Fotografie tetování

Význam tetování lebky

Význam tetování lebky, prakticky bez výjimky pro všechny kultury a doby nosil „zákeřnou“ a negativní barvu. Pro drtivou většinu návrhů tetování bude význam tetování lebky následující:

  • SMRT
  • ÚZKOST
  • NEBEZPEČÍ
  • VÝHRUŽKA
  • ZNIČENÍ
  • Zlomyslnost

Navíc k tématu:

  • Skici tetování lebky
  • Fotografie tetování lebky

Pro podvědomí člověka prázdná „lebka“ s dutými očními důlky, ve které není obvyklý obsah, prohlubeň místo nosu a holých zubů – alarmující signál z kresby s lebkou: „Memento mori“ – nezapomeňte na smrt, pamatuje si vás a je vždy poblíž!

Význam tetování lebky

Význam tetování lebky

Historie kresby lebek v tetování

Význam lebky s tetováním růží nebo s křídly, volitelně, nemůže být jednoznačné. To umožňuje pochybovat o úplném „zlu“ takového tetování..

Mnoho východních kultur dodává obrazům lebky o něco přijatelnější interpretaci a význam. V minulosti věřili, že lebka je schránkou duše, znalostí, vnitřní energie, pohlíželi na lebku jako na symbol života, a ne na symbol smrti. Lebka by mohla fungovat jako posel změn – i když negativní. Ačkoli podle dostupných údajů byla lebka pro některé národy předzvěstí pozitivních změn v budoucnosti.

To znamená tetovací lebka To znamená tetovací lebka Význam tetování lebky 1 Význam tetování lebky 1 tetování lebky a pístu z motoru tetování lebky a pístu z motoru tetovací lebka na fotografii královské koruny tetovací lebka na fotografii královské koruny

Darujte lebku a život – získejte strukturu se zaručenou životností!

Ještě před nějakými 500 lety, dokonce i pro země dnešní vysoce kultivované Evropy (nemluvě o afrických), bylo položení obětní lidské lebky na začátku stavby postup, který mohl být zahrnut například do projektové dokumentace mostu . (* pokud chcete, můžete najít listinné důkazy)

V Asii a Africe byla nedílnou součástí začátku jakékoli stavby oběť, jejíž lebka byla položena na základně jako symbol vraždy. Děti se často staly oběťmi, pro což existuje značné množství důkazů v podobě legend, které přežily dodnes..

Neepické budovy by se však mohly spokojit s obětováním zvířete, které je více … lidsky (No, nemohl jsem najít jiné slovo).

Význam tetování lebky 2 Význam tetování lebky 2 Význam tetování lebky 3 Význam tetování lebky 3

Lebka tetování jako talisman a ochranný symbol

Staří Slované, stejně jako mnoho jiných národů, považovali za skutečné „Feng Shui“, podle dnešních měřítek, vložit do svého domova lebku zabitého nepřítele nebo oběť (zvíře). Taková lebka chránila dům před zlými duchy. Lebka připevněná k plotu nebo značce, která vymezovala hranice území, mohla nejen vyděsit zlé duchy, ale také „přidat strach“ sousedům.

Význam mexické lebky – žádná negativita!

Mexičané mají svátek, který přímo souvisí se smrtí – „Den mrtvých“. Symbolem tohoto svátku je lebka, která člověku připomíná smrt a její nevyhnutelnost. Samotný svátek však podporuje teorii reinkarnace a nekonečného znovuzrození všeho živého. Pro Mexičany, tetování lebky s významem koruna bude mít toto – v příštím životě rozhodně více štěstí!

Význam lebky v křesťanství

Pro naše náboženství je lebka symbolem odříkání, poustevnictví a křehkosti pozemského života. V mnoha církevních kresbách je lebka přítomna jako atribut tuláků a mnichů, kteří byli později svatořečeni. Obraz Marie Magdalény, také spojený s lebkou v mnoha kresbách.

Význam tetování lebky s věncem nebo položenou rukou může hovořit o paměti a respektu k osobě, která již není mezi živými.

Co znamenala lebka svobodných zednářů??

Jak víte, roucho tohoto „kruhu“, stejně jako některé předměty používané při zasvěcení, bylo často zdobeno kresbami s lebkou. Tato volba nebyla náhodná. Varovali tedy a připomněli nově příchozímu důležitost přijímaného rozhodnutí a možné potíže a zátěže, které s tím budou v budoucnu spojeny..

Mayská křišťálová lebka

Kněží dovedně používali symbol lebky v podobě krystalové dekorace, hraničící se šperkem, k zastrašení prostých lidí, kterým byla krystalová lebka představena jako úložiště zla, které podléhalo knězi a mohlo být knězem nasměrován na zvolený cíl. Takové lebky dnes přežily v několika muzeích..

Význam tetování lebky aplikovaného na dívčí tvář Význam tetování lebky aplikovaného na dívčí tvář Význam tetování lebky 4 Význam tetování lebky 4

Význam pirátské lebky v tetování

Lebka nejen mezi piráty byla oblíbeným signalizačním zařízením blížících se potíží (v jejich osobě). Takovou nálepku jako posla potíží používalo mnoho dalších, pirátská nálepka prostě měla velkou poptávku a přežila dodnes. Význam pirátské lebky v tetování je zcela totožný s jeho významem na mávající černé vlajce před stoletím..

Tetování lebky ve vězení – co to znamená

Pro všechny země post -sovětského prostoru lebka v tetování (která byla způsobena v zóně) hovoří o postoji ke zločineckému (zlodějskému) světu a o touze zaujmout vyšší místo v jeho struktuře – tzv. -nazývá se „aspiranti“.

Lebka s dýkou, která ji probodla, znamená, že osoba, která vlastní takové tetování, je odhodlaná udělat něco špatného pro strážce zákona.

Obecná sémantika lebky v tetování je extrémně nejednoznačná, stojí za to vše pečlivě zvážit a zvážit, pokud se rozhodnete pro tetování s lebkou. Jedna věc je jistá – popularita lebky v tetování se nesmí konat, stejně jako chytlavost, takové tetování je těžké si nevšimnout a nemyslet na to, proč má člověk tetování s lebkou na těle a co to znamená.

Můžeš se dívat:

SKICS OF SKULL TATTOO

FOTO TATTOO SKULL