Fotografie tetování

Význam tetování horského popela

Zde se můžete dozvědět vše nejdůležitější o význam tetování horského popela, podívejte se na fotografické příklady návrhů tetování, zjistěte jejich význam, historii a interpretaci, dozvíte se o vlastnostech různých možností. Více příkladů zde:

 • Fotografie tetování horského popela
 • Skica tetování Rowan

Význam tetování horského popela - sbírka fotografických příkladů zajímavých návrhů tetování

Vše nejzajímavější o vlastnostech obrázku a významu tetování horského popela

Po celém světě existuje mnoho legend a legend popisujících původ horského popela a jeho symbolický význam. Pro někoho je to strom lásky, pro jiného básnický symbol nebo rostlina vytvořená Satanem, ze slz, které prolila Eva, na místě vyhnanství z ráje. Většina ho považuje za zázračnou magickou rostlinu, ze které byly vyrobeny kříže, hůlky a léčivé náhrdelníky. Rowan (Sorbus aucuparia) – „koláč“ z keltského „sor“, z latinského „aucupari“ – „chytat ptáky“ je talisman proti čarodějnictví.

Historie původu symbolu.

Předci ctili horský popel, spolu s ostatními, posvátný strom. Věřili, že blesky, které poslal bůh Peru, žijí v jeho kořenech, červené jako bobule. Větve byly vnímány jako symbol schopný chránit před čarodějnictvím a žalem. Bylo zakázáno sekat, sbírat bobule nebo jeřabinové květiny. Pouze duchovní směli stříhat velké větve na hole. K rituálům se používaly větve s květinami a ovocem.

Fotografie tetování jeřábu 27.10.2018 №002 - Fotografie tetování jeřábu -

Fotografie tetování jeřábu 27.10.2018 №022 - Fotografie tetování jeřábu - Fotografie tetování jeřábu 27.10.2018 №025 - Fotografie tetování jeřábu -

Využití jeřabiny v tetování.

Více „ženských“ stromů vybírají dívky k tetování. Obvykle zosobňují reinkarnaci, cyklickou povahu života, jsou ztělesněním světa kolem nich. Stromová forma představuje určité znalosti a kromě obecné sémantiky obrazu má svou vlastní symboliku. Rowan je posvátný strom, ochrana, amulet před zlými duchy a čarodějnicemi. V tomto případě jsou místo obrazu samotného stromu velmi oblíbené tetování listů, větví s květinami nebo trsy se šarlatovými bobulemi. Jejich symbolika přímo souvisí se samotným stromem a nejčastěji vyjadřuje vlastnosti člověka, jeho podstatu a povahové vlastnosti.

Důležitá je také barva zobrazených listů a bobulí. Žluté listy na tetování znamenají smutek, zelené symbolizují prosperitu a rozvoj, živé emoce, vášeň je červená. Pro aplikaci takového tetování je vhodná oblast předloktí, břicha, boků a také ramene..

Foto příklady tetování s horským popelem:

Význam tetování horského popela.

Rowan je jedním z hlavních amuletů od čarodějnic, víl a čarodějnictví. Takové tetování se stane nejen ozdobou, ale také amuletem. Na základě etymologie rostliny při kreslení vzoru na těle nejčastěji znamenají:

 • Velká láska, červená jako krev, trsy bobulí, její neutuchající síla a věrnost;
 • Chráněno před zlými silami a čarodějnictvím;
 • Symbol pohody, rodinného štěstí
 • Červené bobule jsou kapky krve z horského popela, což znamená odvahu a bojovnost;
 • Na spodní straně bobulí můžete vidět vzor hvězdičky. Pro mnohé je závod symbolem ochrany. Proto je horský popel spojován s ochráncem před poškozením, nemocemi, zlými duchy, neštěstím a neštěstím;
 • Rowan je ženský strom, dává krásu a zdraví;
 • Květy jeřabin, bílé a jemné, jsou chráněny před zlým okem, závistí, kouzly a magií jiných lidí v jakémkoli z jejích projevů;
 • Věnec z bobulí a samotné bobule slouží k zobrazení upřímných horlivých pocitů;
 • Rowan je talisman proti čarodějnicím, je schopen odolat čarodějnictví a chorobám;
 • Tenký, křehký horský popel se nebojí ani sucha, ani mrazu, proto symbolizuje pevnost, pevnost charakteru;
 • Je považována za symbol čistoty a nevinnosti;
 • Znamená probouzející síly.

Fotografie tetování jeřábu 27.10.2018 №046 - Fotografie tetování jeřábu - Fotografie tetování na jeřábu 27.10.2018 №047 - Tetování na jeřábu - Fotografie tetování jeřábu 27.10.2018 №058 - Fotografie tetování jeřábu -

Takový talisman byl považován za nejlepší ochranu. Mnozí ji proto v dnešní době používají v umění tetování a něžné pohlaví takový vzor směle aplikuje na svá těla..

Podívejte se na video: