Fotografie tetování

Tetování části těla – fotografie

Podívejte se na tetování na částech těla

Fanoušci nositelných vzorů aplikují tetování na části těla, bez ohledu na kůži. V tomto ohledu neexistují žádná omezení. Tetování lze nalézt i na těch nejneočekávanějších částech těla, například na sliznici vnitřní strany rtu. Obecně se tetování nacpe na povrch celého těla, dokonce i na obličej nebo intimní místa. Navíc každý jednotlivý obrázek nemá jasný předpis, kde by měl být na bitu. Pokud se hodláte nechat tetovat a již jste se rozhodli pro skicu, ale nevíte, kde ji porazit, dáváme vám do pozornosti katalog tetování na různých částech těla..

KATALOG TETOVÁNÍ NA TĚLESNÝCH OBLASTI - foto ukázky tetování na různých částech těla a informace o jejich vlastnostech

KATALOG TETOVÁNÍ NA TĚLESNÝCH OBLASTI – foto ukázky tetování na různých částech těla a informace o jejich vlastnostech

A

B

NA STRANĚ MUŽI, NA STRANĚ ŽENY, NA BICEPSU, TATTOO NA BOKU, BIKINI, PŘES OČNÍ BRÁNU,

PROTI

NA VLASECH,

G

NA HRUDĚ PRO MUŽE, NA HRADĚ PRO ŽENY, NA HLAVĚ PRO MUŽE, NA HLAVĚ PRO ŽENY, TETOVÁNÍ NA PRSNÍKU PRO MUŽE, „2“, POD PRSEM, NA OČÍCH, NA JABLKU OČI, NA SHIN,

D

E

F

ŽENSKÝ ŽIVOT, ŽIVOT MUŽŮ, SKRYTÉ STRETCHY,

Z

ŽENSKÝ ZÁPĚSTEK, PÁNSKÝ ZÁPĚSTEK, ZUBY, HLAVA,

A

NA KAVIARU

NA

NA KLÍČE PRO DÍVKY, (NKM), NA KARTÁČI, NA VOKU, NA KOLENĚ,

L

DÁMSKÁ Lopatka, PÁNSKÁ Lopatka, DÁMSKÁ TVÁŘ, PÁNSKÁ TVÁŘ, KOLENO, PALM,

M

H

NA ŽENSKÝCH NOHÁCH, NA PÁNSKÝCH NOHÁCH

Ó

NS

DÁMSKÁ RAMENA, PÁNSKÁ KONČETINA, DÁMSKÝ LUMBAR, PÁNSKÝ LUMBAR, ŽENSKÉ PRSTY, PÁNSKÉ PRSTY, NA ZBRANĚ, NA ZBRANĚ, PÁNSKÉ KOŠE, (NAPHE), NA TYČI

R.

 DÁMSKÁ PLNÁ RUKA, PÁNSKÁ PLNÁ RUKA, ŽEHLICE

S

FULL BACK WOMEN, FULL BACK MEN, FOOT WOMEN, FOOT MEN, FOOT, BACK,

T

Mít

PRO PÉČI,

F

NS

C

H

NS

NA ŽÁROVĚ PRO ŽENY, NA JÍDLE PRO MUŽE, NA ŽENSKÉM KRKU, NA PÁNSKÉM KRKU

SCH

KOTNÍK

NS

NS

JSEM

V JAZYKU,

Fotografie tetování na různých částech těla

Tato galerie obsahuje fotografie tetování na různých částech těla. Celé sekce jsou věnovány tetování na nohou, pažích, krku a tak dále. Tato část bude užitečná pro ty, kteří se rozhodli pro tetování, ale stále se nerozhodli, kde by mělo být vyplněno..

Vždy chcete něco přidat do svého vlastního těla. Přineste do toho jinou krásu. A mnozí si pro tuto roli vybírají tetování. A teď, když je vybrána kresba, zbývá jen přemýšlet o tom, kterou část těla nosit toto umění. Zde je vše, co potřebujete vědět o výběru tetovacího webu..

Tetování na části těla – co potřebujete vědět (katalog hotových příkladů na fotografii)

Abych nelitoval hodin strávených v tetovacím salonu a nálada z nepohodlné práce pána nezmizela. Stojí za to vybrat si správné místo pro tetování. Tetování na zádech, například ve formě rozsáhlých kreseb, zkreslí různými pohyby a způsobí zmatek těm, kteří se dívají ze strany. Malování na tělo v tomto konkrétním místě pocházelo od Inků. Rádi malovali svá těla k boji..

Mnoho dívek si jako pole působnosti tetování vybere místo za ušním lalůčkem nebo na krku. To ale také nemá velký smysl, protože tento druh tetování bude buď skrytý pod oblečením, nebo skrytý za vlasy. Ale na druhou stranu, pokud chce dívka vnést chuť do svého vlastního vzhledu, pak tajné tetování přijde vhod více než kdy jindy..

Dívky si také pro tetování vybírají spodní část břicha v domnění, že díky tomu budou více sexy. Muži naopak na takových místech tetují jen zřídka. To dělají hlavně ti, kteří chtějí skrýt ošklivé jizvy po úrazech a operacích..

Ruce jsou také považovány za společné místo. Rozlišují se tři různé zóny: ramena, předloktí a zápěstí. Tetování na rukou se objevilo velmi dávno a mohlo nést informace o osobě. O místě jeho narození, ale o tom, kdo pracuje a do jaké kasty patří. Také tetování na rukou neslo roli talismana nebo bylo používáno v magických rituálech..

Moderní tetování – výběr místa pro aplikaci

Ruční tetování má nyní jen atraktivní význam. Jedná se o nejpohyblivější a nejčastěji otevřenou část těla, takže tetování bude vždy viditelné a bude přitahovat pozornost ostatních..

Nohy jsou také velkou oblastí práce pro tetování. Dívky obecně preferují vnější stehna a chodidla, zatímco muži dávají přednost holení. Proces tetování na nohou je velmi bolestivý. Ale tetování na chodidlech způsobuje menší bolest než například na stehně. Tetování nohou pochází z Indie. Věnují velkou pozornost chodidlům, a tak indické dívky na tuto část těla aplikují vzorované vzory henny..

Ale tetování kolen je většinou oblíbené u mužů, zejména těch, kteří sloužili času na místech, která nejsou tak vzdálená. Hvězdné tetování na kolenou znamená popření způsobu života ve vězení..

Tetování na hrudi je prastarou tradicí válečníků. Šli do boje a modlili se za návrat domů. A jako talisman, jakýsi štít pro srdce, bylo na hrudník aplikováno tetování. Kresby byly navrženy tak, aby je střežily v bitvě. Nyní má tetování na hrudi estetickou povahu. Hrudník je velká část těla a je docela možné vyplnit například kresbu nebo obrázek.

Tetování na obličeji je mezi maorskými kmeny oblíbené. Tetování vypadají jako vzory a jsou válečnou barvou. Pokud měl válečník jakousi vytetovanou masku, zasloužil si nejvyšší čest. Nyní tetování na obličeji není populární, šly výše na hlavu. Ale to není úplně pohodlné, protože musíte neustále sledovat růst vlasů..

Připravil: vita2695 (Vitalia Lisitsyna)