Fotografie tetování

Význam tetování lebky v zrcadle

Zde se můžete dozvědět vše o význam tetování lebky v zrcadle, podívejte se na fotografické ukázky tetovacích návrhů, dozvíte se o jejich významu, interpretaci a historii v tetování. Více příkladů zde:

  • Fotografie tetování lebky v zrcadle
  • Skici tetování lebky v zrcadle

Význam tetování lebky v zrcadle - informační a fotografické příklady návrhů tetování

Vše o možnostech designu a významu tetování lebky v zrcadle

Tetování lebky v zrcadle nemá žádný konkrétní význam. Je obtížné to interpretovat v takové kombinaci prvků, protože i jednotlivě je každý z těchto symbolů nejednoznačný..

K lebce v různých náboženstvích a zemích vždy existoval zvláštní přístup. To je téměř vždy negativní. Smrt, nevázanost, zbytečnost rozkoší, pomíjivost života, ztráta, bolest – to jsou jen zobecněné významy. Osoba, která aplikuje tetování lebky, mu dává své vlastní individuální emocionální zbarvení. Výjimkou jsou mexické lebky. Mají jasný vzor, ​​a proto jsou se svými náboženskými dogmaty přímo spojeny se dnem památky mrtvých. Předpokládá se, že o těchto svátcích, které trvají několik dní, dochází k nějakému rodinnému setkání. Mrtví přicházejí k živým a lebka zde působí jako symbol nového života..

Fotografie tetovací lebky v zrcadle 25. 11. 2018 №041 - tetovací lebka v zrcadle - Fotografie tetovací lebky v zrcadle 25. 11. 2018 №040 - tetovací lebka v zrcadle - Fotografie tetovací lebky v zrcadle 25. 11. 2018 №039 - tetovací lebka v zrcadle -

Pro lidi s kreativním myšlením zrcadlo znamená čistotu, klid a upřímnost. Fanoušci mystiky spojují obraz zrcadla přímo s druhým světem. Téměř všechny tyto významy jsou připisovány kresbě zrcadla v tetování, ale častěji – duplicita, tajemství, tajemství. Ženy ji často používají jako znamení Venuše. Bohyně, jejíž vzhled nese všechny vlastnosti krásné, atraktivní, sexy a inteligentní ženy, ale zároveň mazané, panovačné a zákeřné. Často se používá jako znak vzpomínky na událost nebo osobu, která je srdci majitele drahá. Muži dávají přednost tomuto druhu tetování méně často..

Foto příklady kresby tetování s lebkou v zrcadle:

                Kresba lebky uvnitř zrcadla může nést mnoho interpretací. Například význam strachu ze smrti, vítězství nad smrtí, vzpomínka na ztrátu milovaného člověka a naděje na setkání s ním v posmrtném životě, strach z druhého světa a mnoho dalšího. Další detaily ovlivňují symboliku kresby, které na první pohled nejsou podstatné. Mohou to být: had, růže, pavouk, doutník, náušnice a vlastně cokoli, ale majitel tetování jim vždy poskytne individuální výklad. Symbolika lebky jako takové také závisí na emocích, které projevuje. Lebka v zrcadle s „úsměvem“ tedy může symbolizovat lítost člověka nad jeho minulým mládím nebo nad ztrátou optimisty, kterým kdysi byl. Výraz se „zlým“ úsměvem je spojen s morálním traumatem člověka.

Někdy není tak snadné uhodnout pravý význam. Vše závisí na životě člověka, jeho pohledu na svět, osobní historii. Lidé, kteří si na tělo dávají takové kresby, se vyznačují periodickou melancholií. Většina akcí je pečlivě zvážena a zvážena. V chování je malá spontánnost, proto bude celé tetování citově svázáno s osobou do nejmenších detailů..

Fotografie tetovací lebky v zrcadle 25. 11. 2018 №037 - tetovací lebka v zrcadle - Fotografie tetovací lebky v zrcadle 25. 11. 2018 №036 - tetovací lebka v zrcadle - Fotografie tetovací lebky v zrcadle 25. 11. 2018 №033 - tetovací lebka v zrcadle -

Tetování jsou nacpané hlavně na rameni a lopatce. Velikosti tetování lebky v zrcadle jsou většinou průměrné. Malé kresby se kvůli požadovanému detailu téměř nepoužívají. Velké tetování (na celé zadní straně) se používá jen zřídka. Barevné schéma v klasickém provedení obrázku je založeno na tmavých a pastelových tónech.

Podívejte se na video:

Připravil: prifilat (Pisarenko Svetlana Viktorovna)