Fotografie tetování

Význam tetování býka

Impozantní kresba – jaký je význam tetování býka

Býk byl vždy a mezi většinou lidí často symbolem nezkrotné hrubé síly a moci. Kromě toho je obraz takového zvířete identifikován se symbolem mužského principu..

Obrázek býka v různých kulturách

Býk je vznešené silné zvíře, v mnoha kulturách má inherentní význam spojený s bohy. Například Zeus, nejvyšší bůh starověké řecké kultury a mytologie, stejně jako starověký Řím pod jménem Jupiter, byl často zobrazován ve formě býka. Takový význam tetování býka měl dvojí význam, protože na jedné straně charakterizuje sílu a moc Zeuse a na druhé straně zdůrazňuje jeho láskyplnost, protože býk mimo jiné symbolizuje plodnost a sexuální sílu. Zeus byl zase nejslavnější díky svým milostným vztahům se smrtelnými ženami, v důsledku čehož se narodilo mnoho velkých a slavných hrdinů ze starověkých řeckých mýtů – Hercules, Perseus, Theseus, Achilles a další.

Význam tetování býka

Význam tetování býka

Býk kombinuje sílu různých prvků, vitalitu, velikost a královskou hodnost – což jsou jeho bezprostřední vlastnosti. Zástupci různých národů a kultur přinesli do obrazu býka hlavně pozitivní, ušlechtilé vlastnosti: v buddhismu je zosobněním osoby, mezi Íránci – duší světa, mezi keltskými národy – mocí a silou. V Indii je býk posvátné a uctívané zvíře..

Zodiakální význam býka je Býk. Na rozdíl od běžných vlastností obsažených v symbolu býka jsou Býci celkem klidní, jemní a melancholičtí lidé. Lidé narození v tomto znamení jsou zároveň praktickými lidmi, kteří se snaží zajistit si vlastní bezpečnost, pohodlí a pohodu..

Příklad cool tetování býka pro muže

Příklad cool tetování býka pro muže

Kromě pozitivních aspektů mohou být obrazy býka negativní. To se týká obrazu černého býka, který je zosobněním smrti. Obraz černého býka s hořícíma očima symbolizuje temné síly, démonickou entitu.

Co znamená tetování býka??

Jak již bylo zmíněno, býk je symbolem síly, mužnosti, plodnosti, a proto je ryze mužským obrazem. Tetování černého býka s ohnivýma očima znamená hrát si se smrtí. Bull býk tetování znamená zkrocení a pacifikace mužského principu. Obecně existuje názor, že tetování býka nebo amuletu s jeho obrazem chrání člověka, dodává vitalitu a energii..

Můžeš se dívat:

SKICSES TATTOO BULL

FOTO TATTOO BULL