Fotografie tetování

Skici tetování chrpy

Zde můžete vidět námi shromážděné návrhy tetování chrpy, seznámit se s funkcemi a možnostmi designu tetování. Navrhované kresby doporučujeme použít ke zpracování a vytvoření vlastní, jedinečné kresby s umělcem – pouze jako možnost pro vytvoření nápadu. Neopakujte tetování jiných lidí! Více informací zde:

  • Význam tetování chrpy
  • Fotografie tetování chrpy

Skica tetování chrpy - sbírka kreseb pro tetování chrpy a zajímavé informace

Skica tetování chrpy – sbírka kreseb pro tetování chrpy a zajímavé informace

Skici tetování chrpy – to nejzajímavější

Umění tetování dnes zaujímá důležité místo v životě celé společnosti. Mnoho lidí chce získat zajímavé tetování, a nejen použít kresbu na tělo, ale také dát této kresbě zvláštní význam. Na základě charakteru, vnitřních pohledů na svět si každý vybere pro sebe nějaký druh kresby, který vyhovuje jen jemu. V tomto článku vám chceme říci něco zajímavého o tetování chrpy..

Původ názvu Chrpa

Po dlouhou dobu se věří, že název „Chrpa“ pochází z řeckého „basilikon“. Připomíná ruské jméno „Vasily“. Kdysi ve starověkém Řecku se chrpu říkalo carský květ. Je zajímavé, že tato krásná květina je známá v samotném Japonsku. Tam je považován za symbol krásy, jednoduchosti a životní pravdy. U jižních Slovanů kdysi, velmi dávno tato květina hrála důležitou roli při vzpomínkových obřadech a pohřebních rituálech..

Co symbolizuje květ chrpy?

Chrpa je symbolem důvěry, otevřenosti a loajality. Právě s touto nádhernou květinou se ukázalo, že dokonale kombinuje milost, jemnost a jednoduchost. Dnes se věří, že dát chrpy znamená říci o svých skrytých pocitech, které se neodváží vyjádřit přímo..

Užitečné o květu chrpy

Kdysi se dokonce barviva vyráběla z chrpy. Samotná technika výroby barviv z těchto nádherných květin byla docela zajímavá. Nejvzdálenější okvětní lístky květiny byly použity k získání modré barvy. A okvětní lístky, které jsou trubkovité, byly použity k vytvoření jasně modrého odstínu. Tato barviva měla navíc dobrou stálost. Svědčí o tom samotný věnec chrpy, který byl nalezen v hrobce slavného Tutanchamona. Po mnoho tisíciletí, kdy věnec ležel v hrobce, neztratil své nádherné odstíny..

Ruské národy mají také legendy o chrpy. Jeden z nich vypráví o krásné lásce mořské panny a prostého pracovitého chlápka Vasilyho. Legenda říká, že tito dva milenci se nemohli rozhodnout, kde budou spolu žít lépe – na souši nebo ve vodě. V důsledku sporu proměnila mořská panna svou milovanou Vasily v krásný květ chrpy, který má podobnou barvu jako barva moře..

Části těla k tetování

Nejčastěji se tetování chrpy aplikuje na zápěstí. Koneckonců je to zápěstí, které je považováno za choulostivou část těla. A protože víme o významu této krásné květiny, je to zápěstí tím nejvhodnějším místem pro aplikaci. Méně často se tato skica aplikuje na horní část zad. Dalším vhodným místem pro takové tetování je kotník, také něžné místo na těle..

Skici tetování chrpy – sbírka kreseb pro tetování z 31.05.2019 (80 skic):

Podívejte se na video:

 Připravil: alenka123 (Khasanova Elena Sergeevna)