Fotografie tetování

Význam tetování žirafy

Na této stránce si můžete přečíst o tetování žirafy, jeho významu a samozřejmě o význam tetování žirafy. Shromáždili jsme nejen zajímavé informace na toto téma, ale také jsme připravili dvě části, které vám pomohou vybrat správný vzor pro tetování se žirafou:

  • Fotografie hotových tetování žiraf
  • Skici pro tetování žirafy

Význam tetování žirafy NA FOTO

Význam tetování žirafy NA FOTO

Význam, historie a význam tetování žirafy

Neobvyklost tetování žirafy spočívá v samotném zvířeti a jeho jedinečnosti. Existuje názor, že tento symbol přitahuje bohatství, znamená předvídavost, schopnost vypočítat výsledek událostí a také přitahuje úspěch, prosperitu a štěstí..

Je celkem pochopitelné, že toto tetování je oblíbenější na stanovištích zvířete. Přesto celý svět ví o jeho dobré povaze a poslušné povaze. Navzdory své docela působivé stavbě (jejich výška není ani větší ani menší než 5,5 m) jsou žirafy velmi přátelské a vždy jsou v kontaktu s lidmi.

Co znamená tetování žirafy??

Afričané uctívali žirafu jako totemové zvíře, symbol úspěchu, prosperity a štěstí ve všech snahách. Také se věřilo, že tetování žirafy na těle má ochranné vlastnosti, které mohou vyděsit neštěstí..

význam tetování se žirafou - příklad co znamená tetování žirafy vtipné tetování žirafy

V Evropě je tedy toto zvíře vnímáno odlišně. Zde to lidem připadá poněkud neobvyklé, což je pochopitelné, protože toto zvíře není pro danou oblast typické. Například v ruštině bylo dříve slovo žirafa ženské, což určitě ovlivnilo některé z něžného pohlaví. Jejich volba padla na toto zvíře jako talisman. Žena, která si vybrala toto tetování, je jasná nezapomenutelná osoba, která chce ukázat svou individualitu a která chce chránit své blízké před problémy a starostmi. Majitel tetování žirafy vyvolává u ostatních sympatie a pozitivní emoce, protože sám je zdrojem dobrotivosti, přátelství, dobré povahy a ušlechtilosti. Muž s obrázkem žirafy na těle je rozhodně chytlavý, mimořádný a radostný..

Výhodou takového tetování je jeho jedinečnost a krása. Koneckonců, skvrny na kůži zvířete jsou jedinečné jako lidské otisky prstů a barevné schéma barvy bude vypadat příjemně na kůži jakýchkoli odstínů..

Kdo si vybere tetování žirafy?

Často je takový symbol upřednostňován lidmi podobnými svými vlastnostmi tomuto jedinečnému zvířeti – to určuje význam tetování žirafy pro osobu. Tetování žirafy pomůže v podnicích, které vyžadují intuici, flexibilitu, špatný výpočet o několik kroků dopředu, ale pouze pokud tyto činy neodporují zásadám vznešenosti a neponižují důstojnost člověka samotného ani jiných lidí. Takové tetování je vhodné pro aktivní, dobromyslnou, ušlechtilou osobu s důstojností, radostnou a jasnou.

Tetování v kreslené formě také není neobvyklé, protože žirafa se často nachází v obraze populárních kreslených postav, tetování žirafy vypadá neméně velkolepé a barevné na pozadí realistické krajiny přirozeného prostředí zvířete..

Díky svému přirozenému prodlouženému tvaru vypadá tetování žirafy vhodněji na prodloužených částech těla (ruce, nohy), ale lze jej nalézt také na boku, zádech a hrudníku..

originální tetovací žirafa malé tetování žirafy tetování žirafy na zádech

Toto tetování vypadá velmi dobře na pažích a nohách, vzhledem k podlouhlému tvaru těla zvířete, ale je vidět i na jiných částech těla..

Stát se majitelem tetování zobrazujícího žirafu, přitáhnete prosperitu, štěstí, finanční prosperitu, vaše postava se určitě zlepší a tetování na vašem těle bude mimořádnou, jasnou a atraktivní dekorací.

Můžeš se dívat:

SKICS FOR TATTOO GIRAFFE

FOTO TATTOO S GIRAFFE