Fotografie tetování

Význam hvězdného tetování na kolenou

V materiálu budeme analyzovat význam hvězdného tetování na kolenou, význam a historii tohoto převážně kriminálního tetování. Pro ty, kteří se potřebují ve velkém seznámit s kresbami a příklady, nabízíme následující části našeho katalogu:

  • Fotografie hvězdného tetování na kolenou
  • SKICS STAR TATTOO NA KOLENECH

Význam hvězdného tetování na kolenou - informace o tématu a fotografické příklady tetování

Význam hvězdného tetování na kolenou – informace o tématu a fotografické příklady tetování

Význam, historie a význam hvězdného tetování na kolenou

Dnes si tetování na těle získává na popularitě. Můžete potkat potetovaného člověka téměř jakékoli věkové kategorie, od mladých let až po stáří.

Hvězdné tetování

Snad nejběžnějším a nejslavnějším tetováním mezi všemi odrůdami je obraz hvězdy. Je píchnutý kdekoli na těle a mezi obyčejnými lidmi je čistě umělecký a dekorativní, ale ve vězeňském světě má mnohem větší význam, což naznačuje místo v hierarchii mezi vězni.

Než si uděláte takový obraz na svém těle, měli byste být velmi opatrní a uvážliví při výběru místa a náčrtu hvězdy. Předtím stojí za to zeptat se na detaily píchání hvězd „vězení“. V opačném případě, pokud musíte komunikovat s orgány činnými v trestním řízení nebo například s lékaři, může nesprávně zvolené tetování obrátit okolnosti proti vám..

„Hvězdy“ na kolenou

Tetování „hvězd“ na kolenou obvykle probodávají zloději v zákoně, zlodějské úřady a ti vězni, kteří jsou přesvědčeni o své zaslouženosti takových titulů.

Hvězda vyražená na koleni může mít různé barvy (červená, černá a modrá) a různé varianty:

  • šesticípý;
  • osmihrotý;
  • deseticípý;
  • dvanácticípý;
  • Polární hvězda;
  • Rose of Wind.

Příklady fotografií:

fotografie tetování hvězdy na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 21fotografie hvězdného tetování na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 20fotografie hvězdného tetování na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 19fotografie tetování hvězdy na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 18fotografie tetování hvězdy na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 17fotografie tetování hvězdy na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 16fotografie tetování hvězdy na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 15fotografie tetování hvězdy na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 14fotografie hvězdného tetování na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 13fotografie hvězdného tetování na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 12fotografie hvězdného tetování na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 11fotografie hvězdného tetování na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 10fotografie tetování hvězdy na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 9fotografie tetování hvězdy na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 8fotografie hvězdného tetování na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 7fotografie hvězdného tetování na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 6fotografie tetování hvězdy na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 5fotografie hvězdného tetování na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 4fotografie hvězdného tetování na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 3fotografie hvězdného tetování na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 2fotografie tetování hvězdy na kolenou za článek o významu - tatufoto.ru - 1

Každopádně kterékoli z těchto tetování kolen podsvětí naznačuje, že daná osoba patří do jeho elitní skupiny. Nepochybně, abyste mohli vyplnit takový obrázek, musíte si ho nejprve vydělat. A v případě, že bude potetovaný vězeň poslán na jiné místo, bude tam muset projít různými testy, které potvrdí stav hvězd na kolenou..

Hvězdné tetování na kolenou, jejichž význam může být pro běžné lidi nebezpečný, se ve vězeňském světě nazývá „hvězda bezpráví“ nebo „hvězda popření“. Nositeli těchto tetování jsou popření a psanci zóny. V žádném případě by se tito lidé neměli obracet na orgány činné v trestním řízení a žádat o amnestii a podmínečné propuštění. V případě porušení zákonů zóny ji majitel takového tetování zneuctí a bude se ho muset zbavit..

Význam hvězd na kolenou

Význam takového tetování „vězně“ je negativní. Tato osoba může být násilníkem, lupičem nebo násilným zločincem. Takoví lidé nechtějí pracovat ani dělat žádnou jinou práci na zadržovacích místech, zatímco podněcují další zločince ke vzpourám a staví všechny proti strážcům. Jejich mottem je, že nebudou nikoho poslouchat a klečet.

V moderním světě stále existují lidé, kteří v žádném případě nesouvisí se světem zločinu, taková tetování nacpou. Vycpaný obraz v jejich případě značí neposlušnost úřadů, nespokojenost s nimi a jakési pohrdání celou vládou. To lze nazvat jakýmsi protestem, vyjádřeným touto formou.

Video:

Avšak i v případě vašeho protestu a horlivé touhy nacpat hvězdu na kolena se to důrazně nedoporučuje. Protože pokud je omylem uvidí člověk, který žije „podle trestů odnětí svobody“, najdete obrovské problémy až po zbavení tetování spolu s kůží. Ano, a kromě toho je jejich aplikace extrémně bolestivý proces s dlouhou dobou hojení v důsledku neustálého ohýbání nohy v koleni. A dokonalého překrytí barvy také není dosaženo, protože kůže v těchto místech je drsná..

Pokud chcete, můžete si nechat tetování ve tvaru hvězdy například na předloktí nebo lopatku..

Připravil: Zaitseva Irina Rafailovna