Fotografie tetování

Význam tetování lišky

Význam, historie a význam tetování lišky

Lisa je velmi zajímavé a zvláštní zvíře, které je vlastní dobru i zlu a pozitivním i negativním vlastnostem. Velmi často jsou ženy, zvláště ty mazané, přirovnávány k lišce. Proto tetování na lišku volí častěji něžné pohlaví než muži. Tetování zobrazující lišku má mnoho významů, ale nejčastěji naznačuje, že její majitel zná její hodnotu, bystrý, vypočítavý, sobecký, někdy až zákeřný člověk..

Jaký je význam tetování lišky

Varianty významu tetování s liškou

Historie tetování lišky

Liščí obraz je přítomen v kulturách mnoha národů, východních i západních. V Číně je liška symbolem dlouhověkosti, štěstí a dobrého amuletu. Japonci považují tohoto dravce za pomocníky při podnikání. Bílá liška v Japonsku je symbolem štěstí, hojnosti a prosperity. V této zemi byla liška s devíti ocasy považována za božstvo, které podle legendy přinášelo bohatství a prosperitu a pomáhalo lidem v těžkých časech. V Koreji byla liška spojována s ženským principem, sexualitou, plodením. Jak vidíte, ve východních zemích má obraz lišky pozitivní význam. Ale ve většině západních zemí je negativní. I když ne všechny. U starověkých Keltů liška symbolizovala moudrost, čest, vzdělání a byla také průvodcem na onen svět. Ve starověkém Římě byla liška považována za posla z pekla a bála se jí. Ve skandinávských zemích bylo toto mazané zvíře spojováno s Lokim – bohem neposlušnosti a podvodu. Obraz lišky je také přítomen v ruských lidových příbězích a eposech. Podváděla, unášela s sebou, sváděla, podváděla, hrála triky. Ve starověkém Egyptě znamenala liška zkaženost, podvod, pokrytectví. Indiánské kmeny měly k lišce různé postoje. Někteří věřili, že přináší ušlechtilost, štěstí, dobrotu. Jiní v ní viděli symbol ničení a zla..

Co znamená tetování lišky?

Vzhledem k různým významům liščího obrazu mezi různými lidmi, složení, ve kterém je zobrazen, má tetování lišky jiný význam. Jak již bylo zmíněno, častěji tetování na lišku vybírají sebevědomé dívky, které mohou jít na trik a pomocí různých triků dosáhnout toho, co chtějí. To hovoří o originalitě osobnosti. Kromě toho může být tetování lišky spojeno s erotikou a vášní, což představuje svého majitele jako nebezpečnou svůdnici, která s ní dokáže zaujmout. Liškové tetování zpravidla aplikuje žena zkušená ve všech sférách života..

Ale nejen ženy si vybírají tetování na lišku, ale i muži. Pokud má muž takové povahové vlastnosti jako ambice, nezávislost, vynalézavost, vynalézavost, schopnost najít cestu z jakékoli situace, pak takové tetování zdůrazní tyto vlastnosti.

Nelze jednoznačně potvrdit symboliku lišky, negativní i pozitivní. Liška je sobecká, mazaná, mazaná, sobecká, ambiciózní, vypočítavá, ale zároveň chytrá, nezávislá, hrdá, pracovitá, ví, jak dělat originální nestandardní rozhodnutí. Lišku proto vybírají lidé, kteří do jisté míry takové vlastnosti mají..

Příklad tetování malé lišky Fotografie tetování s tváří lišky na prstu Fotografie hotového tetování s liškou na lopatce Fotografie tetování s liškou na lopatce Liška v paži tetování Příklad černého tetování s liškou na paži Velké liščí tetování na zádech Varianta neobvyklého tetování s liškou na zádech

Můžeš se dívat:

SKIČKY PRO TATTOO S LÍSKOU

FOTO FOX TETOVÁNÍ