לְקַעֲקֵעַ

9 אתרי קעקועים הדורשים תשומת לב ותשומת לב מיוחדת

בעת החלת קעקוע, יש לזכור תמיד את סיכוני ההדבקה, במיוחד כאשר הקעקוע ממוקם באזור המועד לזיהום. במקרים כאלה, ייתכן שתזדקק לטיפול נוסף על מנת להימנע מהדבקה, מכיוון שהוא יכול להוביל לצלקות, ובמקרה של זיהום חמור, נזק לאיברים אחרים או אפילו מסכן חיים..

9 מקומות לקעקוע הדורשים תשומת לב וטיפול מיוחדים - מידע ודוגמאות צילום

9 מקומות לקעקוע הדורשים תשומת לב וטיפול מיוחדים – מידע ודוגמאות צילום

9 אתרי קעקועים הדורשים תשומת לב וטיפול מיוחד – עובדות

צילום של אזור הבעיה לקעקוע

טיפול טוב בעור שלך במהלך תהליך הריפוי יכול לעזור לך להישאר בריא ולמנוע תופעות לא רצויות. אם אינך בטוח בעצמך, ייתכן שכדאי לחשוב על הכל מחדש וליישם קעקוע על אזור פחות מסוכן בגוף.?

  • ידיים (עוד כאן)

מכיוון שאי אפשר להימנע מלגעת במשטחים שונים במהלך היום, הדבר מגדיל מאוד את הסיכון לזיהום של קעקועים ביד ובאצבע. עליך להימנע מאזור זה לצורך קעקוע או להיות מוכן לנקוט באמצעי זהירות ולפעול לפי הוראות הטיפול שיתן לך הקעקוע..

צילום אזור הבעיה לקעקוע - ידיים

  • רגליים (עוד כאן)

בנוסף לסיכון של מגע עם הרבה לכלוך וחיידקים, במיוחד אם אתה נועל נעליים פתוחות, אזור זה קשור גם לסיכון נוסף, מכיוון שלרגליים יש גם חיידקים משלהם. שאל את אמן הקעקועים שלך לייעוץ כיצד להימנע מחיידקים ולשמור על האזור נקי בזמן שהוא מרפא..

צילום אזור הבעיה לקעקוע - רגליים

  • אזורי גילוח רגילים (עוד כאן)

אזורים אלה (רגליים, פנים ובתי שחי) עלולים להיות מסוכנים מכיוון שגילוח פוגע בעור ויכול להוביל לצמיחת חיידקים. באופן אידיאלי, עליך להימנע משימוש בתער עד להחלמה מלאה, מה שייתן לעור שלך זמן להחלים..

צילום האזור הבעייתי לקעקוע - אזור הגילוח הרגיל

  • עגלים וקרסוליים (עוד כאן)

אספקת הדם לכלי באזורים אלה אינה יעילה באותה מידה ועלולה לסכן אתכם מהדבקה, לכן יש להקפיד במיוחד כאשר הקעקוע מרפא. שמירה על ניקיון אזור זה תפחית משמעותית את הסיכונים..

צילום אזור הבעיה לקעקוע - עגלים וקרסוליים

  • אזורי חיכוך (עוד כאן)

אלה יכולים להיות אזורים שבהם מתרחש חיכוך בעת מגע עם בגדים (למשל, במותניים) או אזורים של תנועה עזה (למשל, מרפקים או ברכיים). הפחיתו את הפעילות ובחרו בגדים שאינם מתחככים בעור כדי לקדם ריפוי ולהפחית זיהום..

צילום אזור הבעיה לקעקוע - אזורי חיכוך

  • המשטח הפנימי של השפתיים

שמירה על ניקיון אזור זה היא קשה מאוד מכיוון שהיא מכילה כל מיני חיידקים, כך שהסיכון לזיהום גבוה. אמן הקעקועים שלך יוכל לעזור לך על ידי מתן ייעוץ לטיפול הדרוש.

  • בתי השחי

כפי שצוין לעיל, קעקועים בבית השחי נמצאים בסיכון להידבקות מגילוח, והמיקרואורגניזמים המאכלסים אזור זה מגבירים את הסיכון לזיהום..

צילום האזור הבעייתי לקעקוע - בתי השחי

  • טבור (עוד כאן)

סביבה לחה וחיידקים באזור יוצרים את פוטנציאל ההדבקה, אך שמירה על ניקיון ויבש במהלך הריפוי תפחית מאוד את הסיכון..

צילום אזור הבעיה לקעקוע - טבור

  • אזור היווצרות הקפלים

אזורים מועדים לזיהום בגוף כוללים אזורים בהם העור מתקפל, כגון מתחת לשד, ליד הישבן או באזור המפשעה. אם אתה לא מקפיד לשמור על אזורים אלה נקיים, חיידקים עלולים לצאת מכלל שליטה ולהוביל לזיהום..

צילום האזור הבעייתי לקעקוע - אזור היווצרות הקפלים

כדי למנוע זיהומים באזורים אלה של הגוף, עליך לעקוב אחר ההנחיות לניקוי העור ולהשתמש בסבון אנטיבקטריאלי למזעור חיידקים. שמירה על ניקיון הגוף יכולה לסייע בהפחתת הסיכון לזיהום כשהקעקוע מרפא. לפני ביצוע קעקוע, חשוב להתייעץ עם אמן קעקועים ולקבל את כל המידע הדרוש לגבי הסיכונים וההמלצות האפשריות לטיפול לאחר קעקוע. אם תעקוב אחר כל הטיפים ותנקוט באמצעי הזהירות הדרושים, תישאר בריא, והקעקוע שלך ייראה נהדר וישמח אותך במשך שנים רבות..

דוגמאות צילום של ציורי קעקועים בהירים מיום 03/04/2019

צפו בסרטון:

הוכן על ידי: sv_stroyeva (סטוליארנקו סבטלנה ניקולייבנה)