Fotografie tetování

Význam tetování starého muže

Tato stránka vám o tom řekne význam tetování starého muže, varianty populárních kreseb, jejich historie a význam v tetování. Pro ty, kteří si určitě určili kresbu pro sebe jako téma pro tetování, doporučujeme, abyste se před kontaktováním tetovacího salónu seznámili s následujícími částmi našeho katalogu tetování:

  • Fotografie tetování starého muže
  • SKICS OF THE OLD TATTOO

Význam tetování starého muže - příklady skvělých hotových tetování na fotografii

Význam tetování starého muže – příklady skvělých hotových tetování na fotografii

Zajímavosti o významu tetování starého muže

Tetování, které zobrazuje starého muže, je v poslední době stále běžnější. Málokdo si však při použití takové kresby uvědomuje sémantickou zátěž, kterou nese. Tetování starého muže má různorodý význam, navrhuji zvážit možnosti a významy tohoto tetování.

Vězeňské tetování.

Podle vězeňských konceptů starší – mnich, vyobrazený brkem, naznačuje, že jeho majitel je kapsář, který používá jako nástroj naostřené mince, prsteny, břitvy atd. Je velmi odrazující aplikovat takové tetování na lidi, kteří nemají tuto zločineckou profesi, protože může nastat okamžik, kdy budete muset být zodpovědní za „portac“.

Ale kromě tetování z vězení existují i ​​tetování etnická, která se často nacházejí mezi mladými lidmi. Tetování ve slovanském stylu je rozšířené. Obraz staršího sám o sobě symbolizuje duchovní spojení s předky, je talismanem, volá k pomoci vyšší duchovní síly.

Příklady fotografií:

foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 031foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 030tetovací fotografie starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 029foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 028foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 027foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 026tetovací fotografie starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 025stará fotka tetování (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 024foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 023tetovací fotografie starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 022stará fotka tetování (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 021tetovací fotografie starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 020foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 019foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 018foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 017foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 016stará fotka tetování (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 015foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 014foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 013foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 012foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 011tetovací fotografie starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 010foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 009foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 008fotografie tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 007foto tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 006fotografie tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 005tetovací fotografie starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 004fotografie tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 003fotografie tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 002fotografie tetování starého muže (význam) - příklad zajímavé kresby tetování - 001

Slované tetování.

Starší je zobrazen s vlkem. Toto tetování symbolizuje silnou osobu, která má nebo volá nadpozemské síly, aby mu pomohla, pro mnoho lidí je vlk totemové zvíře. Například mystik z Petrohradu, vítěz 17. skandální sezóny „The Battle of Psychics“, má na hrudi scénu zobrazující starého muže a vlky. Věří se, že tento obraz dává Swami Dashimu sílu předků a obdařuje ho jejich moudrostí..

Dalším oblíbeným obrazem je obraz starého muže s holí. Tento starší není nikdo jiný než hlavní slovanský bůh Rod! Personál zosobňuje prvotní sílu a moc. Tetování zobrazující rodinu je velmi silný magický obraz, který je určen k posílení spojení v osobě mezi všemi věcmi, včetně předků. Jeden Bůh stvořil, zrodil, světlo a tmu, prostor a vůbec celý vesmír. Je předkem prvotních bohů, sil chaosu a pořádku. Když tedy vzýváte mocné prvotní síly, musíte se adekvátně vztahovat ke svým schopnostem, abyste je mohli ovládat..

Docela rozšířené je také tetování těla boha Svaroga. Je zobrazen jako starý muž s kovářským kladivem u ohně nebo v kovárně. Často zobrazován se symbolem, náměstí Svarog. Tetování by mělo pomoci v těžkých chvílích, protože Svarog ovládá síly, které dokážou naladit lidský život správným způsobem, nasměrovat jej správným směrem. Lidé, kteří se zajímají o zemědělství, někdy tetují starého muže s obrázkem pluhu, který pro lidi vyrobil Svarog.

Pokud nemůžete přesně určit vhodnost použití takového vzoru ve formě trvalého tetování, můžete zkusit použít katalog aliexpress v ruštině, v rámci kterého snadno najdete dočasné tetování s potřebným vzorem a můžete svůj nákup extrémně vydělat.

Čínské tetování.

V čínské praxi jsou tetováni hvězdní starší, kteří podle legendy obdarují majitele bohatstvím, zdravím a dlouhověkostí.

Starší Lu -Xing – sponzoruje prosperitu a plození. Zobrazeno pomocí žezla nebo svitku v ruce.

Fu -Xing – schopný přinést do domu prosperitu a bohatství, je zobrazen jako starý muž obklopený mincemi. Pokud se tetování skládá ze tří starších, je vždy umístěno uprostřed trojice..

Shou -Sin – přináší zdraví a dlouhověkost, je zobrazen se symboly dlouhověkosti – jelen a broskev, někdy s borovicí. Božstvo drží v rukou hůl.

Podívejte se na video:

Připravil: shmarinangel (Shmarin Alexander Yurievich)