Fotografie tetování

Význam tetování vlkodlaka

Lidé už delší dobu zdobí svá těla tetováním. Kresby vytvořené zástupci starověkých kmenů nutně měly nějaký tajný posvátný význam. Nyní tetování kromě toho, že nese sémantickou zátěž, plní také estetickou funkci a zdobí těla lidí různých pohlaví, věku a náboženství..

Navíc na webu:

  • Fotografie tetování vlkodlaka
  • Skici tetování vlkodlaka

Jak víte, každé tetování má svůj význam, který mu pomáhá lépe odhalit vnitřní svět a charakter jeho majitele. Mnoho lidí si nechá udělat tetování, jehož zdrojem je mytologie. Právě odtamtud přišel symbol tetování napůl člověk-napůl vlk, vlkodlak..

Co znamená vlkodlak v tetování - příklady na fotografii

Co znamená vlkodlak v tetování – příklady na fotografii

Legendy o vlkodlacích existují téměř ve všech kulturách a národech. Staří Němci měli legendu, že v noci vlkodlak lovil lidi a zvířata, což v celé oblasti vyvolávalo strach a zděšení. Ve středověku dosáhl strach z vlkodlaků, ztotožňovaných s temnými silami a čarodějnictvím, svého vrcholu.

Význam tetování vlkodlaka: pocta temným silám nebo umění?

Na rozdíl od vlka, který symbolizuje takové ušlechtilé vlastnosti, jako je moudrost, odvaha a inteligence, význam tetování vlkodlaka má nádech většího vzteku, bezuzdnosti, divokosti. To je důvod, proč volba mužského pohlaví často padá na obraz s vlkodlakem, protože síla, síla a vztek jsou již dlouho považovány za čistě mužské vlastnosti. Vlkodlak také symbolizuje „temnou“ stránku člověka, kterou si chce uvědomit a podmanit si ji. Takové tetování je vhodné pro jedince se silnou vůlí, vůdce s odhodláním, pevný a nezávislý charakter..

A i kdybyste si přišli koupit sedmikrásky do Novosibirsku, tetování vlkodlaka vám neublíží. Mimochodem, heřmánek můžete koupit za nejlepší cenu zde: http://akaciya-nsk.ru/catalog/romashki/. Nákup je možné provést online.

Ale to je obecné, průměrné význam tetování vlkodlaka, existuje také velké množství jeho variací, které symbolizují jednotlivé jasné rysy, například:

– vlkodlak vytí na měsíc symbolizuje samotu, nezávislost, zradu, která byla spáchána ve vztahu k osobě;

– úsměv vlkodlaka znamená vztek, hněv, agresivitu;

– běhající vlkodlak znamená, že člověk touží po dobrodružství a adrenalinu, a také naznačuje impulzivitu a vznětlivost;

– vlkodlak ve skoku – symbol překonávání obtížných životních okolností, překážek, vnitřních i vnějších;

I přes tak široký sortiment význam tetování vlkodlaka, ve většině případů se člověk, který se rozhodl udělat právě takové tetování, chce buď zdůraznit přítomnost určitých povahových vlastností v sobě, nebo si je „půjčit“.

Co znamená vlkodlak v tetování - příklady na fotografiiCo znamená vlkodlak v tetování – příklady na fotografiiTetování vlkodlaka - příklad na fotografii 21Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 21Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 20Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 20Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 19Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 19Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 18Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 18Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 17Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 17Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 16Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 16Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 15Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 15Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 14Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 14Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 13Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 13Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 12Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 12Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 11Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 11Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 10Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 10Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 9Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 9Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 8Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 8Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 7Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 7Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 6Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 6Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 5Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 5Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 4Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 4Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 3Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 3Tetování vlkodlaka - příklad na fotografii 2Tetování vlkodlaka – příklad na fotografii 2

Chcete-li získat vysoce kvalitní tetování vlkodlaků, umělci obvykle doporučují použít velké části těla, například záda, hrudník nebo rameno. Krásně provedená velká kresba na těle jistě přitáhne pozornost ostatních a potěší svého majitele.

Osoba, která se rozhodne dát si na tělo nějakou kresbu, obvykle přistupuje ke své volbě velmi zodpovědně, protože je výrazem jeho individuality a jedinečnosti. Vědět význam tetování vlkodlaka, můžete snadno pochopit, zda je to vaše kresba a zda odráží vaše „alter ego“.