Fotografie tetování

Scorpion tetování

Fotografie tetování štíra shromážděné v rámci našeho tetovacího webu, vám pomůže vytvořit si vlastní jedinečné tetování a vytvořit pro něj jedinečný a jedinečný náčrt. Katalog pravidelně aktualizujeme o nová díla, která se v našem katalogu objevují tak, jak se objevují. Chcete -li téma studovat podrobněji, jsme připraveni vám nabídnout tematické materiály:

  • Význam tetování štíra
  • Skici pro tetování štíra

Štírové tetování: příklady hotových tetování od nejlepších mistrů a salonů

Pro obyvatele Ruska je tetování štíra tematickým atributem lidí, kteří prošli horkými místy a mají co do činění s armádou nebo ozbrojenými silami. U takového tetování vyčnívající bodnutí štíra nahoru naznačuje skutečnou účast na nepřátelských akcích..

Fotografie tetování Scorpion od hotových děl od tetovacích umělců

Fotografie tetování Scorpion od hotových děl od tetovacích umělců

Druhé populární použití tetování štíra je, když ho na tělo aplikují lidé, kteří se narodili ve znamení zvěrokruhu Štír..

Scorpion tetování pro ženy

Dívky, které se nechají tetovat vzorem škorpiona, mluví s tímto vzorem o své agresivitě, nebezpečí. Ženské tetování se štírem naznačuje, že s malou velikostí a vnější slabostí je jeho majitel schopen postavit se za sebe.

Proč je tetování štíra obrannou kresbou?

Štírové tetování říká ostatním, že se jeho majitel může bránit a půjde v tomto úsilí až do konce. Koneckonců každý ví, že štír může své žihadlo obnažit pouze proto, aby chránil sebe a své potomstvo, a už vůbec ne pro útok nebo lov..

Tetování Scorpion se často provádí ve 3D stylu a kresba je extrémně realistická..

Význam tetování štíra zpravidla není příliš pozitivní, stejně jako samotný vzhled tohoto stvoření (více si můžete přečíst zde).

Oblíbené možnosti:

“Na ruku”

„Znamení zvěrokruhu Štír“

„Na lopatce“

“Na rameno”

“na krku”

„Znamení štíra“

“na zádech”

Fotografie tetování s obrázkem štíra z 18. 5. 2015

Scorpion Tattoo na lopatce s hieroglyfem Scorpion Tattoo na lopatce s hieroglyfem SAMSUNG DIGIMAX A503

sledovat video se tetováním na štíru

Můžeš se dívat:

HODNOTA TATTOO SCORPIO

SKORPIO TATTOO SKICA