíbené možnosti tetování pánského předloktí

“Nápisy s překladem”

“Válečníci”

“Polynésie”

“biomechanika”

“přejít”

“Vlk”

“Drak”

“sova”

Fotografie mužských tetování na předloktí ze 17. 5. 2015

Vyřezávané tetování sovy na zápěstí Vyřezávané tetování sovy na zápěstí Tetování sovy popadlo lebku - možnost na paži Tetování sovy popadlo lebku – možnost na paži

3D biomechanické velmi krásné tetování na něčí paži vypadá tak skutečné a úžasné. To ilustruje sílu někoho, kdo má stroj jako bionická ruka.

tetování sovy na předloktí pod slunečníky - možnost pro muže tetování sovy na předloktí pod slunečníky – možnost pro muže

sledovat video s tetováním mužského předloktí

Můžeš se dívat:

HODNOTA TATTOO NA ZBRANĚ PRO MUŽE

Tetování NA PÁNSKÉ PŘEDLOK