Fotografie tetování

Význam tetování žáby

Co znamená tetování žáby??

V materiálu se pokusíme zjistit význam tetování žáby, ponoříme se do zajímavých faktů o takových tetováních a obecně – budeme se zabývat populárními tetováními, na jejichž obrázku je žába a jakou historii má taková kresba.

Význam tetování žáby

Význam tetování žáby

Kdysi dávno si člověk spojil žábu s deštěm. Existuje názor, že právě díky jejímu kvokání začíná pršet. Žabí tetování znamenalo plodnost, která úzce souvisí s deštěm a úrodností Země. Protože žába často svléká kůži, začala symbolizovat život a vzkříšení. Keltové věří, že toto zvíře je skutečným božstvem Země a má pozitivní vliv na léčivé prameny. Podle čínského lidu to bylo měsíční stvoření, které korelovalo s principem jin. Pokud bylo tetování provedeno ve formě žáby, která se nachází ve studni, znamenalo to, že člověk přemýšlí úzce. Egyptští obyvatelé věřili, že žába je spojována s Nilem a znamená nový život, velké potomstvo, plodnost, nekonečný přirozený koloběh, dlouhověkost a sílu. Žába byla atributem bohyně Isis, která byla patronkou matek a kojenců. Ve starověku byla ropucha spojována s Afroditou, která představovala zhýralost a harmonii mezi dvěma milujícími lidmi. Křesťané naopak negativně hovoří o obrazu žáby na těle. Svou roli zde hraje tradice Starého zákona, kde byla považována za nečisté zvíře. Byl to symbol hříšnosti a nejstrašnějších neřestí – chamtivosti a chamtivosti. Mezi lidmi byla žába rovná zlým duchům. Široce se věřilo, že v každém zlém duchu může být obraz žáby. Dnes žába symbolizuje štěstí, transformaci, štěstí, úspěch a bohatství. Obvykle tetování znamená ženu, která chce najít svou lásku. Pokud je na těle kromě žáby zobrazen jetel, stane se tento symbol magickým.

Žába je zvíře, které se na planetě objevilo již dávno. Toto úžasné stvoření nejčastěji znamená stvoření a vzkříšení. Tajemný obraz žáby po mnoho let poskytuje příležitost seznámit se s úžasnými vírami, legendami, pohádkami, mýty a znameními. Například u starých Slovanů byla žába spojena s deštěm, vlhkostí, plodností. Toto zvíře bylo Paní z vody, žije také ve studních, nádržích a řekách. Pohané věřili, že s jejím vzhledem se narodily děti. Žába je symbolem štěstí, štěstí, čistoty, bohatství, úspěchu a harmonie ve všem. Pokud si člověk dělal tetování s obrázkem ropuchy na studni, znamená to omezené chápání světa a osvícení. Žába na stromě je symbolem nestandardního chování a originálních pohledů. Zelená žába je symbolem nového života, plodnosti, dlouhověkosti, hojnosti. Takové tetování dělají vysoce inteligentní a myslící lidé. Velmi často se používají obrázky žab jasných barev. Ale především se tento obojživelný tvor chlubí nohou nebo paží člověka. Obrázky vypadají realisticky, ale lze je animovat. Podobné tetování dělají ženy i muži. Pro křesťany symbolizuje žába hříšnost, světská potěšení a chamtivost..

Význam tetování žáby 3 Význam tetování žáby 5 Význam tetování žáby 1

Význam tetování třínohých žab

Třínohá žába je duchovní, mýtické stvoření. I ve starověku sférická nádoba se třemi nohami „Kapae“ symbolizuje bohatství a moc. Královské rodiny to používaly, když prováděly různé rituály a obřady. Ve všech japonských eposech je žabí tělo krátké a silné. Je tedy zcela podobný plavidlu Kapae. Ústa a oči takového zvířete jsou zvětšené. Vzhledem k tomu, že má velkou tlamu, taková žába plní všechny touhy svého majitele a polyká je. Přehnané oči znamenají štěstí nositele. Tetování s takovými symboly znamená štěstí a bohatství..

Význam tetování žáby 2 Význam tetování žáby 4 Žabí tetování znamená 6 Žabí tetování znamená 6

Popularita tetování žab

Tetování zobrazující žáby je dnes velmi populární. Vyjadřují různé kulturní a symbolické významy. Kromě toho je to nejzajímavější a nejzábavnější kresba v body artu. Taková tetování jsou žádaná po celém světě. Nejčastěji je to symbol znovuzrození, harmonie a života. Podle některých lidí jsou žáby učitelé a rádci. Kromě toho mají velký vliv na déšť. Existují různé odkazy, také biblické, že žáby úzce souvisejí s výskytem deště. Mnoho lidí si nechává tetovat tato stvoření, aby si udrželi život bohatý a prosperující. Věří, že žába je spojena s měsícem a vodou. Britové, kteří věří v nebeskou moc a Boha, si nejčastěji nechávají dělat tetování s nápisem „Frog“ (spoléhat se na Boha). Nejčastěji takové tetování dělají dívky, které mají rády vtipné barevné žáby. Nemají žádný význam, ale jednoduše zdobí tělo. Kromě toho, že mají žabí tetování různé symbolické a kulturní významy, jsou velmi krásná na pohled. Většina lidí interpretaci tetování vůbec nevěnuje pozornost a váží si pouze estetiky. Nejčastěji jsou tyto žáby kreslenými postavičkami. Stejně jako mnoho jiných zvířat jsou obrazy žab aplikovány v kmenovém stylu. Tato tetování jsou vhodnější pro muže, protože mají přísný vzhled. Dnes mnoho lidí dělá tetování s žabami, protože je to relevantní a krásné..

Můžeš se dívat:

Náčrtky tetování s žábou

FOTO TATTOO ŽÁBA