Fotografie tetování

Význam tetování větrné růžice

Větrná růžice je diagram, který podle dlouhodobých pozorování charakterizuje režim větru v určité oblasti. Větrná růžice vypadá jako mnohoúhelník, jehož paprsky udávají směr větru., význam tetování větrné růžice, popsané níže.

Větrná růžová tetování a její význam

Toto tetování je velmi populární v kriminálním světě, ale není to povinný atribut vězňů, na rozdíl od převládajícího stereotypu. Tento názor existuje díky tomu, že mnozí tento obraz povrchně hodnotí a možná si neuvědomují jeho skutečný význam..

Tetování ve formě větrné růžice bylo původně symbolem námořníků, protože hvězdy pro ně vždy sloužily jako referenční bod v moři a spravedlivý společník byl spravedlivý vítr. Větrná růžice byla zobrazována jako osmicípá hvězda, což znamená, že světské strany, které námořníkům připomínaly jejich cíl, vyvolávaly vzpomínky na domov.

Co znamená tetování větrné růžice

Zajímavé informace o významu tetování větrné růžice.

Před vynálezem kompasu neexistovaly žádné navigační zařízení jako takové v obtížných námořních plavbách, takže hvězdy byly spolehlivými pomocníky námořníků na jejich cestě. Byli to poněkud pověrčiví lidé, a tak tetovali větrnou růžici v naději, že je ochrání a pomůže jim přežít v těžkých zkouškách, aby dosáhli svého milovaného cíle..

Časem se takové tetování stalo jakýmsi znakem vysokého a čestného ocenění, povzbuzujícím znakem, znakem udatnosti, vytrvalosti a mimořádné odvahy. Také, kromě obyčejných námořníků, bylo tetování větrné růžice velmi oblíbené mezi piráty..

Když už mluvíme o pirátech. Současný význam tetování větrných růžic má podobný význam v kriminálním světě, protože nadměrná agresivita a nebojácnost byla vlastní pirátům. Tetování větrných růžic ve vězeňském světě je znakem oddělené „vyšší“ kasty a často nalezené tetování větrných růžic na kolenou symbolizuje neústupnost..

Toto tetování však mohou provádět lidé se zcela odlišnými zájmy a světonázory, protože v sobě skrývá mnoho významů, mezi nimiž si každý najde něco pro sebe. Tetování bylo rozšířeno mezi teenagery, kteří jej zpravidla aplikovali bezohledně kvůli upoutání pozornosti, ignorujíc velký význam a bohatou historii tohoto obrázku..

Tetování větrné růžice je vhodné nejen pro námořníky, ale i pro běžné cestovatele, kteří působí jako vůdčí hvězda a talisman charakterizující žízeň po toulkách..

Můžeš se dívat:

SKICKY PRO TETOVÁNÍ VĚTRNÉ RŮŽE

FOTO TATTOO VĚTRY RŮŽÍ