Fotografie tetování

Význam tetování Jin-Jang

V článku budeme hovořit o kresbě, symbolu a jeho historii. Zkusme na to přijít a zjistit Význam tetování Jin-Jang v minulosti a dnes. Pro lidi, kteří se chystají udělat „tetování Jin-Jang“, jsme připravili:

Fotografie hotových tetování “Yin Yang”

Yin -yang – obrázky a náčrty pro tetování

Jaký je význam, historie a význam tetování Yin-Yang

Význam tetování Yin Yang - fotografie

Význam tetování Yin Yang – fotografie

Dnes je takový známý a často používaný symbol jako Yin-Yang vnímán jako něco zcela běžného, ​​přestože tento symbol je více než tisíc let starý a pochází ze starověké čínské mytologie. Ve skutečnosti je symbol Jin-Jang harmonickým spojením dvou protikladů, symbolem boje a rovnováhy. Jin je ženský princip, symbol smrti, země, měsíce a sudých čísel, temnoty, pasivity, vlhkosti atd..

Yang je symbolem mužnosti, aktivity, života, nebe, slunce a lichých čísel, světla atd..

Nerozdělitelné a jediné znamení Jin-Jang je symbolem světové rovnováhy, který pomáhá řešit jakékoli problémy a rozpory, dodává vnitřní sílu k překonání jakýchkoli obtíží a posiluje vitální energii člověka..

Význam tetování Yin-Yang 1212 krásné tetování se symbolem jin -jang na zadní straně dívky co znamená tetování jin -jang - příklad fotografie

Je důležité si uvědomit, že tento symbol je vždy zobrazen uvnitř kruhu, který je sám symbolem nekonečna a říká, že opozice Yin-Yang je také věčná. Starověký Guenon považuje symbol Jin-Jang za obraz univerzálního víru, který krouží a spojuje protiklady, které vedly k jeho neustálému pohybu.

Co znamená jin a jang v tetování?

Ve starověkém umění Feng Shui symbol Jin-Jang označuje boj a zároveň sjednocení dvou protichůdných energií. Navzdory svému úplnému opaku nemohou tyto energie existovat jedna bez druhé a dokonce se navzájem generovat. Tato neustálá interakce a opozice je základem všeho živého, vytváří a formuje život sám. Absolutní harmonie je podstatou této opozice. Všechno se zhroutí, pokud jedna ze sil překročí druhou.

Jin-jang je jakýmsi důkazem nějakého řádu v přírodě. Mluví o dualitě všech věcí v přírodě, mluví o rovnováze a rovnováze. Tato rovnováha označuje správný tok věcí a životní zákony založené na extrémech a protikladech – narození a smrt, světlo a tma, dobro a zlo, smutek a radost atd..

Symbol Jin-Jang také obsahuje určité centrum, ve kterém se nic neděje, což symbolizuje mír, není v něm žádný boj, žádný pohyb, žádné změny. Osoba, která nosí tetování Jin-Jang, čímž jakoby prohlašuje, že je v souladu s celým světem a souhlasí s jakýmikoli projevy života, ať už je to bílý nebo černý pruh, smutek nebo radost a nic mu nebrání z toho být šťastný.

co znamená tetování jin -jang - příklad fotografieco znamená tetování jin -jang – příklad fotografiepříklad náčrtu tetování jin jang se zvířatypříklad náčrtu tetování jin jang se zvířatymalé tetování jin -jang za uchem mladé dívkymalé tetování jin -jang za uchem mladé dívkykrásné tetování se symbolem jin -jang na zadní straně dívkykrásné tetování se symbolem jin -jang na zadní straně dívkyjaký má smysl tetování jin -jangjaký má smysl tetování jin -jangVýznam tetování Yin-Yang 1212Význam tetování Yin-Yang 1212Význam tetování Yin Yang - fotografieVýznam tetování Yin Yang – fotografie

Symbol Jin-Jang je jedním z nejjasnějších a nejvýznamnějších symbolů, které nám východní kultura dala. Každý člověk může sám určit význam a obsah tohoto symbolu a může v něm najít něco důležitého pro sebe..

A nezapomeňte, že je nesmírně důležité řádně připravit místo pro tetování. Pomozte s tím, možná laserová epilace, vyrobeno v dobrém salonu, mistrem – slušná úroveň. Krásné tělo – krásné tetování!

Můžeš se dívat:

Náčrtky tetování s YIN-YAN

FOTO TATTOO YIN-YAN