Fotografie tetování

Styl tetování

Zde si můžete tetování prohlédnout stylově

Existuje mnoho stylů tetování. Než se rozhodnete pro výběr, stojí za to podívat se na příklady tetování v různých stylech. Tento katalog shromáždil obrovské množství sekcí s příklady hotových tetování, které jsou vyráběny v široké škále stylů. Nezáleží na tom, zda jste obrátili svou pozornost na „starou školu“ nebo na práce ve stylu realismu, rozhodně najdete hodný příklad takového tetování na jedné z fotografií v sekcích této galerie..

KATALOG TATTOO STYLE - informační a fotografické ukázky tetování v různých stylech - abecední katalog

KATALOG TATTOO STYLE – informační a fotografické ukázky tetování v různých stylech – abecední katalog

A

VODNÍ BARVA, ANIME (anime),

B

 ČERNÁ PRÁCE, BIOMECHANICKÁ, BODY-ART, BAROQUE,

PROTI

G

GLITTER, GOTHIC, GRAFIKA,

D

 3D, DOTWORK,

E

 EGYPTIAN,

F

Z

A

NA

CYBERPUNK,

L

ODKAZ,

M

MINI, MEHENDI,

H

 NOVÁ ŠKOLA

Ó

 STARÁ ŠKOLA, ORGANICKÁ, ORNAMENTÁLNÍ, ORIENTÁLNÍ,

NS

 PORTRAIT, POLYNESIE,

R.

 REALISMUS

S

V SLAVICKÉM STYLU „SANTA MUERTOS“, STEAMPUNK, SURREALISMUS,

T

TRIBLE, TRADIČNÍ,

Mít

F

 FANTAZIE

NS

  HENNA, UMĚLEC, HANDPOKE (Hand Poke), HOROR,

C

H

Chicano

NS

SCH

NS

NS

JSEM

JAPONSKÝ 

Fotografie tetování různých stylů

Zde můžete vidět tetování vyrobená v různých stylech. Představujeme vaší pozornosti fotografie děl stylu staré školy, tradičního tetování, realismu, černé práce atd. Galerie může být užitečná pro ty, kteří se se světem tetování teprve začínají seznamovat. Fotografie vybrané ve sbírce vám pomohou snáze zvolit styl vašeho budoucího tetování..

Styly tetování – najděte si to své!

Během mnoha staletí existence tetování se formovaly jejich styly. Některé pocházejí z minulých tisíciletí, jiné byly vynalezeny poměrně nedávno. V dnešní době je tetování nejčastěji dekorativním prvkem a každý člověk si musí najít svůj vlastní žánr, aby měl jistotu, jak bude kresba vypadat na těle. V tomto článku se seznámíte s různými trendy tetování a jejich původem a také najdete svůj styl, který odpovídá přírodě.

 Realismus

Realismus se objevil ne tak dávno, před dvěma staletími. Výrazně vyniká na pozadí jiných stylů, protože jeho hlavní myšlenkou je realistická zápletka. Zpravidla se nejčastěji jedná o velké kresby, které jsou umístěny na velké části těla. Tato technika vám umožňuje umístit na tělo absolutně jakýkoli portrét nebo obrázek, ale připravte se na dlouhé hledání vhodného tatéra. Tetování ve stylu realismu obsahuje mnoho nuancí a pouze mistr závisí na jeho složení. Musí být schopen co nejpřesněji přenést obraz z náčrtu na kůži, aby vypadal realisticky. Buďte připraveni hodně utratit.

 Stará škola

Kdo teď neviděl tetování „ze staré školy“? Jedná se o tradiční styl tetování, který dříve používali námořníci k zachycení událostí, které se jim staly na moři, jejich blízkých a nejrůznějších věcí. Nejčastěji jsou zobrazeny hrací karty, mořské panny, kotvy, dívky, růže, srdce. Tetování ze staré školy se provádí vlastním způsobem: jasné barvy, hustý černý obrys.

