לְקַעֲקֵעַ

אמא נעצרה בגלל קעקוע של בן 10

אם נעצרה על כך שבנה בן ה -10 עשה קעקוע על ידי אמן קעקועים כיוון שככל הנראה נמאס לו מהבקשות של הילד לקעקע..

כלי חדשות דיווח כי ניקי דיקינסון בת ה -34 הואשמה בהתעללות בני נוער מדרגה ראשונה ובסיוע לעבריינות צעירים לאחר שסרטון קעקועים הפך לוויראלי.

אמא נעצרה בגלל קעקוע של בן 10-תמונה 1

ממסמכי בית המשפט שהגיעו למרכז הטלוויזיה אומרים כי האמן הקעקוע בן ה -16, שזוהה על ידי בוחן בלפונטיין כקייל ריצ’רדסון של לייקוויו, לעתים קרובות עושה קעקועים בבית. WSYX / WTTE דיווח גם כי יתכן שהנערה קעקעה מישהו שפיתחה לאחר מכן MRSA (Stafi aureus עמיד בפני מתילצילין).

בוחן בלפונטיין אמר כי האמן הואשם ב”ביצוע קעקועים שאינם עומדים בתקני בטיחות ותברואה, וקעקועים שאינם עומדים בתקני עיקור וחיטוי “..

“זה מדאיג אותי. אני אבא וסבא “, אמר גבר אחד בקטע חדשות שהציג סרטון של ילד שעל זרועו קעקע בחור צעיר.

ב -24 בספטמבר פורסם הסרטון לפייסבוק על ידי תושב אוהיו, סטורם הרינגטון. הפרשנים היו המומים מהתקרית ה”מצחיקה “, ומישהו שם לב שהקעקע לא לבש כפפות במהלך ההליך..

אמא נעצרה בגלל קעקוע של בן 10-תמונה 2

כמה ימים לאחר פרסום הסרטון, סערת תגובות זועמות בפייסבוק הובילה למספר תלונות למשטרת העיר בלפונטיין (שדוברו לא הגיב ל- Yahoo Lifestyle). “הטלפון לא הפסיק לצלצל,” אמר הקצין ל- WSYX / WTTE. “קיבלנו שיחות מכמה מדינות מאנשים המודאגים מרווחת הילד הזה”..

אשת פייסבוק בשם ג’יידין פורד, שהזדהתה כאחייניתו של דיקינסון, סיפרה ל- Yahoo Lifestyle כי דודתה לא דיברה איתה על התקרית. “הייתי המום מזה שהיא נתנה לבנה לעשות את זה”, אומר פורד. “זה נראה לי מגעיל – הוא ילד תמים”..

על פי WSYX / WTTE, כאשר שוטרים ביקרו בבית היתומים כמה ימים לאחר האירוע, הודה הילד כי ביקש מאמו קעקוע. אולם, כאשר כתב בתחנת הטלוויזיה שוחח עם דיקינסון באמצעות פייסבוק, אמו של הילד כתבה כי הסרטון שבו בנה בן ה -10 עושה קעקוע היה “מזויף”, אך סירבה למסור פרטים נוספים..

פרקליט העירייה דניאל ד ‘קארי אמר לבוחן בלפונטיין כי דיקינסון התיר לקעקע ב”תנאים לא בטוחים ולא סניטריים “ו”עודד ועזר” לריצ’רדסון לבצע את השירות..

בעוד דיקינסון אכן מואשם, קעקוע של קטין אינו תמיד בלתי חוקי באוהיו. על פי חוקי המדינה: “אסור לאדם לבצע הליך קעקוע, ניקוב גוף או ניקוב אוזניים לאדם מתחת לגיל שמונה עשרה שנים אלא אם ניתנה הסכמה מצד הורה, אפוטרופוס או מטפל”..

הוא גם קובע כי ההורה, האפוטרופוס או המטפל של הקטין חייבים להיות נוכחים באופן אישי במהלך ההליך ולחתום על מסמך שמסר המשרד, המפרט את פרטי ההליך וטיפול גוף תקין. עם זאת, חוק המדינה מחייב גם הליך זה לעמוד בתקני בטיחות ותברואה..

הוכן על ידי: viduf (Krasilnikov Stanislav Innokentyevich)