Fotografie tetování

Tetování Belly Thorne

Zde se můžete dozvědět vše o Tetování Belly Thorne, podívejte se na fotografické příklady návrhů tetování, dozvíte se o jejich významu, interpretaci a historii vzhledu na těle celebrity.

Bella Thorne tattoo - obrázek

Tetování Belly Thorne – veškerá zábava

Pokud jde o tetování, Bella Thorne se rozhodně má čím chlubit. Tady a tajemné číslo „93“ na předloktí a knír na prstu a srdce na dlani. V 21 letech se herečce podařilo získat téměř tucet tetování a zdá se, že dívka se tam nezastaví..

Je tedy načase vymyslet alespoň stávající tetování Bella Thorne..

Prozkoumat všechna tetování bývalé hvězdy Disney Channel nebylo snadné. Koneckonců bylo nutné popsat a velmi malá tetování, která lze přehlédnout, a velká tetování, která se obtížně skrývají (a ještě obtížněji zapomínají).

Nyní vám dáváme do pozornosti výsledek výzkumu – kompletní popis sbírky tetování Belly Thorne.

Tetování Bella Thorne - čísla 93

 1. Číslo 93, popraven červeným inkoustem na předloktí

Toto tetování si Thorne nechal udělat v roce 2017. Toto není rok narození herečky (samotná Bella se narodila v roce 1997). 19. ledna 1993 se narodila Bellova sestra Dani Thorne. Sestry jsou si velmi blízké – toto a další tetování, o nichž bude řeč níže, lze považovat za potvrzení toho..

Tetování Belly Thorne - slova divoká kočka

 1. Slova “divoký “a”kočička “ („Divoká“ a „kočička“) na levém a pravém kotníku

Toto tetování provedl Thorne v roce 2016. Byla pátou herečkou, kterou tetoval známý tetovací umělec Daniel Winter. Toto není Bellovo první „kočičí“ tetování (uvidíte to později). Pokud jde o jeho význam, pak, jak sama herečka napsala na Instagram, „význam tetování je zřejmý“..

Bella Thorne tetování - kočičí knír

 1. Kočičí kníry na ukazováčku levé ruky

Ve stejném roce 2016 vyústila z Thornovy lásky k „kočičímu“ tématu další tetování (tentokrát na prstu) zobrazující kočičí nos a kníry. Herečka představila drobné tetování a zveřejnila selfie, na kterém si drží prst na obličeji, jako by se snažila přesvědčit fanoušky, že ve skutečnosti má kočičí nos..

Tetování Bella Thorne - srdce na dlani

 1. Srdce jako na dlani (na spodní části palce)

V roce 2016 se Bella Thorne znovu obrací na Daniela Wintera, aby jí do dlaně připnula malý obrys srdce. Srdce je spárované tetování. Stejné srdce zdobilo dlaň Tonyho Brewera, který byl v té době hereččiným pravidelným kadeřníkem a vizážistou. Na Instagram herečka zveřejnila společnou fotografii s Tanyou Brewerovou (přesněji společnou fotografii jejich dlaní) s tím, že byla potěšena tetováním malého páru a poděkovala Winterovi za práci.

Tetování Bella Thorne - srdce na rameni

 1. Srdce na rameni (pod klíční kostí)

Další „srdce“ Thorne píchlo na rameno, ze strany hrudníku, vedle pihy. Toto tetování, umístěné na levé straně hrudníku, znamená „štěstí“ a „přijetí“. Autorem tetování se stal také Daniel Winter. “Zbožňuji své nové drobné tetování,” napsal Thorne na Instagram. Poté pozvala fanoušky, aby navštívili Winterův profil, aby viděli jeho práci ještě více..

Bella Thorne Tattoo - B 2

 1. B2 na zápěstí

Bella Thorne a její nejlepší kamarádka Bella Pendergast se rozhodly udržovat své přátelství (a zároveň fakt, že pro dva sdílejí stejné jméno) tím, že si na zápěstí ozdobily písmeno B s indexem 2. Na svém Instagramu Bella napsala „B2 s láskou “doprovázený podpisovým hashtagem” nejlepší přátelé “.

Tetování Belly Thorne - hvězdy a půlměsíc

 1. Hvězdy a půlměsíc na kotníku

Další tetování věnované Bellině sestře je Dani. Přátelství sester má tentokrát symbolizovat půlměsíc se dvěma malými hvězdami. Dani Thorne má na stejném místě dvojitou planetu s prstenem..

Bella Thorne tetování - kočka za uchem

 1. Kočka za ucho

Toto je Bellovo první tetování a zároveň první tetování „kočky“. Autorem tetování je slavný tatér Dr. Wu. Tetování zobrazuje kočku, která se mazaně dívá na každého, kdo se odváží podívat se na ni.

Tetování Belly Thorne - čáry

 1. Čáry na loket

V roce 2017 Thorne oslovil Stone pro extrémně bolestivé tetování lokte. Design je koncipován tak, že čáry a body umístěné v kruhu poněkud připomínají slunce (zvláště když je loket ohnutý). Co toto tetování znamená, není známo. Ale podle všeho je to pro Thorna nesmírně důležité (nebo se to prostě jen líbí) – jinak proč snášet takovou bolest?

Tetování Belly Thorne - Miluji tě

 1.  milovat vy “ („Miluji tě“) na rameni

V roce 2017 se Bella rozhodla ozdobit si rameno frází „Miluji tě“, hladce přecházející od ramene k zádům. Thorne se rozhodl představit tetování na Instagramu pomocí selfie. Nahoře bez fotografie ukazuje, že slova, hladce zakřivená, opakují tvar hereččina hrudníku. Nápis je vyroben podél duhy – všechna písmena jsou různých barev. Tetování bylo plánováno jako pár na jiný (ne tak roztomilý) nápis umístěný na Thornově těle níže.

Bella Thorne Tattoo - Bite Me

 1. Kousat Mě “ („Kousni mě“) téměř na hýždě

Nápis „Kousni mě“ se nachází těsně pod pasem, v oblasti m. Gluteus. Na rozdíl od parní místnosti „Miluji tě“ je tetování provedeno černými velkými písmeny.

Tetování Belly Thorne - pokud je ztraceno

 1.  “Li ztracený, nalézt dvojče “ („Pokud jste ztraceni, najděte dvojče“) na noze

Další pár tetování Belly se sestrou (zatím poslední). Slova jsou psána velkými písmeny na jedné z nohou Belly a na (opačné) straně její sestry. Když sestry položí nohy vedle sebe, položí pod sebe dvě stejné fráze..

Bella Thorne tattoo - tetování obočí

 1. Potetovaný obočí

Další (tentokrát docela známé) tetování, které Thorne udělal na … tváři. Řeč je o vytetovaném obočí. V roce 2016 herečka nejen rozjasnila obočí inkoustem, ale také zdokumentovala tento (mimochodem extrémně bolestivý) proces ve formě série fotografií. Série obrázků zobrazuje všechny fáze – od aplikace anestetického krému až po konečný výsledek.

Tetování Bella Thorne - list na paži

 1. List na ruce (blíže k ohybu lokte)

Thorn o tomto tetování raději nemluví. Mnozí se však domnívají, že to není nic jiného než list marihuany – koneckonců herečka opakovaně vyznává lásku k „plevelu“.

Podívejte se na video:

Text článku připravili: annett-anna (Anna)