Přečtěte si více

 Minimalismus

Nyní si minimalistické obrázky získávají u mladých lidí stále větší oblibu. Tato tetování nejsou tak složitá v technice, mohou mít malé rozměry, vypadají jednoduše a krásně. Většina obrázků v tomto stylu je černá. Nejčastěji zobrazují květiny, geometrické symboly, zvířata.

 Dotwork

Dotwork je kompozice vytvořená bod po bodu. Pocházejí z jeskynních kreseb vytvořených Afričany dlouho před naším letopočtem. Tetování vyžaduje velké odhodlání a dovednosti, pro začátečníky to není vždy možné, musíte být schopni správně vybudovat symetrii, abyste získali souvislou zápletku. Obvykle se jedná o velkou kresbu s geometrickými motivy a vzory..

 Grafika

Dalším nestandardním způsobem aplikace tetování je grafika. Provádí se stínovací technikou, absolutně celá kresba se skládá z tahů. V grafických tetováních neexistuje žádná barevná paleta, dokonce ani s tmavými odstíny – vše je provedeno v bohaté černé. Kresba nemůže být plynulá, vždy má jasné linie a kontury. Nejčastěji můžete vidět tetování s květinami, zvířaty, vzory. Tím ale seznam nápadů nekončí, na tělo můžete umístit naprosto libovolnou kresbu, ale každá bude vypadat zajímavě a originálně.

 Blackwork

Tetování ve stylu Blackwork vždy přitahuje pozornost díky svému nestandardnímu nápadu, konkrétně úplnému malování určité oblasti černou barvou. Vypadají minimalisticky a krásně, nevyžadují složité skicování a jsou obvykle vyráběny ve formě geometrických tvarů a vzorů..

 vodové barvy

Nestandardní akvarelové tetování s romantickými motivy jsou mezi dívkami velmi oblíbené. Jedinečnost akvarelových tetování spočívá v jejich abstraktnosti, zcela napodobují akvarelovou kresbu. Jak jste pochopili, k jejich vytvoření je zapotřebí široká škála barev a široká škála předmětů..

 Polka na odpadky

Styl pro skutečné odvážné lidi! Název plně odráží celou podstatu kreseb, protože odpadky jsou z angličtiny přeloženy jako „odpadky“. Ale v myšlence tetování má toto slovo obrazový význam, protože pomocí koše Trash jsou vytvořeny odpudivé a někdy děsivé motivy. Lebky, smrt, gotika jsou vyobrazeny mistry v černých a červených tónech na velkých plochách těla.

 Východní styl

Z názvu je zřejmé, že tato tetování k nám přišla z východu a vyznačují se svou jemností a elegancí. Orientální motivy jsou po mnoho let mezi lidmi velmi oblíbené: barevné kresby draků, lotosů, samurajů a čápů vypadají na těle okouzlující. Jedná se o velkou zápletku s mnoha detaily, které chcete navždy zvážit..

 Geometrie

Není možné nezmínit tak populární styl, jako je geometrie. Geometrická tetování jsou mezi tetovacími umělci oblíbená a pouze skutečně talentovaný znalec jejich řemesla bude schopen dokončit originální kompozici. Nejsou složité, ale zároveň vypadají krásně a vkusně..

 Nová škola

Náš článek uzavírá tetování „Nové školy“, na rozdíl od stylu Staré školy. Jedná se o novinku ve světě umění a objevily se v osmdesátých letech minulého století. Na rozdíl od Old School mají tetování v nové škole větší hloubku barev, objemu, technika je zde zajímavější a jedinečnější. Hlavní kresby jsou kreslené postavičky a komiksové postavičky.

Berte výběr budoucího tetování vážně, zvažte pro a proti, poraďte se s příbuznými a tetovači. Rozhodněte se, co svému tělu doopravdy otisknete na celý život a jestli to nevypadá jako tetování z vězení. Zaměřte se na svůj vkus a pocity a také nešetřete penězi pro dobré mistry, protože pouze profesionálové vám mohou zaručit vysoce kvalitní kresbu.

Podívejte se na video:

Text připraven: dean_moon (Kalinina Dina Mikhailovna)